Osvetlenie LED v interiéri

% D1% 81% D1% 82% D0% B8% d0% bb% d1% 8c% d0% bd% d1% 8b% d0% b9-% D1% 81% D0% b2% D0% B5% D1% 82% d0% sa% d0% b4% d0% B8% d0% byť% d0% b4% d0% bd% d1% 8b% d0% b9-% D1% 81% d0% b2% d0% B5% D1% 82% d0 % B8% d0% bb% d1% 8c% d0% BD% d0% B8% d0% ba

Nie je to tak dávno, LED svetlá neboli počuteľné, potom sa začali používať len na osvetlenie niektorých častí miestnosti. Teraz LED osvetlenie bolo široko používané a používa sa vo väčšine domov.
svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-30 svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-34 svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-40 svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-48 svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-55 veľká okrúhla LED lampa veľká LED lampa obývacia izba v bielych tónoch dizajnové LED svietidlá množstvo LED osvetlenia inovatívne dekoratívne lampy kombinované osvetlenie v kúpeľni

Výhody LED diód

LED osvetlenie sa stáva čoraz obľúbenejším a to sa dá ľahko vysvetliť, pretože má mnoho výhod v porovnaní s inými typmi osvetlenia:

 • Dlhá doba prevádzky - ak bola inštalácia vykonaná správne a napájanie v dome je stabilné, životnosť bude asi stotisíc hodín aktívneho používania. Ak sú všetky komponenty systému LED vykonané kvalitatívne, môže trvať približne 25 rokov (ak používate lampu 10-12 hodín denne). Obdobie používania bežných žiaroviek je sto, alebo dokonca viac, menej. Okrem toho treba mať na pamäti, že kvalita týchto svietidiel priamo závisí od frekvencie a počtu zapnutí / vypnutia.
 • Náklady - ďalšia výhoda, že sa stane okamžite zrejmé, pretože účinnosť z nich je 22 percent, zatiaľ čo konvenčné svetlo žiarovky sa prevedie na iba 2,5%, pretože zvyšok ide na vykurovanie a volfrámového vlákna, stabilizátory, prenesenie elektrického prúdu out.
 • Direktivita luminiscencie - svetelný tok LED žiaroviek je odosielaný len do jednej pologule, takže nemusíte vybavovať špeciálne reflektory. Táto možnosť zníži straty svetla najmenej dvakrát, pretože reflektory rozptýlia ďalších 55 až 65% svetelného toku. Z tohto dôvodu LED diódy sú najefektívnejšie pri osvetľovaní bodov.
 • Stabilné osvetlenie - LED diódy vytvárajú stály prúd svetla bez blikania, ktorý z nich robí oveľa lepšie ako žiarovky alebo žiarivky. Chvenie svetla neopravuje ľudský mozog, ale ovplyvňuje oči, ktoré sa rýchlo unavia. Tento problém je obzvlášť viditeľný pri práci s počítačom alebo pri čítaní.

svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-24 svetodiodnie-svetilniki-v-interiéry-19 svetodiodnie-svetilniki-v-interiéry-48 svetodiodnie-svetilniki-v-interiéry-91 svetodiodnie-svetilniki-v-interiéry-21 svetodiodnie-svetilniki-v-interiéry-41-721x1024

 • Zotrvačnosť chýba - LED sa okamžite rozsvietia pri plnom výkone a doba zapaľovania je neviditeľná.
 • Environmentálne bezpečnosť - LED svietidlá sú bezpečné, pretože neobsahujú ortuť pary na rozdiel od žiariviek (ak si rozbiť lampu, je potrebné vykonať dekontamináciu, aby sa zabránilo možnému otravy). LED lampy nevyžadujú zvláštnu údržbu ani časovo náročné likvidácie.
 • Spoľahlivosť - dizajn LED neobsahuje sklenené žiarovky, čo znamená, že mechanická pevnosť je dostatočne vysoká. Odolné polykarbonátové sklo môže ľahko odolávať ako konštantnému preťaženiu, tak bodovému zaťaženiu.
 • Skromné ​​rozmery - umožňuje vytvárať malé osvetľovacie systémy. Napríklad chic LED panely majú hrúbku menšiu ako jeden centimeter.
 • Nie preťaženiu - pri príkone LED lampy prúd z jedného Ampere až 0,5 (zároveň indikátor nabíjania plynu spotrebuje až o 4,5 ampér, čo spôsobuje zápchy v sieti).

svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-26 svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-38 svetodiodnie-svetilniki-v-interiéry-47-768x1024 svetodiodnie-svetilniki-v-interiéry-70

Je to tiež veľkou výhodou by byť spojenie LED diód do jediného systému so senzormi pohybu, riadiť silu emisné medzery, rovnako ako kamery a infračervené senzory, regulátory. Napríklad - nastavte konkrétnu úroveň osvetlenia v miestnosti. Senzory snímanie osvetlenie počas dňa a regulovať výkon umelého osvetlenia v noci a zvyšujú jej redukčné deň.

