LED apšvietimas interjere

% D1% 81% D1% 82% d0% B8% d0% bb% D1% 8c% d0% BD% D1% 8b% d0% b9-% D1% 81% d0% B2% d0% B5% D1% 82% d0% būti% d0% b4% d0% B8% d0% būti% d0% b4% d0% BD% D1% 8b% d0% b9-% D1% 81% d0% B2% d0% B5% D1% 82% d0 % b8% d0% bb% d1% 8c% d0% bd% d0% b8% d0% ba

Ne taip seniai, LED žibintai nebuvo girdimas, tada jie pradėjo būti naudojami tik, kad apšviesti kai kuriose patalpų srityse. Dabar LED apšvietimas buvo plačiai naudojamas ir naudojamas daugelyje namų.
svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-30 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-34 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-40 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-48 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-55 didelis apvalus LED lemputė didelis LED lemputė svetainė baltos spalvos tonais dizainerio LED žibintai gausu LED apšvietimo naujoviškos dekoratyvinės lempos kombinuotas apšvietimas vonios kambaryje

LED privalumai

LED apšvietimas tampa vis populiaresnis, o tai yra lengvai paaiškinta, nes jie turi daug privalumų lyginant su kitomis apšvietimo rūšimis:

 • Ilgas eksploatacijos laikas - jei įrenginys buvo atliktas teisingai, o maitinimas namuose yra stabilus, tada tarnavimo laikas bus apie šimtus tūkstančių valandų aktyvios naudojimo. Jei visi LED sistemos komponentai yra kokybiški, tai gali užtrukti apie 25 metus (jei naudosite lemputę 10-12 valandų per dieną). Tradicinių kaitinamųjų lempų naudojimo laikotarpis yra šimtas ar dar daugiau, mažiau. Be to, reikėtų nepamiršti, kad šių žibintų kokybė tiesiogiai priklauso nuo įjungimo / išjungimo dažnio ir skaičiaus.
 • Kaina - dar vienas privalumas, kad ji tampa iš karto pastebimas, nes jų efektyvumas yra 22 proc, o įprastų kaitinamųjų apšvietimo paverčiamas tik 2,5%, nes likusi dalis eina į volframo siūlelis šildymo, stabilizatoriai, paverčia elektros srovę šviesoje.
 • Luminescencijos kryptingumas - šviesos srautas šviesos diodų lempose yra siunčiamas tik į vieną pusrutulį, taigi nereikia įrengti specialių atšvaitų. Ši parinktis sumažins šviesos nuostolius bent du kartus, kai atšvaitai išsklaidys dar 55-65% šviesos srauto. Dėl to šviesos diodai yra labiausiai efektyvi, kai akcentuojamos šviesos.
 • Stabilus apšvietimas - šviesos diodai generuoja net šviesos signalą be jokio mirgėjimo, todėl jie yra daug geresni už kaitinamąsias ar fluorescencines apšvietimo sistemas. Šviesos drebėjimas nenustato žmogaus smegenų, tačiau jis veikia akis, greitai pavargusius. Ši problema ypač pastebima dirbant su kompiuteriu arba skaitant.

svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-24 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-19 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-48 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-91 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-21 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-41-721x1024

 • Inercija nėra - šviesos diodai iškart įsižiebia pilnutine galia, o uždegimo periodas yra nematomas.
 • Aplinkos apsauga - LED šviestuvai yra saugūs, nes juose nėra gyvsidabrio garų skirtingai liuminescencinių lempų (jei pertrauka lempa, būtina atlikti nukenksminti, išvengti galimo apsinuodijimo). LED lempos nereikalauja specialios techninės priežiūros ar darbui reikalingų šalinimo.
 • Patikimumas - šviesos diodų konstrukcijoje nėra stiklo lempučių, o tai reiškia, kad mechaninė stiprybė yra pakankamai aukšta. Patvarus polikarbonato stiklas gali lengvai atlaikyti tiek nuolatines perkrovas, tiek smūginės apkrovos.
 • Kuklus matmuo - tai leidžia jums sukurti mažas apšvietimo sistemas. Pavyzdžiui, elegantiškos šviesos diodų plokštės storis mažesnis nei vienas centimetras.
 • Ne perkrovos - valdžią LED lempos srovė sunaudotą iš vienos amperais iki 0,5 metu (tuo pačiu metu dujų įkrovimo lemputė sunaudoja iki 4,5 amperų, ​​sukelia grūstis į tinklą).

svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-26 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-38 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-47-768x1024 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-70

Taip pat didelis privalumas būtų iš LED sąjunga į vieną sistemą su davikliais judėjimo, kontroliuoti išmetamų stiprumą tarpą, taip pat fotoaparatus ir infraraudonųjų spindulių jutikliai, valdikliai. Pvz., Nustatykite tam tikrą kambario apšvietimo lygį. Jutikliai per dieną nuskaito apšviestumo lygį ir reguliuoja dirbtinio apšvietimo jėgą, padidindami ją naktį ir mažindami dieną.

