Balta ispanų vila Viduržemio jūros stiliumi

Ispanijos vilnos interjeras

Viduržemio jūros stilius pasirodė kaip šalies stiliaus dalis su "pietų akcentu". Saulės spindulių šiluma, dangaus mėlyna ir mėlyna paviršius jūros atsispindi projektavimo ypatybes Viduržemio jūros būstų. Šiame leidinyje mes norėtume susipažinti su Ispanijos Viduržemio jūros stiliaus pasireiškimu šiuolaikiniame interjere, naudojant vienos vila pavyzdį. Šis akinantys balti namai, įsikūrę ant kalvos su nuostabiu vaizdu į apylinkes, alsuoja Ispanijos nuojauta dvasia, meilė vasaros saulę, gamtą ir pats gyvenimas.

Pradėkime savo nedidelį kelionę iš balkšvos Ispanijos vilos patalpų iš prieškambario, kur mes einame per arkines priekines duris. Pažymėtina, kad ne tik ispaniškiems interjerams būdingas arkinių durų ir pertvarų su charakteringomis išpjovomis naudojimas, bet pietų konstrukcijose tokie struktūriniai elementai labiausiai ekologiškai atrodo. Viduržemio jūros stiliui būdinga sniego baltumo lubų ir sienų apdaila, tačiau šioje namų nuosavybėje buvo nuspręsta eiti tolesniu būdu ir laminuoti grindis tuo pačiu tonu. Atskieskite balto idiliško dekoro daiktus, pagamintus iš skirtingų veislių medienos ir gražius pietų spalvos patiekalus.

Prieškambaris

Mes esame su jumis gyvenamajame kambaryje, kuri, kaip ir dauguma pastato patalpų, yra dekoruota baltos spalvos. Didelis kampinis sofa ir krėslai su sniego baltomis apmušalais yra minkštos svetainės erdvės. Šio ispaniško vyno patalpose yra visur naudojami mediniai baldai, dažyti baltais dažais, bet tai daroma ne visiškai, imituojant senėjimo poveikį. Ant grindų dengto kilimėlio kilimėlio ir pagalvėlių dangteliai atsipalaiduoja sniego baltos kambario paletės.

Svetainė

Iš pirmo žvilgsnio situacija ir pateikti kambarių Viduržemio jūros stiliaus, paprastas ir kuklus. Yra daug dėmesio skiriama apdailos, tekstilės ir dizaino elementais pastato architektūra.

Dėmesys detalėms

Svetainėje, kaip ir kitose patalpose, įrengti dideli panoraminiai langai, per kuriuos visi kambariai dažniausiai užpildomi saulės spinduliais. Beveik iš visų vila kambarių yra galimybė patekti į didelį kiemą, kuris yra tvirtas ir dažytas tradiciniuose baltuose namuose šiai pietų būstai. Bet vėliau mes sugrįšime į jį, o iš gyvenamojo kambario, pakilę keletą žingsnių, pateksime į virtuvę ir valgomąjį.

Panoraminiai langai-durys

1

Poilsio zona

Nenuostabu, kad virimo ir valgio segmentas yra pagamintas toje pačioje sniego balto raktų kaip gyvenamasis kambarys. Šiek tiek padidėjusi, lyginant su pagrindinio erdvėje yra valgomasis su grupe susiformavo šiuolaikinio ir klasikinio stiliaus indą - paprastas sniego baltumo stalas ir patogios kėdės su minkšta nugarą ir vietų ant kreivų kojų padarė harmoningą sąjungą. Tik spalvingi sienos piešiniai, pagaminti iš granatine atspalvių, atsipalaiduoja balto tono virtuvėje-valgomajame. Tekstilinė įvairovė valgomojo salėje buvo pagaminta iš originalios liūtės, uždengtos labai žemai virš stalo.

Virtuvė-valgomasis

Antrojo lygio vaizdas

Sniego-balta virtuvės ansamblis laikymo ir darbo paviršių yra beveik nematoma bendrajam fone. Spintelių fasadai yra lygūs, be rankenų ir priedų. Tik šio buitinio prietaiso buvimas suteikia funkcinius šio praktinio kambario segmento pagrindus.

Virtuvės stalviršiai

Palikdami kambarį virimui ir maisto sugerimui, per arkinius kanalus mes įeiname į savo kambarius.

Arkinės praeigos

Ispanijos miegamajame visas nustatymas ir melodijos, skirtos ramybei, atsipalaidavimui ir atpalaidavimui - didelė patogi lova, šviesi kambario paletė ir dideli panoraminiai langai-durys su gražiu vaizdu už jų. Tačiau miegamojo interjero akcentas buvo ne lova, bet antikvarinis drabužių spinta, pagamintas iš medžio, dažytos baltais dažais. Tai vienas. Gal ne pats praktiškiausias baldas suteikia dizaino unikalumo kambarį, individualų žavesį.

Miegamasis

Namuose yra du vonios kambariai. Pirmasis yra standartinis reikalingų vandens procedūrų savybių rinkinys - vonia, nedidelis dušas ir keletą kvadratinių plovimų su veidrodžiais.

Vonios kambarys

Sniego balta apdaila vonios kambaryje praskiesta tik smėlio ir smėlio spalvos grindų plyteles, imituojant akmenukus. Jei nebūtų paveikslėlis virš vonios su turtingomis spalvingomis spalvomis, visą vonios kambario aplinką galima pavadinti drąsiai "sniego gniužuliu", kuris Ispanijos karšto klimato skamba beveik kaip komplimentas.

Sniego balto vonios kambarys

Antrasis baltos spalvos vonios kambarys yra įrengtas simetriškai įrengtomis dviem praustuvėmis su veidrodžiais ir rūbų krepšeliais.

Bet čia dušo kabina šiame vonios kambaryje yra daug didesnė ir įrengta didžiuliu vienos sienos veidrodžiu.

Didelis dušas

Iš pagrindinių vilos patalpos yra prieiga prie kiemo, betonuotos ir aptvertos tvora. Pažiūrėkime į jo dizainą.

Išeik į kiemą

Sniego balta tvora

Kieme yra visą kompleksą poilsiui ir poilsiui. Pastato šešėlyje yra minkšta sniego baltos spalvos baldų zona, gausiai dekoruota pagalvėmis. Ir ansamblio centras, nepaisant vietos kiemo kampe, buvo originalus baseinas.

Poilsio zona ore

Šviesus šešėlių nuo medžių slysta virš šviesos azūrinio vandens paviršiaus, kviečiant pasinerti į karštą vasaros dieną. Visa situacija yra iliustracija apie Viduržemio jūros regiono šalių ir visų pirma Ispanijos pietų gyventojų požiūrį į gyvenimą, darbą ir poilsį.

Baseinas

Čia, kieme, bet kitoje pastato pusėje, žalių augalų šešėlyje yra juodoji juoda lova su šviesiomis pagalvėmis, kaip simbolis ispanų siesta. Kas gali būti geriau nei po pietų gurkšnies grynu oru, kai lengvas vėjas švelnina odą ir toli nuo garsų sklinda vandenynų bangos?

Kaltinė lova

Galbūt geriau turėti tik galimybę pasimėgauti pusryčiais, žvelgti į vandenyną arba gerti vyno taurę, sėdi ant originalaus baro išmatų už aukšto medinio stalo, žaviuosi saulėlydžiu.

Pusryčių kampelis

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

49 − = 45

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map