Napriek všetkému kúzlu LED osvetlenia by sme mali povedať o nedostatkoch. Existujú len dva, ale sú dosť ťažké. Ak je prvá cena, ktorá sa ospravedlňuje v dôsledku dlhej životnosti, potom bude druhá zápasiť. Optimálna teplota pre prevádzku LED nepresahuje 50 stupňov, čo znamená, že pri používaní mimoriadne výkonných LED diód bude potrebné zachraňovať chladič.

okrúhly stropný luster okrúhle svetlá okrúhle stropné svietidlo osvetlenie stien a stropov pôvodné osvetlenie v obývacej izbe originálne LED osvetlenie modré odtiene originálne osvetlenie LED originálne svietidlá vybavenie v byte podkrovie Príslušenstvo Grilyato lampy pre interiér v podkroví LED luster pre strečový strop LED systém osvetlenia trate na pneumatikách LED osvetlenie v kuchyni LED osvetlenie kúpeľne LED osvetlenie v štúdio LED osvetlenie pre kuchyňu LED osvetlenie so žltým a modrým podsvietením LED linky v obývacej izbe LED svetlá

Osvetlenie LED v interiéri

Vďaka kompaktným rozmerom môžu mať LED svietidlá rôzne typy dizajnov, ktoré umožnia vybrať optimálnu lampu pre typ miestnosti a jej smer štýlu.

Typy konštrukcií:

1
 • Pre strešné stropy - kombinované, používa sa niekoľko typov. LED diódy dokážu regulovať intenzitu svetla, priestor zonátu, vytvoriť rôzne svetelné efekty. Napríklad, ak vezmeme do úvahy kuchynské štúdio, potom v kuchyni samotnej môžete použiť lampy v studenej farbe a v jedálni teplé.
 • Viacúrovňový strop je zvýraznený štýlovými pruhmi LED, ktoré dodajú stropu trojrozmerný a rafinovaný vzhľad.
 • Spoty - lampy s rôznymi farbami žiarenia, sú schopné poskytnúť viacfarebné osvetlenie s odtieňmi. Takéto svietidlá pridávajú farbu tak v spálni, ako aj v detskej izbe.
 • Panely - najlepšie je použiť v kancelárskych budovách, pretože svetelnosť dosahuje 6 000 lumenov a spotreba elektrickej energie bude relatívne malá.
 • Zabudované LED diódy - chytľavé a rafinované svietidlá s maximálnou zrozumiteľnosťou. Poskytujú širokú škálu farieb a majú rôzne tvary.
 • Luster. Vďaka malým rozmerom LED žiarovky poskytujú možnosť získať veľké množstvo svetelných zdrojov v jednom zariadení. Vďaka tomu majú dizajnéri rozviazané ruky a budú môcť ponúknuť nekonečné množstvo štýlových a originálnych nápadov na zdobenie miestnosti. Ak má interiér klasický štýl, je lepšie použiť lustr so sviečkovými lampami. Samotný luster môže byť vyrobený zo špeciálneho remeselného dreva a tepaného železa. Zdobenie lustra je najlepšie vykonané s krištáľovými príveskami, sklom s neobvyklými tvarmi alebo matnými vložkami. Ak je štýl bytu retro, je lepšie použiť káblový luster alebo okrúhlu tienidlo na kábli. Najväčšia a najťažšia voľba pre milovníkov moderného štýlu, pretože tu tvorcovia ponúkajú veľa zaujímavých možností, z ktorých každý harmonicky zapadá do každej miestnosti.

svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-9 svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-10 svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-12 svetodiodnie-svetilniki-na-Kuhne-17 svetodiodnie-svetilniki-v-interiéry-09

Ak sú LED svetlá inštalované v kuchyni, v kúpeľni alebo v inej miestnosti, kde je možnosť vysokej vlhkosti, mali by ste venovať pozornosť špeciálnym svietidlám. Bežné LED diódy sú veľmi citlivé na vlhkosť a môžu zlyhať, takže je potrebné zamerať sa na prípravky s vodotesnými povrchmi a špeciálnymi vlastnosťami.

LED svietidlá nad tabuľkou LED stropné panely LED retro a stropné svietidlá vedľa svetla v kúpeľni led stolné svetlo LED lampa v detskej izbe LED diódy v dizajne moderného štúdiového apartmánu skryté LED osvetlenie moderné LED osvetlenie kombinácia teplých a studených tónov v osvetlení v kuchyni štýlové LED svietidlá bodové svetlá v bielej miestnosti osvetlenie v spálni stopy pre kuchyňu traťové svetlá ultramoderné LED osvetlenie kontrolované svetlo osvetlenie studeného pásma šikovný LED luster

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map