Osvětlení LED ve vnitřku

% D1% 81% D1% 82% D0% B8% d0% bb% d1% 8c% d0% bd% d1% 8b% d0% b9-% D1% 81% D0% b2% D0% B5% D1% 82% d0% se% d0% b4% D0% B8% d0% být% d0% b4% d0% bd% d1% 8b% d0% b9-% D1% 81% D0% b2% D0% B5% D1% 82% d0 % B8% d0% bb% d1% 8c% d0% BD% D0% B8% d0% ba

Ne tak dávno, LED světla nebyly slyšitelné, pak se začaly používat pouze k osvětlení některých místností místnosti. Nyní LED osvětlení bylo široce používáno a je používán ve většině domů.
světodiodie-svetilniki-na-kuhne-30 světodiodie-svetilniki-na-kuhne-34 světodiodie-svetilniki-na-kuhne-40 světodiodie-svetilniki-na-kuhne-48 světodiodie-svetilniki-na-kuhne-55 velká kulatá LED lampa velká LED kontrolka obývací pokoj v bílých tónech designer LED svítí množství LED osvětlení inovativní dekorativní lampy kombinované osvětlení v koupelně

Výhody LED diod

LED osvětlení se stává stále oblíbenějším a lze je snadno vysvětlit, protože mají řadu výhod ve srovnání s jinými typy osvětlení:

 • Dlouhá doba provozu - pokud byla instalace provedena správně a napětí v domě je stabilní, bude životnost přibližně sto tisíc hodin aktivního používání. Pokud jsou všechny komponenty systému LED prováděny kvalitativně, může trvat asi 25 let (pokud používáte lampu 10-12 hodin denně). Doba používání běžných žárovek je sto, nebo dokonce více, méně. Kromě toho je třeba mít na paměti, že kvalita těchto svítilen přímo závisí na frekvenci a počtu zapnuto / vypnuto.
 • Náklady - další výhoda, že se stane okamžitě patrné, protože účinnost z nich je 22 procent, zatímco konvenční světlo žárovky se převede na pouze 2,5%, protože zbytek jde na vytápění a wolframového vlákna, stabilizátory, převedení elektrického proudu ve světle.
 • Směrnost luminiscence - světelný tok v LED lampách je odeslán pouze do jedné polokouli, takže nemusíte vybavovat speciální reflektory. Tato možnost sníží ztráty světla nejméně dvakrát, protože reflektory rozptýlí další 55-65% světelného toku. Díky tomu jsou LED diody nejúčinnější při osvětlování.
 • Stabilní osvětlení - LED diody vytvářejí rovnoměrný světelný výkon bez blikání, což je činí mnohem lepší než žárovky nebo zářivky. Chvění světla neopravuje lidský mozek, ale ovlivňuje oči, které se rychle unavují. Tento problém je obzvláště patrný při práci s počítačem nebo při čtení.

světodiodie-svetilniki-na-kuhne-24 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-19 světodiodie-svetilniki-v-interiere-48 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-91 světodiodie-svetilniki-v-interiere-21 světodiodie-svetilniki-v-interiéru-41-721x1024

 • Setrvačnost chybí - LED diody se okamžitě rozsvítí při plném výkonu a doba zapálení je neviditelná.
 • Environmentální bezpečnost - LED svítidla jsou bezpečné, protože neobsahují rtuť páry na rozdíl od zářivek (pokud si rozbít lampu, je třeba provést dekontaminaci, aby se zabránilo možnému otravy). LED lampy nepotřebují speciální údržbu nebo pracovní náročnou likvidaci.
 • Spolehlivost - konstrukce LED neobsahuje skleněné žárovky, což znamená, že mechanická pevnost je dostatečně vysoká. Odolné polykarbonátové sklo může snadno odolávat jak konstantnímu přetížení, tak bodové nárazové zátěži.
 • Skromné ​​rozměry - umožňuje vytvářet malé systémy osvětlení. Například chic LED panely mají tloušťku menší než jeden centimetr.
 • Žádné přetížení - během aktivace LED lampy je proud spotřebován z 0,5 až 1 ampér (současně lampa s výbojem plynu spotřebuje až 4,5 ampérů, což způsobuje přetížení sítě).

světodiodie-svetilniki-na-kuhne-26 světodiodie-svetilniki-na-kuhne-38 svetodiodie-svetilniki-v-interiere-47-768x1024 světodiodie-svetilniki-v-interiere-70

Velkou výhodou bude také kombinace LED v jediném systému se snímači pohybu, řízení intenzity světla, světla, stejně jako kamery a infračervené senzory, regulátory. Například - nastavte určitou úroveň osvětlení v místnosti. Senzory skenují úroveň osvětlení během dne a regulují sílu umělého osvětlení, zvyšují jej v noci a snižují denně.

