בתי עץ יפים: מראה חיצוני יוקרתי על התמונה

בית עץ קטן על שפת האגם

תיבת עץ הרגיל יכול להיות מסובך על ידי הרחבות שונות, כך שבסופו של דבר נבנה בית עץ יפה. מתבוננים בציורים של ילדים, אתה יכול לדמיין כי בית מעץ הוא תיבה רגילה עם 4 קירות, אשר מחולק חדרים. מסתכל על רוב בתי הכפר, אתה יכול להבין שזה בדיוק מה הם בתים במציאות. למרות כל זה, כאן אתה יכול להראות דמיון, לעשות בית יפה עם המראה המקורי.

בעת בניית בית מבית יומן, לא להגביל את עצמך. המסגרת היא חומר מוצק שפותח הזדמנויות חדשות עבור הבעלים. בעקבות תוספות אדריכלי, ניתן ליצור בית מקורי עם החיצוני יפה.
2017-12-12_22-14-36 ייחודי בית גדול עשוי עץ בית גדול מעץ בית גדול עשוי לגש בית עץ קוטג ' בית בן שתי קומות מעץ בית עץ בצבע אפור בית עץ על האגם בית עץ של צורה יוצאת דופן בית עץ עם מרפסת בתים מעץ- in-UK בתים מעץ - היום - בבריטניה

הרסר

עכשיו יותר ויותר אנשים צוברים חלון המפרץ בבית עץ. הארקר הוא חלק מהחדר המשתרע מעבר לחזית ולמטוס. זה לא יכול להיקרא הרחבה, כי זה רק המשך של הבית, הממוקם בחדר מחומם. Erker יעשה את המראה האדריכלי יותר אטרקטיבי, ואת השטח הכולל של כמה ריבועים הוא גדול יותר.

% d1% 8% d1% 80% d0% ba% d0% b5% d1% 80 % d1% 8% d1% 80% d0% ba% d0% b5% d1% 805

המחק יכול להיות בעל צורה פשוטה של ​​ריבוע, או מלבן, או צורה מצולעת מורכבת. המחק עם מספר רב של פינות הורס חשיבה סטריאוטיפית, הופך את החיצוני של הבית המקורי ויוצא דופן. מבחינה מבנית את החלון המפרץ יכול לפעול הן בפינת בית העץ לאורך הקיר שלה. הודות לשימוש בטכניקה אדריכלית זו, ניתן להגדיל את שטח הבית, ליצור מראה מקורי ולהפעיל יותר אור טבעי לתוך הבית, כמו לעתים קרובות הוא מזוגגות מקסימלית. העוגן יכול להיות ממוקם לא רק בקומה הראשונה של הבית, אלא גם לעלות לגג, אשר תיצור נוף מרהיב מזכיר עמודות או מגדלים קטנים.

בבית אחד אתה יכול להשתמש כמה חלונות המפרץ של סוגים שונים. בחלק אחד של הבית זה יכול להיות חלון כפול המפרץ, מצד שני - בית חד קומתי רבגוני, וכן הלאה. באופן כללי, הנוכחות של חלון המפרץ יוכלו לגוון את החיצוני של בית עץ, להביא גל חדש לתוך זה וליישם את הרעיונות המקוריים של הבעלים.

בית עץ עם עיצוב נוף יפה בית עץ עם שטח פתוח בית עץ עם גג שטוח בית עץ עם חיפוי חזית בית עץ עם גג רעפים בית עץ עם סגנון כפרי בית של קורות לבנות הבית של עץ בסגנון המקורי בית מעץ לבן בית מעץ עם גג ירוק בית מעץ עם אריחים מונוליטיים בית מעץ עם גימורים מקוריים

מרפסת ומרפסת

המרפסת או הזנים הקטנים שלה היא כנף בעלת עומס פונקציונלי ומראה אופנתי. מרפסת - שטח פתוח עם קיר אחד, מעין הרחבה על העמודים או העמודים. על המרפסת מכוסה גג משותף לסוג הבית או להיבנות בנפרד. המרפסת פופולרית במיוחד באזורים הדרומיים של הארץ, כפי שהיא לעתים קרובות חם באתר זה יש להשתמש קבוע. כאן אתה יכול לבלות את הזמן שלך עם חברים או קרובי משפחה, לשבת ליד שולחן ארוחת הערב באוויר הצח, אם זה מזג אוויר שטוף שמש או מעונן.
עכשיו המרפסת צובר פופולריות גוברת, זה יכול לשמש הן בצד אחד של הבית סביב המערכת שלה. לכן, זה לא רק משנה את המראה של בית העץ, אבל גם ennobles אותו.

