Manoras Maroko stiliaus: malonė ir paslaptis

Turquoise sienos miegamajame

Kviečiantis, paslaptingas, unikalus Maroko stiliaus architektūroje, kraštovaizdžio dizainas, interjeras sukuria ypatingą atmosferą. Įeinant į šį stilių pastatytą namą, atrodo, kad jis yra perkeltas į rytinę pasaką, liečiantis praeities šimtmečių Afrikos istorines paslaptis.

Vakare yra baseinas Maroko dvaruose

Maroko stiliaus įspūdingai susipina fenikijos ir Mauritanijos, Afrikos bei Prancūzijos, Graikijos ir Ispanijos meno tradicijos bei įvairūs kitų šalių aksesuarai. Šiame stiliuje sutelktos ryškiausios spalvos, sudėtingi ornamentai ir raižyti detalės. Laikui bėgant, Maroko tendencija ir toliau vystosi, papildydama savo potencialą naujomis dizaino meno tendencijomis.

Maroko stiliaus architektūrinėse ypatybėse yra daugybė paprastų ir sudėtingų formų arkinių angų, galerijų ir kolonadų, balkonų ir terasų. Prie namo esantis sklypas imituoja Pietų šalies subtropinį klimatą, i. tinkami bus kaktusai, alavijo ir kalancho krūmai, lianos ir delniai:

Kiemo pėsčiųjų dalis paprastai yra išklinta plytelėmis arba grindinėmis plokštėmis:

Čia naudojamos pastato ir apdailos medžiagos, skirtos namo fasado apdailai, kaip ir visuose etniniuose stiliuose: plytelės, akmuo, molis ir metalas.

Nė vienas Maroko namas negali būti be vidinio kiemo. Tai senovės architektūros tradicija Maroke. Grindys būtinai yra išklotos plytelėmis, keramikos grindų vazos yra išdėstomos visoje kiemo teritorijoje. Jaukūs ir patogūs baldai, atviras židinys ir tvenkiniai su fontanais poilsio tokiuose kiemuose:

Kadangi Maroko stilius iš pradžių apima kitų krypčių derinimą, dizaineriai, pastatydami tokio etninio stiliaus namo interjerą, drąsiai derina senovės liaudies tradicijas ir šiuolaikines europines savybes. Tai leidžia jums sukurti universalų, patogų ir ekstravagantišką interjerą viename kambaryje.

Gyvenamojoje salėje gali egzistuoti tradiciniai stilius (mozaikinės grindys, sienos, marmurinės detalės) ir modernūs patogūs baldai.

Kita nepakeičiama sąlyga marokams namuose - kilimai su neįtikėtiniausiais raštais, ryškios spalvos. Kilimai puošia grindis gyvenamajame kambaryje, valgomajame ir miegamajame:

1

Maroko dvaro spalvų dizainą galima apibūdinti kaip ryškių sočiųjų spalvų ekstravagantiją. Pagrindinės spalvos yra mėlynos, mėlynos, turkio spalvos. Violetinė, violetinė, raudona ir jų atspalviai dažniausiai būna interjero viduje:

Geltona, auksinė, oranžinė, terakota, ruda yra tipiška Afrikos dykumos spalva:

Balta spalva neatsižvelgiama kaip grynumo ir ilgaamžiškumo simbolis. Balta gali būti sienos, lubos ar baldai:

Be apdailos patalpų interjero sienų, be tradicinių akmens ir keraminių plytelių, puikiai tinka įvairių rūšių tekstūruotos gipso, turinčios grūdėtumą arba lygią tekstūrą:

Puikiai viename kambaryje sumaišoma mozaikinės plytelės, mediena ir kaltiniai elementai:

Ropenčių medinių ir suklastotų elementų gausa skiria Maroko stilių iš kitų paskirties vietų Afrikoje. Veiksmingai atrodysiu garbanotas baliustras, uždengiančios balkoną ir laiptinius viduje namo:

Spiraliniai laiptai gyvenamajame kambaryje

Baldai

Tradiciniai baldai poilsiui Maroko stiliaus - mediniai, su išsamia raižyti detalėmis, be aštrių kampų. Minkšti baldai iš minkšto audinio, dažniausiai aksomo arba satino:

Šviesiai rausva pūslelė prie lovos

Reikėtų pažymėti, kad Maroko stilius yra padalintas į nuostabų, prabangų ("rūmus") ir paprastą, lakonišką (kaimiškas). Viename namuose gali būti suderinti abiejų šių krypčių baldiniai abu elementai. Pavyzdžiui, virtuvėje puikiai atrodys medinės komodos, salos ir bufetai, kurių blaksnis yra efektas:

Seni komoda virtuvėje

O valgomajame, brangiai apdailai su marmuru ar granitu, baldų iš brangių medžių dramatiškai kontrasto grubus lentos grindys:

Geltonos foteliai aplink stalą

Keraminiai stalo reikmenys, puošti mozaika ar tapyba, metaliniai padėklai ir puodai, dažyti lakštai ir skrynios, suklastoti šviestuvai yra nepakeičiami Maroko interjero požymiai:

Žakardo tekstilė - vėlesnis maroko stiliaus įgijimas, tačiau jie puikiai tinka vieni kitiems:

Egzotiškas skydas, pagamintas iš natūralaus akmens, keistos formos ir nuostabios istorijos pabrėžia neįprastą ir originalų interjerą:

Vonia minkšta baltos spalvos apmušalais

Apibendrinant reikėtų pažymėti, kad eklektiškas Maroko stiliaus tinka žmonėms su ideologiniais kūrybiniais impulsais, kurie myli įvairovę, ryškias spalvas ir erdvę.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (10 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 57 = 64

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map