Džiutas “Bath”: medžiagos ir nuotraukų aprašymas

)

Medinė konstrukcija vėl aktyviai tampa madinga. Ir vokiečių meilė slavų tautose niekada nebuvo praeitis. Ir šiandien visur įrengiami rąstiniai pastatai, kuriuose taip malonu praleisti laiką, tuo pačiu gaudami gyvybingumą ir stiprinant sveikatą.

Džiuto vonia - įkeitimas jo naudingumo

Natūralios medžiagos struktūra būtų nepagrįsta užpildyti dirbtinės kilmės elementais. Bet koks medinis pastatas reikalauja izoliacijos ir izoliacijos. Senais laikais tai buvo naudojamas samanos ir kanapių, linų ir kanapių. Šiandien, statybos rinkoje, džiuto šildytuvas iškyla ant viršaus.

Jis gaminamas iš pluoštinių augalų, auginamų pietinėse Vidurinių Rytų šalyse, kuriose karaliauja tropinis klimatas. Mūsų klientai ilgą laiką jį pažino. Džiuto maišuose transportuojami ir saugomi produktai, kurie bijo didelės drėgmės. Mums dažniau tokioje talpoje yra cukrus, ryžiai ir kava. Dėl ypatingo pluošto stiprumo ir jų unikalių savybių ši medžiaga yra geriausia produkto pakuotė, kuri blogėja nuo vandens.

Statybininkai taip pat įvertino džiutą, o dabar jo taikymo sritis tapo daug platesnė. Jis naudojamas kaip pastato iš medžio statybinis šildytuvas. Ir vonioje tai gali būti laikoma geriausia alternatyva. Šios medžiagos nepalankumas aplinkai yra neginčytina, todėl ją galima naudoti be jokių apribojimų. Be to, kai šildomas ir drėgnas, jis yra visiškai nekenksmingas, neišskiria kenksmingų ir toksiškų medžiagų, kai sudegina, ir iš džiūvėsių nėra dulkių. Medinis pastatas, skirtas džiuto izoliacijai, yra sukurtas specialus mikroklimatas, kuris teigiamai veikia asmens būklę.

Taip pat galite pridurti, kad džiuto pluoštas, sukirstytas į virvę, turi labai dekoratyvią išvaizdą, todėl jį galima naudoti kaip apdailos medžiagą.

Džiuto izoliacijos tipai

Džiuto vilna yra sudaryta iš 100% šukuotų džiuto. Tai nėra ekonomiškas pasirinkimas, jis geriausiai tinka tradicinėms arba rankomis nulenktoms sijoms. Pagrindinis privalumas - pluošto gamyboje nėra plūktų (kaip džiuto veltinys), bet tik šukuojamas. Todėl medžiaga maksimaliai išlaiko visas savo gamtines savybes. Džiuto vilkikas taip pat gali būti naudojamas kaip kopūstai, o ne kanapės ar linas.

  • plotis - 15 cm;
  • diržo ilgis - 80 m;
  • tankis 80 g / m (linijinis) arba 550 g / m2;

Džiuto veltinį sudaro 90% džiuto ir 10-15% linų (pridedama kaip rišiklis).

Len-džiutas susideda iš 50% linų ir 50% džiuto. Turi teigiamas savybes tiek vienos, tiek kitos medžiagos. Daugiau ilgaamžiškumo ir mažiau minkšta.

Džiuto savybės yra nepakeičiamos medinės konstrukcijos

Džiuto naudojimas tampa vis populiaresnis dėl savo unikalių savybių.

  1. Pluoštas turi sugebėjimą sugerti vandens porą, neperduodamas per jo storį. Tai užtikrina aukštą hidroizoliacijos lygį.
  2. Sija gali išlaikyti jo apimtį, be lenkimo nuspaudžiant. Todėl ji yra gera užpildyti spragas ir griovelių tarp sienos elementais.
  3. Džiuto šildytuvas išsklaido orą, išlaikydamas šilumą. Kambaryje yra mikroventiliacijos efektas, kuris užtikrina gerą oro sudėtį viduje.
  4. Džiuto pluoštas turi didelę koncentraciją. Tai garantuoja ilgą jos naudojimo laiką.
  5. Natūralus džiuto pluoštas yra aplinkai nekenksmingiausia medžiaga. Tai daro jį dar patrauklesnį sveiko gyvenimo būdo šalininkams.
  6. Mažos sąnaudos leidžia sutaupyti statybos.

Mitai apie džiutą

Džiutas šildo sienas tolygiai ir geriau nei vilktis, samanos, linai, mineralinė vata ir lnovatinas.

Ir taip, ir ne, nes pats džiutas negali ką nors suteikti, viskas priklauso nuo izoliacijos kokybės. Galų gale, originalus džiuto pluoštas kartais būna prastos kokybės, džiuto krepšys, skudurės, dulkėse virpintos virvės ir tt gali būti pridedamas prie džiuto izoliacijos.

1
Džiuto izoliatorius susideda iš 100% džiuto, be priemaišų lino gamybos atliekų ir ugnies.

Vėlgi viskas priklauso nuo medžiagos gamybos ir džiuto gamybos atliekų naudojimo. Beje, aukštos kokybės lino šildytuvai taip pat apima 100% kokybišką linų pluoštą.

Pavyzdžiui, paukščiai negali daryti dūrio, kitaip nei linai.

Ne, ne. Tas lnovatinas, kurio džiutas susideda iš trumpų, 3-5 cm pluoštų ir paukščių, tiesiog negali "pavogti" juos.

Džiuto izoliacijos naudojimas statant vonią sukuria jai palankiausią atmosferą žmonėms. Tinkamai ir kokybiškai sutvarkytą terapijos sesija suteiks didžiausią teigiamą poveikį sveikatai.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

54 − = 48

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map