בתים עם מרפסות פופולריים במיוחד באזורים קריר יותר, קירות נוספים מוקמים כאן, האזור מסודרים עם אפשרות של שימוש במערכות חימום. אל תבלבלו בין המרפסת למרפסת, שכן המרפסת פתוחה ומתאימה רק לזמן הקיץ, אך המרפסת הינה חדר סגור עם קירות וחלונות. מטרתו גם שונה, שכן הוא בעיקר חדר כדי להגן על הכניסה לבית מתוך "גחמות" של מזג האוויר.

1

בית עשוי יומנים עגולים בית של קורות פרופיל בית עץ בהיר עם גדר בית עץ בהיר עם גג שחור בית עץ כהה בית עם חלונות גדולים בית עם גג מקורי בית עם תאורה בהירה בונגלו בית מחוץ לעיר מוקף בעצים הם - בתי עץ - זול יותר, לעומת אל בתים מ-חומרים אחרים

לוג'יה ומרפסת

אם בית עץ אינו מורכב קומה אחת, כדאי לשקול איך אתה יכול לגוון את המראה של הבניין עם מבנים חיצוניים המקורי. כמו אלמנט אדריכלי נוסף, אתה יכול להשתמש במרפסת או אכסדרה.

המרפסת היא סוג של מרפסת תת סוג זה לא בקומה הראשונה. תוסף זה נשאר פתוח לעתים קרובות. אם אתה משתמש במרפסת בבית כפרי מעץ או קוטג ', אז זה יכול להיות לא רק אלמנט דקורטיבי של החיצוני, אלא גם מקום להירגע באוויר הצח.

במולת העיר, מרפסת הדירה לעיתים קרובות יש מטרה טכנית, משמש מזווה עבור דברים שונים. במקרה של בית כפרי או לתת שם אין צורך להעמיס אותו עם אשפה, עדיף להשתמש בו למטרות ישירות, כלומר - לעסוק בילוי פסיבי. זה תמיד יהיה נחמד לצאת למרפסת, לקחת נשימה של אוויר צח או פשוט להעריץ את הנוף של האזור שמסביב עם כוס קפה חם. המרפסת יכולה להיות קטנה כמו יציאה מחדר אחד, ועל הקיר כולו, יש כמה יציאות, הן מחדר השינה והן מן החדרים המשותפים.

derevyannie_doma_iz_brusa_35-650x975 ייחודית-יפה-בתים מעץ, נחמד-עיצוב בשבילך

לוגיה היא סוג של מרפסת מזוגגת המשתרעת מעבר לבית או ממוקמת בתוכה. כל ההבדל בין המרפסת לבין האכסדרה הוא כי המרפסת פתוחה מכל הצדדים, אבל האורגיה נסגרת על שניים או שלושה צדדים.

מבחינה מבנית המרפסת ולוגיה יכול לשמש כסוג של המשך של המרפסת, חלון המפרץ או המרפסת של הקומה הראשונה. בהסדר זה, למרפסת יש ביטוח חיזוק וחיזוק נוסף בצורת שלוחה נמוכה יותר.

בית עץ באזור הררי בית עץ על גבעה בית חום-צהוב עשוי מעץ לחסום את הבית שימוש ביומני בבניית בית בית עץ מדורגים עיצוב יפה של בית עץ בית יפה עם מדרגות בית עץ קטן עם גג אדום בית עץ קטן על שפת האגם בית בן קומה אחת מעץ

בלוודר

Belvedere הוא סוג המקורי של הרחבה כי תעשה מבית עץ מסורתי עבודה מסוגננת של אמנות. אם אתה מסתכל במילון, עצם המושג מתורגם מהאיטלקית "נוף יפה". זה מה שמבטיח סוג זה של הרחבה, אשר חיצונית מייצג סוג של מגדל מעל הקומה העליונה. במילים פשוטות, זהו סוג של ארבור שהונח על גג של בית עץ.

למעשה, הביתן הוא נספח מקורי על גג בית פרטי, יש צורה מוזרה ומראה אופנתי. על שטחה של הפדרציה הרוסית עדיף להשתמש גרסה מזוגגות כדי להגן עליו מפני גחמות של הטבע בצורה של שלג או גשם. סוג זה של סיומת מסובך על ידי המבנה שלה יהיה לטוס לתוך אגורה יפה, אבל המראה היפה מקום נעים עבור שאר הם שווים את זה.

באופן כללי, אני רוצה לומר כי בית עץ לא צריך להיות תיבת בנאלי עשוי עץ או עץ. עם קצת מאמץ אתה יכול לבנות בית אופנתי, שבו אתה רוצה לבלות יותר ויותר זמן, ושכנים ואורחים יהיה מופתע לטובה על ידי הטעם המדהים של המאסטר, בהערכה חיובית הרעיונות שלו ואת יישומם.
פרוייקט בית עץ המקורי עיצוב הבית המקורי בית פיות מעץ בית עץ מודרני בית חום כהה עשוי מעץ בית נעים עם תאורה חזיתית בית פיני מעץ בית נופש יוקרתי בית עץ אלגנטי

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

19 − = 18

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map