Kaimo namas eklektiško stiliaus – stilių ir epochų mišinys

Retkarčiais naudojamas eklektizmo stiliaus interjeras

Ką žmogus, kuris mėgsta tiek paprastas Šalis Stilius, elegancija ir prabanga, kad baroko ir renesanso, funkcionalumą minimalizmo ir art deco, kaip sujungti į darnią visumą, visos šios savybės ir yra tai įmanoma?

Taip. Ir tai buvo įmanoma 90-ųjų XIX amžiuje, po to, kai pats klausimas nustatyti pirmaujančių dizainerių Europoje. Jų idėja buvo tiesiog pabandyti maišyti elementus jau esamų klasikinių stilių, pagaminti iš šio mišinio yra kažkas naujo dizaino pasaulyje. Dėl šių paieškų, naują stilių rezultatas - eklektiškas, kuris išverstų iš Graikijos priemonėmis "išrinkti, rinkitės".

XX amžiuje buvo rimtai stumiama stilių, tokių kaip Art Nouveau, Art Deco, užgožia jį su savo naujumu ir ekstravagancija. Tačiau tikrojo meno negalima užstoti. Taip atsitiko ir su eklektišku stiliumi. Tuo dvidešimt pirmojo amžiaus pradžioje, išlaikant pagrindinę idėją (absorbuoti geriausia kitiems, turime šiuolaikinius stilius), eklektiškas vėl įveikė lyderių grupėje. Ekspertai šį faktą paaiškina tuo, kad tarp žmonių yra labai mažai tam tikro stiliaus dalyvių.

Norėdami suprasti šį reiškinį, susipažinsime su pagrindiniais eklektiško stiliaus dizaino ir funkcijų etapais.

Dėl darnios interjero konstrukcijos eklektizmo stiliaus, pasirinktas tam tikras stilius, kuris bus pagrindas viskam, kas atsitinka kambaryje. Pagrindinė spalva yra pagrindinis stilius. Pageidautina, kad jis būtų baltas, smėlinis arba pilkas.

Geriausias šio vaidmens dėka minimalistinis, skandinaviškas ar modernus klasikinis stilius.

Turi būti kitų spalvų ryškių akcentų forma. Tai gali būti baldai, tekstilė, dekoro elementai. Šiuo atveju nereikia laikytis tam tikrų taisyklių, išskyrus vieną dalyką - eklektika nereiškia, kad nereikalinga spalvų įvairovė. Ekspertai rekomenduoja naudoti ne daugiau kaip tris spalvas.

Dabar jūs turite pasirinkti stilių, elementus, kuriuos norėtumėte pamatyti dekoruotame kambaryje interjere. Tokiu atveju neturėtumėte derinti daugiau nei trijų stilių, kad jūsų kambarys atrodytų ne kaip įprasta sandėliavimo patalpa.

Įdomi funkcija yra stiliaus buvimas interjero elementų, kurie, be abejo, pritraukia, su juo, visą laiką, jūsų svečiams dėmesį. Tai gali būti bet kas: iškamša ar galvos, A netikėtas veidrodis, tačiau, gera vieta, bareljefai žinomų žmonių gyvybei dydžio plokščių šia tema, atrodo, neatitinka kambario ir kt statuso Trumpai tariant, nieko, kad gali nustebinti, turi būti savo kambaryje vieta.

1

Durelių baldai turėtų būti išdėstyti atsižvelgiant į jo matmenis: masyvi baldai - nugarai, mažesnių matmenų baldai - į priekį. Šis išdėstymas suteikia tam tikrą kambario erdvės gylį.

Eklektizmui parinkti stiliai turi būti susiję. Šis ryšys gali būti spalvos, formos, aksesuarų. Svarbu, kad viename stiliui būtų skirtingo stiliaus elementas.

Tai gali būti įvairių stilių kėdės, išdėstytos aplink stalą, pagalvėlės iš sofos ar dviaukštės lovos.

Vienkartinę sieną galima dekoruoti paveikslais su kraštovaizdžio, juodos ir baltos spalvos nuotraukomis ar šiuolaikinio vaizduojamojo meno kūriniais. Bet, norint harmonijos, ant sienos turi būti pakankamai jų, kad apimtų daugumą sienų.

Siena su menine tapyba atrodo puikiai. Tai labai laiminga sienų dekoravimo galimybė, harmoningai išleista į interjero eklektizmo stilių.

Kai kurioms eklektiško stiliaus interjero retumo naudojimas tampa tik ištikimybe. Ne kiekvienas žmogus be pasigailėjimo atsiskyrė su ankstesnio jo gyvenimo objektais, jo ar jo artimaisiais. Eklektiškas stilius padės jums juos išsaugoti.

Eklektika yra sudėtingas stilius, skirtas visam jo atrodo paprastumui. Svarbiausia, ką jūs neturėtumėte pamiršti, kai dekoruojame eklektišką kambarį, yra tai, kad visi interjero elementai turi būti suderinti vienas su kitu. Naudojant kelių stilių elementus, nereiškia, kad jie be galo suplonka, nes paties stiliaus idėja yra maišymas ir derinimas.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

67 − 58 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map