Přes veškeré kouzlo LED osvětlení bychom měli říct o nedostatcích. Jsou jen dva, ale jsou dost těžké. Pokud je první cena, která se ospravedlňuje kvůli dlouhé životnosti, pak bude druhá zápasena. Optimální teplota pro provoz diod LED nepřesahuje 50 stupňů, což znamená, že při použití extrémně výkonných LED diod je třeba pečovat o chladič.

kulatý stropní lustr kulaté světla kruhová stropní svítilna osvětlení stěn a stropů původní osvětlení v obývacím pokoji originální LED osvětlení modré odstíny originální LED osvětlení originální svítidla vybavení v apartmánu podkroví Svítidla Grilyato lampy pro interiér ve stylu podkroví LED lustr pro stropní strop LED systém osvětlení trati na pneumatikách LED osvětlení v kuchyni LED osvětlení do koupelny LED osvětlení ve studiovém bytě LED osvětlení pro kuchyň LED osvětlení se žlutým a modrým podsvícením LED linky v obývacím pokoji LED světla

Osvětlení LED ve vnitřku

Díky kompaktním rozměrům mohou LED žárovky mít různé typy konstrukcí, které umožní vybrat optimální žárovku pro typ místnosti a směr jejího stylu.

Typy konstrukcí:

1
 • Pro stropní stropy - kombinované, se používá několik typů. LED diody mohou regulovat intenzitu osvětlení, prostor zonátu, vytvářet různé světelné efekty. Například, pokud budeme zvažovat kuchyňské studio, pak v samotné kuchyni můžete použít lampy studené barvy a v jídelně teplé.
 • Víceúrovňový strop je zvýrazněn stylovými LED pruhy, které dodávají stropu trojrozměrný a rafinovaný vzhled.
 • Spoty - lampy s různými barvami záření, jsou schopny poskytnout vícebarevné osvětlení s odstíny. Takové lampy přidávají barvu jak v ložnici, tak v dětském pokoji.
 • Panely - je nejlepší použít v kancelářských budovách, protože svítivost dosahuje 6 000 lumenů a spotřeba elektřiny bude relativně malá.
 • Vestavěné LED diody - chytlavé a rafinované svítidla s maximální shodou. Poskytují širokou škálu barev a mají různé tvary.
 • Lustr. Díky malým rozměrům poskytují lampy LED možnost získání velkého množství světelných zdrojů v jednom zařízení. Díky tomu mají designéři rozvinuté ruce a budou moci nabídnout nekonečné množství stylových a originálních nápadů pro zdobení místnosti. Pokud má interiér klasický styl, je lepší použít lustr se svíčkami. Samotný lustr může být vyroben ze speciálně vytvořeného dřeva a tepaného železa. Zdobení lustru se nejlépe provádí s křišťálovými přívěsky, sklem s neobvyklými tvary nebo matnými vložkami. Je-li styl bytu retro, je lepší použít kabelový lustr nebo kruhové stínidlo na kabelu. Největší a nejtěžší volba pro milovníky moderních stylů, protože zde návrháři nabízejí spoustu zajímavých možností, z nichž každá harmonicky zapadá do jakékoliv místnosti.

světodiodie-svetilniki-na-kuhne-9 světodiodie-svetilniki-na-kuhne-10 světodiodie-svetilniki-na-kuhne-12 světodiodie-svetilniki-na-kuhne-17 světodiodie-svetilniki-v-interiere-09

Pokud jsou svítidla LED instalována v kuchyni, v koupelně nebo v jiné místnosti s vysokou vlhkostí, měli byste věnovat pozornost speciálním lampám. Normální LED diody jsou velmi citlivé na vlhkost a mohou selhat, takže je třeba se zaměřit na svítidla s vodotěsnými povrchy a speciálními vlastnostmi.

LED lustry nad stolem LED stropní panely LED retro a půdní svítidla vedly světla v koupelně led stolní světlo LED lampa v dětském pokoji LED diody v designu moderního studiového bytu skryté LED osvětlení moderní LED osvětlení kombinace teplých a studených tónů v osvětlení v kuchyni stylové LED lustry bodové světla v bílé místnosti traťové světla v ložnici traťové světla pro kuchyň stopy ultramoderní LED osvětlení kontrolované světlo osvětlení studeného pásma elegantní LED lustr

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

99 − = 94

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map