Projekt-projekt hali do negocjacji w Berlinie

W naszym technologicznym czasie coraz więcej okazji do natychmiastowej komunikacji z osobą lub całą grupą ludzi w dowolnym zakątku planety. Ale niezależnie od tego, ile skoków naprzód, osobiste spotkania pozostaną najskuteczniejszym sposobem interakcji na zawsze. Dlatego najmodniejsze hotele, duże biura, centra biznesowe na całym świecie wyposażają sale konferencyjne na swoich terytoriach. W sali konferencyjnej można organizować spotkania biznesowe, sale lekcyjne i prezentacje, organizować spotkania i briefingi.

W przedpokoju

W tej publikacji chcielibyśmy przedstawić Państwu projekt centrum negocjacyjnego w Berlinie, który obejmuje zarówno salę konferencyjną i małe sale konferencyjne, a nawet małe koncerty.

Nowoczesny styl wnętrza lokali komercyjnych coraz częściej dąży do wygodnego minimalizmu, gdy środowisko przestrzeni przenosi przede wszystkim ładunek funkcjonalny, wykorzystując jedynie najbardziej niezbędne atrybuty. Ale wszystkie meble, wystrój wnętrz i kiepski wystrój powinny spełniać wszystkie wymogi ergonomii i bezpieczeństwa, zarówno ludzkie, jak i środowiskowe, być wykonane z ekologicznych materiałów, a jednocześnie stworzyć komfortową, komfortową atmosferę.

Sala konferencyjna

Projektując nowoczesną salę konferencyjną należy brać pod uwagę nie tylko aspekty planowania, dekoracji i dekoracji pomieszczeń, ale także kwestie wsparcia technicznego i bezpieczeństwa. Idealną opcją jest wnętrze, które jest wyposażone w najnowszą technologię, ale nie wychodzi na pierwszy plan, jest ukryte przed oczami zwiedzających. Technologie bezprzewodowe są gwarantem "niewidzialnego" sprzętu technicznego.

Wykończenie drewnem

Założenie nowoczesnej sali konferencyjnej powinno być przestronne, pozwalające wszystkim odwiedzającym swobodnie poruszać się w przejściach, bez ingerencji. Powinien być zaprojektowany dla pewnej liczby miejsc, ale być w stanie zainstalować dodatkowe krzesła lub krzesła, a nawet stoły. Ważne jest, aby hala negocjacji miała wysoki poziom izolacji akustycznej, tak aby nic z zewnątrz nie rozpraszało obecnych na spotkaniu lub prezentacji. Ale dźwięków z sali konferencyjnej nie powinno być słychać w innych pokojach.

Miejsce spoczynku

Oprócz głównej sali konferencyjnej na imprezy masowe, konieczne jest wyposażenie centrum biznesowego w kilka małych pokoi dla wąskiego kręgu odwiedzających lub przerwę od głównej pracy w sali negocjacji. Takie pomieszczenia mogą mieć cieplejszą, a nawet domową atmosferę, która sprzyja relaksowi i odpoczynkowi.

Kontrastujące wnętrze

Zastosowanie naturalnych materiałów wykończeniowych do dekoracji powierzchni małych pomieszczeń do rekreacji lub spotkań osobistych, pozwala stworzyć ciepłe i przyjazne środowisko. Zastosowanie kontrastujących odcieni, zaakcentowanie powierzchni - nadaje pomieszczeniu dynamikę i przypomina, że ​​pomieszczenia są komercyjne, a reszta będzie musiała zostać zastąpiona pracą.

Królewna Śnieżka

Oświetlenie odgrywa kluczową rolę w projekcie, zarówno duże sale konferencyjne, jak i małe pomieszczenia dla wąskiego kręgu odwiedzających. Facylitator powinien wyraźnie widzieć twarze zebranych, aby móc ocenić stopień komfortu i poziom sukcesu wszystkiego, co się dzieje. Z kolei odwiedzający powinni mieć możliwość przechowywania zapisów, robienia notatek i czuć się z tym komfortowo.

Do osobistych spotkań

Projektując małe sale do osobistych spotkań, można użyć bardziej "domowego" sposobu oświetlenia - lampy stołowe lub podłogowe pomogą stworzyć atmosferę, która ułatwi wzajemne lokalizowanie się rozmówców.

Proste i zwięzłe meble o wyraźnych geometrycznych kształtach, ale jednocześnie wykonane z wygodnych materiałów i wszystkich zasad ergonomii - klucz do sukcesu w projektowaniu lokali użytkowych. Minimalny wystrój i maksymalna funkcjonalność to podstawa koncepcji komercyjnego wyposażenia.

Przestronny pokój

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 46 = 51

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map