Kaip nustatyti grindų plokščių kokybę

Kaip pasirinkti grindinio plokštę

Šiandienos plytelių plytelės yra labai populiarus būdas dažyti paviršius įvairiems tikslams. Jis dedamas visur - atgimime stotelių ir metro srityse, įėjimai į biurus ir parduotuves, sritys judėjimo žmonių sporto įrenginių ir verslo centrų, bėgių sodo sklypų ir šaligatvių. Plytelių su grindinėmis plokštėmis pavyzdžiai paprasčiausiai neišsenkami.

Kaip nustatyti grindų plokščių kokybę

Gana sunku nustatyti plytelių kokybę be specialios įrangos. Bet vis tiek ekspertai pateikia keletą rekomendacijų, kurios leidžia sumažinti riziką pirkti neatitinkančius produktus:

 1. Blizgus veidrodinis plytelės paviršius nebūtinai yra jo aukštos kokybės ženklas. Gamintojai šį rezultatą gali pasiekti dviem būdais: į betono mišinį arba pernelyg didelį vandens kiekį pridėti specialių priedų. Pastarasis labai neigiamai veikia plytelių kokybę, todėl produktas tampa labai trapus. Patikrinkite, ar laikomasi gamybos technologijos yra pakankamai paprastas - šiek tiek palieskite plyteles viena su kita. Garsus garsas rodo produkto kokybę, kurčias - apie jos gamybos technologijos pažeidimą.
 2. Spalvinga, sočiųjų medžiagų spalva taip pat yra pasiekiama įvairiais būdais, naudojant brangius pigmentus arba perdozuojant dažiklį, todėl plytelių stiprumas sumažėja.
 3. Dėl plytelių lūžių galite patikrinti jo struktūros vientisumą - viduje neturėtų būti įtrūkimų, porų ar tuštumų.
 4. Aukštos kokybės grindjuosčių plokščių gamybos technologija reiškia smėlio naudojimą be molio įskilimų. Netinkamas šios taisyklės taikymas lemia produktų kokybės ir ilgaamžiškumo mažėjimą. Molio buvimas plytelėse gali būti geltonų dėmių ar dėmių, esančių produkto gale, signalas.
 5. Nepamirškite apie produkto sertifikavimą. Bet kokios grindų plokštės turi būti pagamintos pagal GOST 17608-91 standartus, medžiagos gamyba pagal specifikacijas negarantuoja jos kokybės ir ilgaamžiškumo.
 6. Na, apie kainą. Gamybinės įmonės grindjuosčių plokščių kaina negali būti mažesnė už investavimo išlaidas, susijusias su jo gamybos kokybės komponentų įsigijimu. Todėl maža produkto kaina turėtų bent jau įspėti atsargų vartotoją.

Kaip matote, viskas nėra tokia sudėtinga, jūsų aprėpties kokybė priklauso tik nuo jūsų dėmesio ir grindų klojimo technikos laikymosi. Bet apie tai kitą kartą.

Kodėl tai apima tokią paklausą?

Plytelių pranašumai

Kraštovaizdžio plytelės turi daug neabejotinų pranašumų prieš kitas dekoratyvines dangas:

 • Krosnių plokščių rūšių, formų ir spalvų įvairovė yra labai didelė, todėl visa žemės dalis gali suteikti unikalią išvaizdą ir tinka bet kokiam dizaino interjerui ir kraštovaizdžiui;
 • aukštos kokybės plytelės, pasižyminčios dideliu atsparumu dilimui ir šalčiui, kuris labiausiai veikia dangos ilgaamžiškumą;
 • plytelių teritoriją labai lengva pataisyti - defektuotas elementas bet kuriuo metu gali būti keičiamas be jokių pastangų ir dangos kokybės;
 • jei būtina užmegzti ryšius su šiuo žemės sklypu, grindų plokštės lengvai išmontuojamos, o po to, kai darbas baigiamas, dar kartą uždėta;
 • grindinio plokštė neleidžia stabilizuoti drėgmės ir užtikrina, kad po lietaus visiškos beveik nėra balų;
 • Dangą galima papildyti papildomais dekoratyviniais elementais, kurie suteikia galimybę įrengti svetainę specialiai išsamiai. Šie elementai apima akmenis ir latakus;
 • grindinio plokščių klojimas nereikalauja specialių žinių ar įgūdžių statant meistriškumą - pradedantiesiems pavyks tai spręsti.

Kalbant apie grindinių plokščių trūkumus, čia nėra jokių rimtų trūkumų. Kitas klausimas, kai plytelių klojimas padarė neraštingi, pažeidžiant grindinio technologija - šiuo atveju, danga tampa nesaugus apie projektavimo plytelių kraštai gali suklupti ant klibantis elementų - slydimo.

Plytelių gamybos technologija ir jų savybės

Dauguma vartotojų klausia, kokia technologija - vibracija ar vibrokompresija - gamina daugiau aukštos kokybės plyteles. Tiesą sakant, šios dvi technologijos negali konkuruoti viena su kita, nes kiekviena iš jų yra sukurta skirtingoms eksploatavimo vietoms.

Taigi, norint padengti dideles apimtis, taip pat tose vietose, kur gali patekti sunkiosios transporto priemonės, labiau tinkamos vibro presuotos grindinio plokštės. Produktai, pagaminti naudojant vibrokompresijos technologiją, turi aukštesnio stiprumo savybes, o visos gamybos proceso automatizavimas leidžia nustatyti didžiulę plytelių gamybą.

Tie, kurie nori išsiskirti iš miesto monotonijos, savo teritoriją kuria grindinėmis plokštėmis, pagamintomis naudojant vibrotechnologijas. Asfalto plytelės turi išskirtinę išvaizdą, turtingus spalvų atspalvius ir originalią tekstūrą, ir yra ribotos apimties. Dėl to, kad vibracijos technologija yra mažiau automatizuota, tai daro įtaką ne tik produktų kiekiui, bet ir jo geometrijai ir, žinoma, kainai. Lakštinės plytelės daugiausia naudojamos pėsčiųjų zonų ar poilsio zonų įrengimui žmonėms.

1

Plytelių gamyba savo rankomis ant vaizdo!

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 7 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map