Australijos namo interjeras su vaizdu į vandenyną

Australijos jūrų peizažas

Mes siūlome ekskursiją po Australijos namų, esančių ant vandenyno, kambarius. Privatus namas interjere atspindi ryškią saulę, aiškų dangų, ryškius smėlio ir žydros bangos vandenyne.

Australijos dvaras

Pastato fasadas yra baltos spalvos, priešingai nei tamsus langų ir durų angų dizainas, pilka stogo danga. Gana didelis stogo nuolydis suteikia tvorą natūra antrame aukšte. Terasos šešėlyje yra keletas lauko poilsio zonų.

Pastato fasadas

Kraštovaizdžio

Minkšta poilsio zona pagal baldakimu buvo sudaryta iš medinių sodo baldų su minkšta nuimamomis sėdynėmis ir atlošais. Gilios mėlynos spalvotų apmušalų ir šviesios medžio spalvos derinys sukuria žinią apie jūrinį stilių, primindamas neįprastą dvaro vietą ir vandenyno artumą.

Terasoje

Originalios stalelės ir žali augalai didelėse stačiakampio formos voniose užpildė patogios, patogios ir estetiškai patrauklios vietos atsipalaidavimui gaiviname ore.

Lauko baldai su minkšta vieta

1

Be sėdimų vietų su minkšta sofa, ant medinės platformos buvo pastatytas valgomasis, sudarytas iš ovalo medinio stalo ir tamsių mėlynių kėdžių ant metalinio rėmo. Kas gali būti geriau nei valgyti grynu oru? Tik šeimos vakarienė arba vakarienė po bangų garsais ir vaizdu į vandenyną.

Vaizdas į vandenyną

Kiemo sode yra kita valgomojo grupė, sudaryta iš pinti stalo ir rotango tamsiai pilkos kėdžių. Ir net jei iš šios vietos nėra matomo vandenyno, tačiau daug žalių augalų, patrauklus kiemo kraštovaizdžio dizainas kompensuoja šį trūkumą, sukuria malonią ir įkvepiantį atmosferą.

Sodo baldai iš rotango

Bet grįžkime prie pagrindinio tikslo ir atidžiai apsvarstykite Australijos dvaro vidų.

Įėjimas į namus

Įplaukę į erdvios nuosavybės patalpas, esančias vandenyne, pasinerkime į kietą atmosferą garbingo namo. Kai daug metų metų oras yra karštas, noriu, kad namų apstatymas ne tik suteiktų komfortą, komfortą ir ramybę, bet ir vėsumą. Šį uždavinį padedantis padeda padengti baldų apmušimą baltos spalvos dekoravimas erdviais kambariais ir kai kurių atspalvių naudojimas mėlynai. Pavyzdžiui, visame namuose dažnai bus atviri lentynos su originaliu dekoru ir ne tik jūros tema.

Jūrų motyvai

Beveik iš karto, eidami į namus, matome valgomojo zoną, aptvertą stiklo ekranu iš prieškambario. Apvalus stalelis su šviesiais mediniais ir mediniais kėdėmis, dažytas pilkai mėlyname atspalvyje su minkšta medžiaga, suformavo valgomojo grupę.

Valgomasis

Įrengtas paprastas, tačiau elegantiškas valgyklos nustatymas yra vaizdas į jūrą ir originali žiedinių žibintų su įvairiais lygmenimis skaidrių atspalvių kompozicija.

Valgomasis

Jei yra valgomasis, tai tikrai turi būti netoliese esanti virtuvė. Erdviuose virtuvės kambariuose taip pat vyrauja sniego baltos sienų apdailos elementai, akcentuojamas tik vienas vertikalus paviršius ir išklotas medinėmis sieninėmis plokštėmis. Toje pačioje apdailos medžiagoje buvo tęsiama virtuvės komplekto konstrukcija, kurios viršutiniame aukšte yra baltos atviros lentynos. Paprastai tokios saugojimo sistemos padeda demonstruoti labiausiai mėgstamus ir gražius virtuvės reikmenis, indus ir kitus reikmenis. Virtuvės kampelis, kuris tapo integruotos virtuvės spintelių sistemos tęsiniu, tuo pačiu metu gali būti poilsio zona ir būti valgomojo segmento dalimi. Paprastas valgomojo stalas iš šviesios medienos ir poros pilkųjų kėdžių padarė jį kampaniją. Trumpam maistui, "tapas" pusryčiams galite naudotis virtuvine salone esančia stalais ir originaliomis baro išmatomis.

Virtuvė

Pirmame aukšte taip pat yra erdvi svetainė, kurioje yra keletas poilsio zonų ir skaitymo kampai. Ir vėl mes matome sniego baltą sienų apdailą, medines grindų dangas šviesiomis spalvomis, atviras lentynas, esančias specialiose nišose prie židinio šono. Minkšta svetainės erdvė - erdvi snieguolinė kampo sofa su daugybe didelių pagalvių. Kampanijos metu jam buvo patogi maža tamsios spalvos lentelė. Jos apvalios formos sudaro poilsio centro centrą.

Svetainė

Čia taip pat yra jaukios skaitymo erdvės, susidedančios iš poros fotelių su veliūriniu apmušalais giliai mėlynos spalvos, sniego baltos pinti stalviršiai ir funkcinis grindų lempa vietos apšvietimui. Dideliuose kambariniuose augaluose ne tik praskiestos kambario paletė su savo turtingais žaliais atspalviais, bet ir laukinės gamtos, šviežumo ir lengvumo atmosfera.

Spalvingi foteliai

Australijos namų nuosavybėje yra kita maža gyvenamasis kambarys, kuris, be kitų dalykų, atlieka biuro funkcijas. Šio kambario baldai pasirodė labiau kontrastingi, soti, spalvingi, nes aktyviai naudojami tamsi mediena gaminant įmontuotus baldus. Akivaizdu, kad tarp Australijos būstų namų yra daug knygų mėgėjams, nes visame namuose yra nedideli, nuošalesnės skaitymo vietos, įrengtos patogumo ir praktiškumo.

Svetainė

Toliau apsvarstykite vidines utilitarines patalpas, tarp kurių yra vonios kambariai ir tualetai. Pirmojo vonios kambario dizaino metu dominuoja sniego baltos plytelės "metro" ir marmurinių paviršių naudojimas, siekiant apdailos stalviršius ir erdves su aukščiausiu drėgnumo lygiu. Lengvos medienos sandėliavimo sistemos atnešė šiek tiek natūralios šilumos baltai ir vėsiai vonios aplinkai.

Vonios kambarys

Australijos namo interjeras su vaizdu į vandenyną

Kitas vonios kambarys yra su dušo kabina ir kontrastingesniu interjeru. Balto plytelių "metro" ir juodo grindų mozaikinių plytelių, talpyklų sistemų ir vonios reikmenų derinys sukūrė tikrai įdomų aljansą - dinamišką vandens procedūrų kambario įvaizdį.

Juodai baltas dizainas

Taip pat svarbu paminėti vietos originalo akmens kriauklę patalpinimą voniame. Nontrivial spalvų deriniai, bet iš ramus spalvų paletės, sukūrė įdomų, estetiškai patrauklų komunizmo kambario vaizdą.

Vonios kambarys

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map