Užmiestis minimalizmo stiliaus Vokietijoje

Vokietijos minimalistinio namo interjeras

Siūlome susipažinti su Vokietijos namų išoriniu ir interjero dizainu, kurio dizainas smogia minimalizmu. Griežtos formos ir aiškios linijos, neutrali paletė ir kontrastingos kombinacijos, visiškas dekoro trūkumas ir praktiškumas visko esmė - būtent tai yra mūsų privačiame namuose esanti Vokietijos priemiestyje.

Namo fasadas

Išorinis originalus kaimo namas, papuoštas minimalistiniu stiliumi

Kaip žinote, minimalizmas, tiek vidinė ir išorinė namų, siekia to paties tikslo - sukurti kuo praktinį panaudojimą daugiausia natūralių medžiagų, erdvė ir aiškumo, tikslumo ir glaustumo formų ir struktūrų, nereikalingų dekoro nėra ir sutelkti dėmesį į branduolį pastato elementai. Baltas privačiojo namo fasadas stebina ryškumą. Tamsus stogas ir langų rėmų apdaila veikia kaip kontrastingi elementai.

Individualus namas Vokietijoje

Dalis pirmojo aukšto beveik visiškai susideda iš panoraminių langų, kurie yra tokie dideli, kad būtų tikslingiau vadinti juos stiklo sienomis. Iš pirmojo aukšto patalpos yra keletas išėjimų į kiemą, dekoruotus tuo pačiu griežtumu - medinis denis, keliai, padengti mažu žvyru ir nedideli tvarkingai pjaustyti veja.

Balta-juoda fasadas

Minimalus privačios nuosavybės Vokietijoje interjeras

Beveik visos Vokietijos namų patalpos yra pagamintos iš trijų atspalvių - juodos, baltos ir medinės. Tai nuostabu, bet net ir tokia bloga paletė galite kurti daugybę skirtingų derinių, skirtų puošti ir įrengti patalpas. Kontrastingos tamsios ir šviesios spalvos kombinacijos, šiltos ir kietos spalvos leidžia ne tik įvairinti pakankamai monolitinių struktūrų išvaizdą, bet ir suteikti interjero dizainui tam tikrą dinamiškumą.

Prie įėjimo

Namų nuosavybės interjero architektūra minimalistinio stiliaus, jūs nematysite dekoro, net prie sienos, tik labiausiai reikia baldų, daugeliu atvejų, pastatytas ir sklandžiai fasadai, bent jau, net lempos atsikišusių arba išsikišę dalių daugiausia pastatyta.

1

Prieškambaris

Gyvenamasis kambarys yra erdvus ir lengvas, tinka visiems minimalistinio dekoravimo žanro kanonams. Panoraminiai langai suteikia kambariui natūralią šviesą daugeliui dienos šviesos, todėl visiškai juodos sienų laikymo sistemos ir tas pats minkštų baldų atspalvis nepakankamai tinka interjerui, nekelkite.

Svetainė

Interjero minimalizmas yra žinomas dėl savo meilės erdviuose kambariuose su mažiausiais baldais ir beveik visiško dekoro stygiaus. Tik nedidelė vaza su svetaine augalų gyvenimo susilpnina trispalvė paletė ir pristato bendrystės su gamta, šviežumo ir grožio elementas.

Juoda, balta ir medžio

Iš kitos pusės įėjimo į kambarį yra virtuvės zona. Atviras planavimas leidžia sukurti erdvesnį kambarį, kuriame judėjime nėra jokių kliūčių. Neoficialus dizaino pasirinkimas iš juodos spalvos visam virtuvės baldų dizainui. Sklandus fasadai virtuvės vienetai, įsikūrę kampinio išdėstymo nuo grindų iki lubų atrodo labai monolitinis, blizgus blizgesį prijuostė per darbo paviršių atskiedžia juodą saugojimo sistemas.

Virtuvė

Nesunku rasti visiškai juodos buitinės technikos ir kriauklės, tačiau bendras minimalistinis virtuvės erdvės vaizdas buvo būtina sąlyga. Kambaryje yra gana erdvus, be virtuvės ir valgomojo - valgomojo stalo ir patogių kėdžių juodos spalvos.

Juoda balda

Dėl lubų dangčio perimetro įmontuota apšvietimo sistema, užtikrinanti reikiamą visų kambarių apšvietimo lygį. Vietiniam virtuvės komplekto darbo paviršių paryškinimui, apatinis apšvietimas įmontuotas į apatinę viršutinio lygio spintelių dalį. Valgomojo erdvė suteikia vietos apšvietimą iš trijų pakabukų žibintų lakoniškos formos.

Juodoji valgomoji grupė

Aukščiausio lygio privatus namas yra kabinetas, minimalistinė aplinka, kurią patys galėtų pajusti stilistikos dizaineriai. Visiškai sniego baltos spalvos apdaila suplako dizaino ir objektų ribas, tik juodos laikymo sistemos ir rašymo lentelės apvadas sukuria kontrastingą kambario interjerą palėpėje.

Baltoji kabinetas

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

46 + = 54

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map