אח ביו בפנים הדירה

אח ביו בפנים הדירה

יסוד האש ... איש מסתורי ומזמין עד אין קץ. תמונה של ניצוצות וריקודים חסרי חן, צליל יומני התפצלות צונח לתוך מצב של שלווה, הרחק מבעיות יומיומיות. כל להבה יפה: אש, אש באח, נר דולק או גפרור בוער. החיים שלנו בלתי אפשריים בלי אש. יצירת אווירה של נוחות, חום, שלווה בבית שלך יעזור ליצור אח. זה לא רק אלמנט פונקציונלי לחימום חדר, פנים מודרני הוא המבטא העיקרי של החדר. למרבה הצער, בדירות עירוניות זה כמעט בלתי אפשרי לצייד אח אמיתי, ולכן ביו אח הוא תחליף אופטימלי קמינים עץ. האח ביו הוא מכשיר ידידותי לסביבה עם אש אמיתית, עובד על דלק נוזלי ממוצא צמחי, אשר אינו משחרר מוצרים בעירה מסוכנת.

אחים בטוח מבחינה אקולוגית הם רהיט נוח מאוד. מגוון רחב של דגמים מאפשר לך לבחור ביו קמינים עבור כל חדר. בחלק הפנימי של אח כזה יהיה חלק מהטבע, מקור של אור, חום ונוחות, אם האזור סביב מבער מעוטר בחומרים טבעיים, למשל, עם אבנים מעוגלות:

כורסה לבנה משמאל לאח
 1. קומפקטיות מבנים;
 2. אין צורך לצייד ארובה ולהכין עצי הסקה;
 3. אבטחה;
 4. העדר עשן, ריח, פיח ופיח;
 5. מקוריות ומגוון מודלים;
 6. הפשטות של הרכבה והתקנה;
 7. נוחות בפעולה.
איך האח ביו עובד
 1. בלוק דלק - המרכיב העיקרי של האח, הוא כולל מבער עשוי אבן מלאכותית או סגסוגות מתכת. הוא מלא בדלק ממוצא טבעי. המבער יכול להיות מספר.
 2. השטח מסביב לאש מעוטר בחומרים שונים שאינם דליקים.
 3. קיבולת או מסגרת של חומרים עקשן משלים את בניית ekokamina.
 4. לפי סוג ותצורה שונים ניידים (שולחן העבודה ואת הרצפה), הפסקה, חזיתית (קיר), מודלים פינה של הבית.

מודלים כאלה יהיה בקלות להציג מגוון רחב של ריהוט לבית ולתת פמליה מיוחדת של אלגנטיות הפנים של כל סגנון. קמינים מצויירים לממדים קטנים, מיני-קמינים עם מבער יחיד, ממוסגרים בזכוכית, בעלי צורות גיאומטריות קפדניות, ללא קישוטים מיותרים:

אתה יכול לבחור את הגירסה המקורית של צורה או מסגרת יוצאת דופן, משלימים על ידי אלמנטים דקורטיביים שיכולים לשמש עמדות פונקציונליות:

עבור פנים עם אלמנטים של סגנון אקולוגי כפרי, אתה יכול לבחור את המודל המתאים הלא. עם מיקום מוצלח של אח כזה יהיה תוספת מדהימה הפנים של הדירה:

מובנית ביו קמינים

זהו מבנה נייח אמין בסיסי כי הוא רכוב על הקיר או על הרצפה. מודלים כאלה הם הפופולריים ביותר היום: עם העזרה שלהם, אתה יכול ליצור תכונות סגנוניות הפנים ולהפוך את החלל של חדרים.

האח, שנבנה לתוך קיר הלבנים, נראה מאוד בזבזני. פנים כזה דומה לסגנון הלופט:

מגמה חדשה היא גרסה של האח ביו, כמו "קו האש". הוא מורכב ממספר מודולים של בלוקים דלק יכול להיות עד מטר וחצי אורך. באופן דומה, אתה יכול לצייד כל קיר, נישה, הדוכן בדירה. החדר עם קו האש נראה בזבזני מאוד. במיוחד בסגנון קלאסי של מינימליזם או היי טק:

בפנים עם קירות לבנים, האח הבנוי לתוך הקיר בולט ייתן נפח חזותי לחדר ולמלא אותו עם אור:

1

קיר וקמינים בקיר משלימים בהרמוניה את הפנים בסגנון אקולוגי, שבו הכל כפוף למקוריות טבעית: צבע בז ', גימור טבעי וחומרי טקסטיל ואביזרים:

בסלון המינימליסטי של שנות ה -60, השראה ביו-השראה תועבר מהפילוסופיה של התקופה הזאת: הערות אופטימיות ומאירות חיים:

העיצוב המודרני של סגסוגות מתכת של צבע כסף אורגני מתאים לכל פנים. חומר הגמר כזה משקף את הלהבות, אשר יוצר את עיקר העיצוב של האח:

אתה יכול לבחור מודל המדמה צג גביש נוזלי, כך האח משולב עם הפנים המתאימים:

ייעול מקומות עם קמינים ביו

קמינים מובנים הם כלי הכרחי להפיכת מרחב המחיה לאזורים פונקציונליים נפרדים בדירה:

שולחן מלבני שחור ליד האח

האח, ממוסגר על ידי זכוכית מהרצפה עד התקרה, תיצור אפקט מדהים של נפח, אור ואוורור של חלל בו זמנית לחלק חדר גדול לשני חלקים:

באמצעות דגמים של קמינים ביו ניתן להתקין את הפתחים בקירות, המהווים גבול בין אזורי מגורים שונים:

אם הפריסה של הדירה מאפשר, אפשר להתקין שלושה כיווני דרך שלושה אחים ביו כי גם לחלק את החלל לתוך מיני מיני נפרדים. גרסה זו של האח משמשת עם יעילות מקסימלית: זה מספיק כדי לצייד את החלקים הבולטים תחת משטחי פונקציונליים או מדפים:

זווית ekokaminy חזותית להרחיב ולאפשר שטח, t. עבור ההתקנה שלהם, החלק "פסיבי" של הקיר משמש. זה אידיאלי עבור חדרים של שטח קטן:

Biofireplaces הם דרך צדדי לגוון את פנים מונוטוני, כדי למלא את הקור עם חום, כדי להוסיף את האנרגיה של חום ואור בבית. מכשיר פונקציונלי כזה ניתן להזמין על סקיצות בודדות או לרכוש מודל סיים.

בעת התקנה ותפעול של ביו קמינים, יש לשמור על כללי הבטיחות הבסיסיים:

 1. אל תניח את המכשיר ליד מכשירי חשמל ביתיים ואובייקטים דליקים;
 2. להתקין את האח באזור מאוורר היטב על משטח אופקי מוצק;
 3. להשתמש רק בדלק המומלץ;
 4. להגן מפני ילדים.
1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

65 − 61 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map