רעיונות של בתים דו קומתיים: תמונות של מבנים מקוריים

היי טק מחוץ לעיר

בית דו קומתי, קודם כל, הוא הזדמנות מצוינת לקבל שטח מחיה גדול על מגרש קטן. העלילה הקרקע הממוצעת תופסת על 8 דונם, אם זה לבית בית גדול של 150 מטרים רבועים, זה ייראה מגושם מדי כאן. אם השטח נמצא עדיין hospostroeniya ומוסך, אז המקום על הגן או הגן לא יישאר בכלל. בנוסף, כדי ליצור בית אידיאלי גדול בן קומה אחת, תוך הימנעות הבנייה של חדרי הליכה דרך לחלוטין לא מציאותי, כי רק את המסדרונות במסדרונות יכול "לגנוב" עד 30% מכלל השטח של הבית.

בית לבן ביער בית גדול עם קירות זכוכית במוסך בקומה הראשונה של הבית בית דו-קומתי מחוץ לעיר בית דו-קומתי של תכנון יוצא דופן בית דו קומתי עם בריכת שחייה בית דו קומתי עם מוסך בית דו קומתי עם גינה קדמית מתחת למרפסת בית דו קומתי עם גג שטוח

בית דו קומתי הוא אופציה אידיאלית כאשר אתה צריך מרחב מחיה גדול, אבל עם אלגנטיות וריסון חיצוני. לאחר בניית בית בן שתי קומות, ניתן לבנות מוסך לידו וגם יהיה שפע של מקום לגן או לגינה.

היתרונות של בתים דו קומתיים:

  • מקוריות אסתטית ואטרקטיביות - בעזרתו של בית כזה אתה יכול לממש רעיונות אדריכליים שונים וטכניקות. חזיתות הבתים האלה לעתים קרובות נראה מוצק מאוד ומקורי, הרבה יותר נחמד מאשר בתים חד קומתיים. באופן כללי, במוחם של אנשים היה עקרון כזה כי בית דו קומתי הוא "תלול", כי הגג הוא יותר מסובך, ארכיטקטוני זה יותר אקספרסיבי מפתה.
  • ייעוד שטח - ברוב המקרים, בתים דו קומתיים במיומנות zonirovat, עוזב את הקומה הראשונה לחיים "יום" (מטבח, סלון, חדר השירות, וכו ') ו "לילה" (חדרי שינה עבור הבעלים וילדיהם). במילים פשוטות, בעל בית בן שתי קומות, אדם תמיד יכול לעלות למעלה כדי להתבודד ולהישאר בשקט, להירגע קצת. בבית אחד קומות, זה הרבה יותר קשה לעשות, חוץ מזה, זה אפשרי כי חדר השינה יהפוך "לעבור".
  • נוף אלגנטי - אשר ניתן לפתוח מהמרפסת של הקומה השנייה, מרפסת. לעתים קרובות אנשים בונים גדרות שגובהם מגיע ל -3 מטרים, אם הבית הוא חד-קומתי, אז בנוסף לגדר לא תראה שום דבר מעניין, בניגוד לבית בן שתי קומות, שמרגיז את המרחב המוגבל.
  • מבחר רחב של חומרים - הבית יכול להיות בנוי מכל חומר, אשר התברר להיות אטרקטיבי ביותר. לבניית בית מרשים מתאים לבנים, בר, בטון סודה, יומנים מטופלים מיוחדים או בתים של הטכנולוגיה wireframe.

בית דו קומתי עם גג בית דו קומתי למנוחה מחוץ לעיר שני פאנל הבית אבן דקורטיבית בעיטור של בניין בן שתי קומות בית עץ באזור הררי בית עץ עם מרפסת בית עץ הבית לבן עם חלונות גדולים בית בן שתי קומות עשוי לבנים אדומות בית בסגנון קלאסי

יש יתרונות רבים, אבל אי אפשר לברוח מחסרונות, כי גם הם:

  • התקנה חובה של סולם - אי אפשר לטפס לקומה השנייה אם הוא אינו זמין, כלומר תצטרך להקריב אזור מגורים עבור ההתקנה שלה. גרם המדרגות הוא בעיה גדולה לקשישים, כי כל הזמן למעלה ולמטה לא לרוץ (אם הבית הוא עבור אנשים בדימוס, אז בקומה השנייה עדיף להעביר את חדרי האורחים). בנוסף, בבתים דו קומתיים הוא גרם המדרגות כי הוא המקום שבו רוב הפציעות להתרחש לשאת סכנה.
  • בידוד תרמי - אם רמתה זהה בשני סוגי הבתים, ולאחר מכן בבית דו קומתי זה יהיה קריר יותר על ידי 10-15%.
  • מצבי חירום - אם אירעה שריפה בבית, ואש פרצה, אז זה הרבה יותר קל לפנות בבית חד קומתי, מה שמעלה את רמת האבטחה.
  • התקנה של חדרי אמבטיה - אם הם נמצאים אחד מעל השני, הכל בסדר, אבל אם הסדר כזה בלתי אפשרי בגלל הפריסה, אז יש בעיה גדולה - פריסת צינורות הביוב. בנוסף, אתה צריך להתמודד עם מערכת אוורור בקומה הראשונה, בבית לבנים, זה קשה במיוחד להתמודד עם וסביר להניח, אתה צריך להקריב את איכות בידוד. מערכת אוורור בבית דו קומתי הוא הרבה יותר יקר.

