אבן גמישה: תיאור, יתרונות, תמונה

אבן גמישה בפנים הדירה

אבן גמישה היא חומר גימור טבעי, אשר הוצג לראשונה לשוק על ידי חברת הבנייה הגרמנית גליגה סטון. כיום הוא נמצא בשימוש נרחב במדינות אחרות. אבן גמישה או רכה היא חלק דק של אבן חול, אשר מהודקת עם שכבת פולימר עם גיבוי בד. כתוצאה מכך, הוא גמיש צפוף באותו זמן, הוא מיוצר בצורה של טפטים ואריחים משמש גימור פנימי וחיצוני. ישנם שלושה פיקדונות גדולים של אבן חול כגון: בהודו, בברזיל ובאוראל. בשל המאפיינים שלה, אבן גמישה יש יישום רחב מאוד, אם כי זה די יקר: עד 110 $ למ"ר. מטר. האבן הגמישה יפה להפליא, בעלת מבנה מקורי ומגוון רחב של גוונים צבעוניים, הנקראים לעיתים "חומת החול". במונחים של תכונות פונקציונליות שלה, זה לפני רוב הבניין השני חומרי הגמר.

יתרונותיו של אבן גמישה

  1. עמיד, ערבות זה עד 35 שנים;
  2. אור, 1 מרובע. מטר שוקל לא יותר מ - 5 ק"ג;
  3. שומר על הטמפרטורה מ -30 מעלות צלסיוס עד 65 מעלות צלזיוס;
  4. ידידותי לסביבה, אינו מכיל פורמלדהיד, עמיד ללבוש עמידים;
  5. יש תכונות antistatic;
  6.  גמיש, המאפשר להשתמש בו על משטחים עם כל תצורות;
  7. נוח לתחזוקה, קל לניקוי, לכלוך אינו חודר לתוך המבנה של האבן, קל להתקנה;

טכנולוגיה של עבודה

אבן גמישה מצויה בצורת לוחות או טפטים בגדלים שונים, חתוכים במספריים לבנייה או בסכין, על משטח נקי ויבש. זה קבוע על פני השטח עם כל דבק בניית קשר ויצא לייבוש. אם יש צורך כי המפרקים אינם גלויים, הקצוות של האריח מטופלים עם אוויר חם באמצעות מייבש שיער הבנייה. התוצאה היא משטח טבעי וחלק. מומחים מייעצים החל הנחת מכל פינות העליונות, מאז שלמות חזותית של פני השטח חשוב. רק אחרי כל האריחים מודבקים, אתה יכול להסיר אותם מן הסרט מגן. אם החומר הותקן כדי לקשט את החזית, יש צורך לכסות את פני השטח עם הספגה מגן נגד גורמים טבעיים תוקפניים.

טכנולוגיות הבנייה המודרנית היום מציעים לנו מספר עצום של חומרים חדשים ושיטות הגמר, יתר על כן, אנחנו יכולים לעשות כמעט את רוב הבנייה עבודות תיקון במו ידינו. זה מאפשר לנו להפוך את מרחב המחיה שלנו לנוח ויפה.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (10 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map