Dekoratif kaldırım levhaları: fotoğraf ve açıklama

avaDecorative kaldırım döşeme: açıklama ve fotoğraf

Bir kır evinin veya bir kır evinin peyzajını tasarlarken, bir yol yüzeyi seçim problemiyle yüz yüze kalmanız gerekir. Alternatif olarak, yürüyüş yolları ve avlu alanı asfalt, beton, çakıl vb. Ile kaplanabilir. Ancak bu seçeneklerin hiçbiri kaldırım levhalarıyla rekabet edemez.

Kaldırım levhalarının tasarım avantajları

Bu kaplamanın ana avantajı, çok çeşitli olası şekillendirme seçenekleridir. İstenilen rengin istenen kiremitini seçebilir ve herhangi bir resim biçiminde koyabilirsiniz. Bu özelliklerin kombinasyonu, çeşitli tasarım çözümlerini kullanma konusunda geniş bir olasılık yaratır. Ayrıca, bu listeye eklemelisiniz ve yolları kesinlikle herhangi bir şekilde verebilirsiniz. Örneğin, onları dalgalı, spiral vb. Yapabilirsin. Hiçbir kısıtlama getirilmemektedir.

Teknik avantajlar ve dezavantajlar

Kaldırım plakalarının kullanımı bahçenin biyolojik durumunu etkilemez. Örneğin, aynı asfalt durumunda, döşemeden sonra karo, dünyanın aynı şekilde nefes almasını sağlar ve önceki yağış miktarını geçirir. Kaplamaların geri kalanı, bahçedeki tüm bitkileri olumsuz etkileyen sızdırmaz bir tabaka oluşturur. Ayrıca, kaldırım levhalarının pratik taraftan birtakım avantajları vardır. Örneğin, döşeme yöntemi herhangi bir zamanda ek bir parça eklemenizi sağlar. Ayrıca, belirli bir alanı sökebilir, biraz iş yapabilir ve sonra yerine koyabilirsiniz. Başka bir artı, hasarlı segmentleri sorunsuz bir şekilde değiştirme yeteneğidir. Ayrıca, kaldırım levhalarının teknik özellikleri oldukça yüksektir. Yüksek aşınma direnci ve dayanıklılığı vardır. Yürürken kapsama alanı silinmez ve hizmet ömrü en az yirmi yıldır. Doğal olarak, önemli bir rol oynayan düzgün döşeme ile.

Kaldırım levhalarının olumsuz kalitesi, bu kış aylarında güçlü bir dontur. Bu sorunla savaşmak zor değil. Kaplamayı sadece tuz ile serpmek ve sonra bir süre sonra bir salkım ile süpürmek gerekir. Buz tabakasını vb. Temizlemek için bir kepçe veya benzeri kullanmayın, aksi takdirde kaplama hasar görebilir.

Seçim için ipuçları

Dekoratif bir döşeme levhası seçmek, itmek yalnızca tasarım kararlarından değil, aynı zamanda kaplamanın amacından da kaynaklanmaktadır. Örneğin, bir araba araba ile seyahat etmek için planlanmışsa, özel, kalın bir karo satın almalısınız. Ve sadece bahçeyi dekore etmeyi planlıyorsanız, standart daha iyidir, çünkü daha geniş bir renk aralığına sahiptir.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 28 = 29

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map