צבע ירוק בפנים

צבע ירוק בפנים

לדברי מטפלי צבע, צבע ירוק יש השפעה חיובית על המצב הפסיכולוגי של אנשים הנמצאים בסביבתו. זה צבע טבעי, כל הזמן סביבנו, מענג את העין עם גוונים רבים שלה, אשר משולבים להפליא עם צבעים אחרים, ולכן זה מתאים מאוד ליצירת אווירה חמה, מרגיעה. הפנים של חדרי המגורים בצבעים ירוקים מתאים היטב לתושבי העיירה, שם יש מחסור מתמיד בו, ויש שפע של סימנים צבעוניים צבעוניים פרסום מוטי, אשר מגרה, גם ברמה התת מודע. מבלי להבין את זה, אנשים הופכים עצבני וחסר סבלנות, כך חדר לנוח בטון ירוק יעזור להקל על המתח.

רוב האנשים, בעת יצירת פנים בגוונים ירוקים, מעדיפים את האור שלהם, גוונים טריים, כי זה איך אתה יכול לקבל שמחה, להזכיר לעצמך, על הקרובים הקרובה של האביב. עם תחילתה של תקופה נפלאה זו של השנה, פנים זה יהיה בהרמוניה עם הטבע. עם זאת, אנחנו לא צריכים לשכוח כי חייב להיות שילוב נבחר היטב של ירוק עם גוונים אחרים. שימו לב איך זה יכול להיות הכי טוב.

צבע ירוק בפנים של הסלון

בחלק הפנימי של הסלון, עדיף להשתמש שברי צבע ירוק, אחרת זה יהיה מרגיע מדי ואפילו מגרה, וזה בהחלט לא הולם עבור האורחים. אתה יכול לקנות רהיטים מרופדים ירוק, אבל במקרה זה משטחים בסלון צריך להיות ניטרלי יותר. אתה יכול גם לרכוש וילונות ירוקים, אגרטל, או שטיח על הרצפה.

נתחיל את הסקירה עם גוונים עדינים ביותר. תסתכל טוב על הפנים של החדר הזה. הניגוד יוצר שבר של הקיר, צבוע בצבע ירוק עדין, אבל ההרמוניה נשמרת על ידי כיסוי הרצפה ואת העיצוב, עוזר להפוך את המעבר מצבע אחד למשנהו חלקה יותר.

סלון - קיר ושטיח ירוק

בטבע, לא כל כך הרבה יש הרכב המורכב של כחול וירוק בעיקר צמחים פורחים, אבל כמעט אף אחד, בהתחשב פרח, יגיד שזה לא מסתכל על הרקע של העלים. שימו לב להרמוניה דומה, שבה הגוונים הרכים של צבעים שונים משלימים את העיצוב.

בואו נעבור אל גוונים כהים יותר. הסדר זה יש שיחה רצינית, כי צבעים ירוקים עשירים, מפעילה אנרגיה חיונית, ממריצה שומרת על הטון.

סלון בצבעים ירוקים

צבע של רהיטים

שימו לב איך, בכל מקרה, כי או פריט אחר של ריהוט מרופד לא רק מתאים היטב לתוך הפנים, אבל היא גם חלק אינטגרלי שלה.

בחדר הסמוך יש ניגוד בולט בין לבן לירוק, אך עם זאת תחושת אי הנוחות אינה מתעוררת, אלא להיפך, עיצוב זה מושך את העין. זה היה הקל על ידי תוספת של צבע אדום גוונים שלה.

כורסה וילונות ירוקים

גישה מעניינת להוספת צבע סלט מוצג בחדר עשוי בגוונים כהים. הרהיטים מתמתנים על ידי פרטים רבים של העיצוב האור.

ריהוט מרופד ירוק

מטבח פנים

עבור עקרות בית רבות, המטבח הוא לא רק חדר שבו האוכל מוכן, כך העיצוב של החדר הזה ניתנת חשיבות רבה. במטבח נעים ונוח, זה נחמד לדבר רק להירגע. הנוכחות של הירוק במטבח תהפוך את קבלת הפנים אפילו יותר נעים, כי צבע זה לא צריך למהר. בבקרים זה מאוד מעודד לראות את הגוונים סלט לפניך.

נשים רבות כל כך מחבב את המטבח שלהם, כי הם כמעט להיכנס לתוכו, לצייד אותו עם כל הדרוש ואפילו יותר ממה שאתה צריך לקבל במטבח. בדרך כלל, חדר זה אינו משתמש בצבעים כהים ובשפע של ירוק. במקום זאת, ניתן לומר כי המטבח אינו ירוק, אלא אלמנטים של המטבח. בחלק מהמקרים, ריהוט מעוטר עם מוסיף ירוק.

במקרה אחר, קטע של הקיר צבוע בירוק, ואת התמונה הכוללת היא השלימה את העיצוב.

חדר אמבטיה

צבע ירוק מצא יישום בכל חדר, האסלה אינה יוצאת דופן. כדי חדר זה להיראות אטרקטיבי. עדיף לא לעשות את זה ירוק לחלוטין, אבל לבחור גוון אחד הקירות. אתה יכול גם לשים שטיח ירוק רך על הרצפה. אם השירותים שלך הוא קטן, ולאחר מכן להשתמש בגוונים בהירים כי "להאריך" את זה.

פנים חדר השינה

מאז צבע ירוק יש גוונים רבים, חשוב לקחת בחשבון את התאורה של החדר. אם חדר השינה מואר היטב, עדיף לבחור גוון כהה יותר, אשר באור השמש ייראה אלגנטי, ואילו צבע חיוור, באותם תנאים, לא יכול להיות מורגש בכלל. גם צבע זה מומלץ עבור אנשים הסובלים מנדודי שינה, אבל רק צבעים בהירים שלה כי להרגיע.

עם אילו גוונים הצבע הירוק משולב.

חשוב מאוד לא ללכת לאיבוד בבחירת שילובי צבעים. ישנן אפשרויות רבות כיצד להפוך את החדר אטרקטיבי, שילוב אסתטי של האלמנטים של הפנים.

אנו יכולים לומר כי צבע ירוק הוא אוניברסלי, כי יש לו הרבה גוונים, עבודה שבה אתה יכול בקלות לבחור את הסגנון שלך. לכן, בשל הרבגוניות שלה, צבע זה יתאים לכל פנים. בנוסף, גוונים אלה משולבים באופן מושלם עם כל הצבעים, כך שתוכל לפנטז.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

33 − = 25

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map