Koks ekologiškiausias gyvenamųjų pastatų “Adobe” sienų išorinis apdaila?

Koks ekologiškiausias gyvenamųjų pastatų

"Samannye" blokai gaminami tik iš natūralių medžiagų be chemijos. Tai mišri molio, smėlio, šiaudų ir vandens, kurie yra pagrindinės medžiagos. Papildomi ingredientai, kurie prireikus pridedami, yra: tirsa, medžio drožlės ar lustai, kartais naudojant šviežią karvių mėšlą.

"Adobe" namo sienos yra žinomos dėl energijos taupymo ir palyginamosios pigumo. Dauguma "Adobe" namų savininkų įvertino šios natūralios statybinės medžiagos privalumus: vasarą namas išlaiko vėsą, atšilimas lauke, o žiemą jis palaiko šilumą, veikiant minuso temperatūrai. Šis pranašumas neturėtų būti nustatytas šlakinių blokų ar plytų savybėse.

Tačiau Adobe namų trūkumas, kaip jau minėta, yra ta, kad jautrumas vandens ir drėgmės, todėl svarbu rasti tinkamą sprendimą patikimas ir tuo pačiu metu ekologiškai saugūs pamušalas savo sienos.

 Galimybės apdailos "Adobe" sienoms už namo

Yra keletas būdų, kaip apdailos "Adobe" namus lauke:

  1. dailylentės ir kompozicinės dangos;
  2. namo įkūrimas akmeniu;
  3. plytelės;
  4. gipso danga su paskesniu dažymu su fasado dažais;
  5. apdaila "po kailiu".

Mėgėjai šiuolaikinių tendencijų išorės apdaila adobe namų ateiti į sprendimą naudoti saydingovye aprėptį, dažnai tuo pačiu metu pamiršta apie kai kurių plastiko tipų kenksmingumo. Paprastai atrama praktiškai veikia ir hermetiška apsauga nuo dangų drėgmės ir drėgmės. Tokia apdaila Adobe namas nors daro ventiliuojamų fasadų technologijos, bet vis dar karšta saulė plastiko gali susidaryti kenksmingi medžiagų, kurios valgo į sienas. Dauguma šio klausimo nelaikomi faktu, tačiau bet kokiu atveju, jei mes palyginsime gyvą natūralią medžiagą ir sintetinę medžiagą, vis dar bus teikiama nauda žmonių sveikatai aplinką tausojančioms natūralioms statybinėms medžiagoms.

"Adobe House" su akmeniu įkėlimas laikomas ekologiškai priimtinu būdu apsaugoti tokį namą nuo drėgmės, tačiau jis nėra prieinamas visiems savo sąskaita. Dažnai akmuo nurodo tokių medžiagų naudojimą: laukinį akmenį, dirbtinį akmenį, apvalkalą, smiltainį. Akmuo taip pat turi natūralų sugebėjimą "kvėpuoti", tuo pačiu leidžiant "gyventi ir kvėpuoti" ir "Adobe" blokams.

Plytelių apdaila keramikos, nors ir daug darbo jėgos ir mažiau patvarios, bet taip pat, kaip akmuo, reiškia ekologiškas medžiagas. Bet ten yra vienas "bet" - tai plytelių klijai lauko darbams, kurie gali būti gana toksiški. Todėl, norint pasiekti didesnį nekenksmingumą išorinių sienų apdailoje, naudokite cementinius skiedinius, inkaro ar vielos armatūrą ir armatūrą.

Sienų apmušimas su vėlesne tapyba, ekologiškas būdas poliruoti jūsų namą. Tinklelis būtinai naudoja specialią tinko tinklelį, kuri anksčiau turi būti pritvirtinta prie trapių sienų. Daugelis šildo sienas, naudodamos įvairius šildytuvus, pvz., Specialius putų polistireną. Iš viršaus sumontuokite tinką ir po jo džiovinimo dažais sienos su fasado dažais. Ekologinis suderinamumas ir ilgaamžiškumas šios dangos garantuojama!

"Adobe House" apdaila iš išorės "po kailiu" taip pat yra susijusi su saugiu susidėvėjimo metodu. Be to, šis metodas laikomas gana ekonomišku ir įperkamu statybinių medžiagų kainos "kailis". Namas taip pat yra gerai apsaugotas nuo drėgmės ir tuo pačiu metu leidžia imti medžiagą "kvėpuoti".

1

Taigi matome, kad keturi iš siūlomų penkių metodų yra saugiausi, siekiant sienos ir apsaugoti Samanos namo sienas nuo drėgmės ir kitų nepageidaujamų poveikių.

Apsvarstykite samanos kūrimo procesą vaizdo įraše

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map