בית בכפר עם שבילים מרוצפים בית של חומר טבעי לבן בית של עץ ללא יסוד בית עם בר עם מרפסת בית מעץ ביער בית אבן טבעית בית של צורה גיאומטרית מעניינת בית עם חופה המכונית בית עם בריכת שחייה בסגנון ארט נובו בית עם גג בולט

תשומת לב מיוחדת נדרשת על ידי מערכות הנדסיות. בבית חד קומתי ההתנהגות שלהם היא פשוטה, בפרט, אתה יכול להשתמש בעליית הגג. בבית בן שתי קומות, זה הרבה יותר קשה, שכן יש צורך להניח מערכות תקשורת interfloor, וזה משפיע מאוד על הקושי בעיצוב מסבך את תהליך תיקון מערכות במקרה של תקלות.

בהקשר לבעיה הנ"ל, יש צורך לבצע את הציור באופן כזה למערכות יש גישה ישירה דרך פתחי בקרה הממוקם במקומות הקריטיים ביותר עבור שבירות אפשריות.

1

בית עם קומה שנייה בית עם סולם על גבעה בית עם חזית יוצאת דופן בית מקורה בית עם חזית מקורית בית עם גימור פינה בית עם מרפסת פתוחה בית עם פנסים בית עם קירות זכוכית בקומה הראשונה בית

כדי לחמם את הבית הזה יש צורך להתקין משאבה עבור זרימת כפוי של מים, אבל בבית קומות אחד זה מספיק כדי להשתמש "שביל". הבעיה העיקרית של בית דו קומתי טמונה ביצירת מערכת אוורור מורכבת. אם אתה מתקין חלונות פלסטיק איכותיים ומחמם את הבית היטב, יהיה עליך לבנות מערכת מיצוי קשה עם הרבה חיווט ראשוני. תהליך זה הוא לא רק מסובך, אלא גם יקר מאוד במונחים של כספים. הדבר היחיד שעולה את אותה כמות היא התנהגות של חיווט חשמלי, כל דבר אחר בבית דו קומתי הרבה יותר קשה ויקר.

אם אתה בונה אח, זה יהיה ליצור קשיים נוספים. לאחר התקנת אח בקומה הראשונה של בית כזה תצטרך לחשוב היטב על איך הארובה יעבור דרך הקומה השנייה, בנוסף, יהיה צורך להבטיח את בטיחות האש של הרצפות בין הרצפות. אם התקנת אח בקומה השנייה, אז אתה צריך לעשות בסיס בטון מזוין, וזה גם לא זול.

בית גג אדום עם גג בית של עיצוב יוצא דופן בית עם מרפסת פינתית ומרפסת בית כפרי מעץ בית המשקיף על היער בית כפרי עם מגרש משחקים בית אבן ביער מחטניים בית עם מסגרת זכוכית בית מסגרת בית לבנים

איזה בית הוא רווחי יותר?

כדי לברר, אתה צריך לנתח את העלות של בית אחד ושני קומות. על פי כלל אחד, ככל מספר הקומות, זול יותר מטר מרובע של מרחב מחיה. הגג של בית בן שתי קומות הוא הרבה יותר קטן, כלומר הגג שלה הוא זול יותר. אם החפיפה בין הרצפות עשוי עץ, אז יש חיסכון משמעותי על המגהץ בידוד.

מאפשר לך להפחית את העלות של 30% של בניית עליית הגג, כך זה נראה מעניין מאוד אטרקטיבי. אם נשווה את עלות הקרן, אז הכל תלוי בחומרים שמהם ייבנה הבית. אם אתה בונה בית בן שתי קומות עשוי לבנים, אז הקרן חייבת להיות חזקה ויציבה. וזה יהיה כרוך בעלויות משמעותיות - יותר מאשר בית קומות אחד של אותו אזור. כדי לשמור, עדיף לבנות בית מתוך הבר, ובמקרה כזה את הסכום של הקרן הנדרשת מופחת בחדות.

בית קלאסי של לבנים דקורטיביות בית קלאסי עם מדשאה בית דו קומתי משולב בית נוח מחוץ לעיר בית יפה על מדרון בית מודולרי בית קטן ביער בית כפרי קטן הרעיון המקורי של בית דו קומתי עיצוב מקורי של בית דו קומתי

באופן כללי, את הבנייה של בית קומות אחד הוא פשוט יותר, אבל לא כל כך אלגנטי. הרבה תלוי בצורת הבית, אם אתה נותן לו את הצורה הנכונה (מלבן או מרובע), אז הבנייה תהיה זולה וקלה יותר המורכבות שלה.

כתוצאה מכך, אני חייב לומר כי בבית דו קומתי יש מספר יתרונות ויתרונות. אם אתה מתקרב כראוי הבנייה שלה, אתה לא יכול לשלם יותר מדי, ועל הדרך החוצה לקבל מופת לכל המשפחה. בתים דו קומתיים יש פריסות רבות, טכניקות בנייה שונים. אתה צריך שצריך zonirovat כזה בית, הצבת למטה חדרים משותפים, על החלק העליון של חדר השינה וחדר לילדים. האפשרות המתאימה ביותר תהיה אם הבית מניח עליית גג, אשר מקטין את מרחב המחיה של הקומה השנייה.

בית מקורי בשתי קומות בית לבנים אדום אדום בית דו קומתי מודרני עיצוב מודרני של הבית עם זיגוג פנורמי בית מודרני עם תאורת ספוט שילוב של שני צבעים שילוב של שחור עם זכוכית בעיטור של בית בן שתי קומות בית אופנתי עם בית גדול בית אופנתי עם בריכה

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map