Nepaisant visų LED apšvietimo žavesio, turėtume pasakyti apie trūkumus. Yra tik du, bet jie yra gana svorio. Jei pirmasis yra kaina, kuri pateisinama dėl ilgo tarnavimo laiko, tada reikės kovoti su antruoju. Optimali šviesos diodų veikimo temperatūra neviršija 50 laipsnių, o tai reiškia, kad reikės rūpintis šilumos šalintuvu naudojant itin galingus šviesos diodus.

apvali lubų liustra apvalūs žibintai apvali viršutinė lempa sienų ir lubų apšvietimas originalus apšvietimas gyvenamajame kambaryje originalus LED apšvietimas mėlyni atspalviai originalus LED apšvietimas originalūs šviestuvai armatūra buto palėpėje Fixtures Grilyato lentos interjerui palėpės stiliaus Šviestuvų lubų šviestuvas LED padangų apšvietimo sistema LED apšvietimas virtuvėje LED vonios apšvietimas LED apšvietimas studijoje LED apšvietimas virtuvėje LED apšvietimas su geltonu ir mėlynu apšvietimu LED linijos gyvenamajame kambaryje LED žibintai

LED apšvietimas interjere

Dėl kompaktiškų matmenų, LED lempos gali turėti skirtingus dizaino tipus, todėl bus galima pasirinkti optimalų lempos tipą ir stilių.

Konstrukcijų tipai:

1
 • Ribinės lubos - kartu naudojami keli tipai. Šviesos diodai gali reguliuoti šviesos intensyvumą, zona erdvę, sukurti įvairius apšvietimo efektus. Pavyzdžiui, jei mes apsvarstysime virtuvės studiją, tuomet pačiame virtuvėje galėsite naudoti šaltos spalvos žibintus ir šildomoje valgomojo zonoje.
 • Daugiasluoksnę lubą paryškina stilingos šviesos diodų juostelės, kurios suteikia luboms trimačio ir rafinuotą išvaizdą.
 • Dėmės - lempos su skirtingomis spinduliuotėmis spalvomis, gali suteikti spalvotais apšvietimą atspalviais. Tokios lemputės papildys spalvą tiek miegamajame, tiek darželyje.
 • Plokštės - tai geriausia naudoti biurų pastatuose, nes šviesumas pasiekia 6 tūkstančius liumenų, o elektros energijos suvartojimas bus santykinai mažas.
 • Integruotieji šviesos diodai - patrauklūs ir rafinuoti įrenginiai su maksimaliu grynumu. Jie siūlo platų spalvų spektrą ir įvairių formų.
 • Šviestuvas. Dėl nedidelių matmenų LED lemputės suteikia galimybę gauti daugybę šviesos šaltinių viename įrenginyje. Dėl to dizaineriai turi nešvarias rankas ir galės pasiūlyti begalinį stilingų ir originalių idėjų kambario dekoravimui. Jei interjeras yra klasikinis, geriau naudoti žvakę su žvakėmis. Šviestuvas pats gali būti pagamintas iš specialiai sukurtos medienos ir kaliojo ketaus. Stiklo dekoravimas geriausiai tinka krištolo pakabukams, neįprastoms formoms arba matiniams įdėklams. Jei buto stilius yra retro, geriau naudoti kriauklę ar apvalią abrasiuką ant laido. Didžiausias ir sunkiausias pasirinkimas šiuolaikinių stiliaus mėgėjams, nes čia dizaineriai siūlo daugybę įdomių variantų, kurių kiekviena harmoningai pritaiko bet kokį kambarį.

svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-9 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-10 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-12 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-17 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-09

Jei LED lemputės yra sumontuotos virtuvėje, vonioje ar kitoje patalpoje, kurioje yra didelė drėgmė, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį į specialias lemputes. Normalūs šviesos diodai yra labai jautrūs drėgmei ir gali sugesti, todėl jums reikia sutelkti dėmesį į įrenginius su vandeniui atspariais paviršiais ir ypatingomis savybėmis.

LED šviestuvai virš stalo LED lubų plokštės LED šviesos ir bokštelio apšvietimas lemputės vonios kambaryje LED stalo šviesa LED lemputė darželyje Šviesos diodai, kuriuose yra modernus studijos tipo apartamentai paslėptas LED apšvietimas modernus LED apšvietimas šiltų ir šaltų tonų derinys virtuvės apšvietimui stilingi LED šviestuvai vietoje šviesos baltame kambaryje bėgimo žiburiai miegamajame kelio žibintai virtuvėje bėgių žiburiai ultra modernus LED apšvietimas valdoma lempa šalto juostos apšvietimas Šiuolaikinė LED šviestuvė

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 33 = 36

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map