Kas yra drožyba?

Stogo kokybė priklauso nuo viso pastato saugumo ir patogumo būstui. Todėl, renkantis stogą, atkreipkite dėmesį ne į jo kainą, bet į visos stogo sistemos patikimumą ir ilgaamžiškumą, nes ši konstrukcinė pastato dalis labiausiai veikia atmosferos įtaką. Ji turi atlaikyti temperatūros pokyčius, vėją ir lietų, sniegą ir apledėjimą, taip pat turėti gerą vėdinimo ir ugniai atsparių savybių. Estetinis vaizdas į stogą taip pat nėra labai svarbus. Pastato architektūrinis išraiškingumas tiesiogiai priklauso nuo dangos medžiagos ir jo formos.

Kaip padaryti tinkamą pasirinkimą, atsižvelgiant į visas reikiamas savybes? Apsvarstykite pagrindinius tokios stogo medžiagos kaip plytelės rūšis - jų savybes, privalumus ir trūkumus.

Metalo plytelės

Metalo plytelės

Jis pagamintas iš plieno, apsaugotas cinko ir polimero danga. Yra įvairių apsauginių metalo dangų, kurios skiriasi savo savybėmis. Dėl šio pasirinkimo medžiagos galima pasirinkti, atsižvelgiant į konkrečius statinio objekto reikalavimus. Aptarnavimo tipas priklauso nuo jo kokybės ir, atitinkamai, nuo metalo kainos. Pagrindinės dengimo galimybės:

  1. poliesteris yra ekonomiškiausias,
  2. plastizolis yra stabiliausias,
  3. PVDF yra patvariausias,
  4. Pural - labiausiai atsparus korozijai ir atsparumui korozijai.

Šiandien metalo plytelės yra viena iš populiariausių, santykinai nebrangių ir dažniausiai pasitaikančių pūslelių rūšių. Jei montuojote metalinius stoglangius pagal visus techninius reikalavimus, tai jums tarnauja 50 metų. Jo pagrindinis trūkumas yra žema garso izoliacija ir specialūs montavimo reikalavimai.

Ikijuostinė pūslelinė

Keraminės plytelės

Šio tipo blauzda yra laikoma sunkiausia. Tačiau, nepaisant to, keraminės plytelės yra populiarios ir populiarios, nes turi daug privalumų. Jis pagamintas iš molio ir jo ilgaamžiškumas yra daugiau nei 100 metų. Jis labai atsparus įvairiems natūraliems poveikiams, atsparus ugniai, aplinkai nekenksmingas. Dėl formos ir spalvų įvairovės turi nuostabią estetinę išvaizdą. Keraminių plytelių trūkumai yra didelio svorio, dėl kurio reikia padidinti gegnių skerspjūvį, taip pat trapumą ir didelę kainą.

Cemento plytelės

Cemento plytelės

Jo išvaizda yra susijusi su didelėmis keraminių plytelių kainomis, o cemento lentjuostės yra pigesnė alternatyva. Jų savybės yra panašios, tačiau medžiaga, iš kurios gaminamos cemento lentos, pigiau - tai cemento, šarmams atsparaus pigmento, smėlio ir vandens mišinys. Visi cemento plytelių privalumai ir trūkumai yra tokie patys kaip ir keraminių plytelių. Skirtumas yra tik kaina (ji yra 2 kartus pigesnė) ir sunkesnė svoris. Tačiau yra minusas - akytumas, kuris veda į žydėjimą.

Kompozicinės plytelės

Kompozicinės plytelės

Kaip ir metalas, jis pagamintas iš plieno, o išorėje yra padengtas akrilo gruntu ir akmens granulių sluoksniu. Kompozicinės plytelės praktiškai neturi jokių trūkumų. Tai puikiai toleruoja įvairias atmosferos įtakas, turi aukštą atsparumą ugniai, garso ir šilumos izoliaciją, gerai iškirpta ir išlenktas, lengvas ir ekologiškas. Yra beveik jokių trūkumų. Vienintelis yra kaina, kuri yra didesnė už metalo plytelių kiekį.

Bituminės lubelės

Kas yra drožyba?

Tai gana nauja rūšies lubrikantai, kurie nurodo minkštus stogo dangos tipus, kurie leidžia užpildyti sudėtingų formų paviršių. Medžiaga taip pat vadinama lanksčia arba minkšta plytelėmis. Pagrindinis elementas, iš kurio jis pagamintas, yra stiklo pluoštas. Išorėje plytelė yra padengta mineraline trupiniais, kurie gali būti kitokios spalvos, o vidinis paviršius yra impregnuotas klijais. Šio tipo dangos privalumai yra lengvumas, garso ir šilumos izoliacija, galimybė montuoti ant bet kokių paviršių. Trūkumai apima trumpą tarnavimo laiką, prastas ekologinis suderinamumas, menkas pasipriešinimas žalai.

Prieš perkant stogą, turite pasverti privalumus ir trūkumus. Nėra idealiomis stogo dangomis - visi turi trūkumų. Todėl, išnagrinėkite visas skirtingų rūšių juostinių pūslelių charakteristikas ir nuspręskite, kurie iš jų yra jums svarbiausi.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

55 − 47 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map