İç ayna aynaları – klasik aynalara özgün bir alternatif

İç ayna aynaları - klasik aynalara özgün bir alternatif

Duvarlar için dekoratif kaplama muhteşem görünmüyormuş gibi, şık unsurlarla ek bir dekorasyona gerek kalmadan onları affedemeyecekti. Bugüne kadar, duvarları süslemek için iki yol vardır: geleneksel ve yaratıcı. İlk genellikle resim ve aynalar, ikinci - istediğiniz her şeyi içerir. Son durumdaki gerçek, yalnızca modern iç mekânla birleşebilme kabiliyeti olan bir sınırlamadır.

İç ayna çıkartmaları

Neyse ki, geleneksel klasiklerle modern yaratıcılığı birleştiren iki seçeneğin de avantajlarını birleştirerek, gelenek ve yaratıcılık arasındaki sınırda, şık ve sıra dışı ayna çıkartmaları ile mümkün oldu. Benzer aksesuarların çok sayıda koleksiyonu vardır, bu yüzden uygun ve uygun bir seçim yapın ve bir fiyata bir kopya zor olmayacaktır.

Böyle bir çıkartmanın, gerçek bir ayna görevi görmesi olası değildir, çünkü genellikle yansıtılmayan elemanların, standart dışı formda daha da dikkat çekici olan, önemli ölçüde çarpıklıkları vardır. Ancak, iç mekanı çok özel bir şekilde yansıtabilen ve tüm odadaki yapay ışık ve güneş ışınlarının miktarını arttırabilen mükemmel bir dekorasyon olacak.

 Ayna çıkartmaları için malzeme

En yüksek kalitedeki etiketler akrilik aynadan yapılır. Duvara, özel bir profesyonel yapışkan bant yardımı ile bağlanırlar ve bitirme için hangi malzemelerin kullanıldığı önemli değildir - dekoratif lüks sıva veya klasik duvar kağıdı olsun. Daha ekonomik bir seçenek, ayna etkisi olan geleneksel bir vinil filmdir. Ancak, dayanıklı bir kategori olarak düşünülebilmesi olası değildir ve kendi evinizde sadece küçük çizimler ve buna bağlı olarak düşük gereksinimlerle uygulanması arzu edilir.

Kelebek etiket Etiket güvercin

 Bir ayna kompozisyonu için ideal yer

Uygun bir çıkartma seçmeden önce, daha fazla yerleştirmenin yerini belirlemelisiniz, ancak bu fikrin nihai sonucunu unutmayınız - yakındaki nesneleri etrafı yansıtmak yararlıdır. Bu nedenle, etrafta son derece çekici dekoratif unsurların olmasına dikkat etmek önemlidir. Böyle bir alım, iç mekanlara renklerin ek bir uyumunu da verecektir - yansıtılan nesne, duvarın seçilen bölümünü avantajlı olarak gölgelemelidir. Örneğin, parlak bir sandalye veya halı ayna etiketine bindiğinde, odanız için otomatik olarak harika bir renk çözümü elde edersiniz. Ve özellikle etkili bir şekilde monofonik bir doku ile görünüyor.

Ayna Sticker

 Ayna çıkartmaları - oturma odası, yatak odası, kreş ve banyo için dekorasyon

Boş duvarlardan birine küçük dekoratif aynalar yerleştirirseniz, klasik tarzda oturma odası daha modern ve orijinal görünecektir. Bir kanepe veya koltuklar üzerinde bu türden bir kompozisyon, bir kuralın gözetilmesini gerektirir: daha ayrıntılı olarak döşemeli mobilyaların biçimleri, renklendirilmeleri ne kadar mütevazi, ayna çıkartmaları ile dekorasyon sürecinde daha yaratıcı ve hayal gücü.

1

Ayna çıkartmalar

Yatak odasının iç kısmında, bu aksesuarlar genellikle yatağın başını süslemektedir. Çocuk odasında, ayna elfleri ve masal karakterleri, komik küçük hayvanlar, yıldızlar ve bulutlar her yerde, hem oyun alanında hem de bebek beşiğine yakın bir yerde rahatça yerleşebilirler. Banyoda pahalı ve modern sıhhi tesisatın rafine bir şekli, ayna damlacıklarının, ince çizgilerin, zarif vinyetlerin unsurlarını vurgulayacaktır.

Ayna çıkartmalar

Son olarak, ayna çıkartmaları tanımladıktan sonra, diğer uygun aksesuarları seçmek için devam edebilirsiniz. Bu durumda, kendi sezginize güvenin ve hayal gücünüzü ifade edin. Akıllıca seçilen dekoratif elemanlar, iç mekanınızı dönüştürür, şık ve şık hale getirir.

Dekoratif ayna çeşitleri

Küçük özdeş aynalar, ideal olarak, tek bir duvardaki bir kompozisyona benzeyecektir. Böyle parlak bir vurgu çekmecenin göğsünün üzerine, konsol masasının üstüne ve şık kanepenin yanına yerleştirilebilir. Benzer ayna çıkartmaları yaylar, kelebekler, yıldızlar, kalpler, geometrik şekiller ve çeşitli bukleler şeklinde verilir.

Ayna Duvar Çıkartmaları

Yuvarlak veya oval örnekler daha çok yönlüdür ve neredeyse standart aynalardan farklı değildir. Bu dekor, yüksek teknoloji ve klasikleri için her tarz için mükemmeldir. Ancak, dar laconic çizgileriyle ve gençliğin iç mekanlarıyla minimalist bir kısıtlı gösterimde bile ayna çıkartmaları, metinler, baskılar ve bilgisayar grafikleri biçiminde uyumlu bir şekilde görünür. Duvarlardaki ayna benzeri bitkiler ise art-nouveau tarzını veya kadın odasının tasarımını önemli ölçüde değiştirecek.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (8 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 28 = 30

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map