צבע כחול ושילובים

צבע כחול ושילובים

צבע כחול הוא לא המבוקשים ביותר עבור הפנים, כמו אנשים רבים דוחים על ידי הקור שלה. אבל בהיותנו בפנים כחולים, אנחנו מרגישים שלווה, שלווה, הוא מכניס אותנו למחשבות. אגב, זה הוכיח כי צבע זה מנרמל דפיקות ולחץ. וזה גם מקטין תיאבון, אז זה מושלם עבור אנשים שרוצים לרדת במשקל.

פתק קצר. מאחר שהצבע הכחול שייך לצבע הקר, הוא פועל בצורה מרעננת וקצת מגניבה. זה מצביע על כך צבע זה מושלם עבור חדרים עם חלונות ממזרח. אבל החדרים האלה, שחלונותיהם הולכים צפונה, כחול לא מתאים מאוד, זה יגרום להם קר מדי, כמו גם חדרים כהים קטנים.

אבל, באופן עקרוני, את הצבע הכחול ואת גוונים הם מתאימים לכל חדר, העיקר הוא לבחור את הטון הנכון לבחור שילוב עם צבעים אחרים.

כחול קר יכול להפוך כל חדר לתוך נעים ורענן

פנים כחול

לגבי השילוב עם כחול, מעצבים מומלץ לעתים קרובות לקחת לבן. כאן שתי בעיות נפתרות בבת אחת. הראשון הוא גידול חזותי בחלל בשל צבע לבן. והשנייה - הכחול מביא רעננות לחדר. אז, מה להלן? שילוב זה של לבן וכחול הוא אידיאלי עבור חדרים קטנים שצריכים רעננות. וגם עבור חדרים קטנים מאוד, האיחוד הזה יהיה רק ​​חיסכון. וצבע לבן מומלץ עבור הקירות והתקרה, וכחול עבור רהיטים וחלונות, אבל ייתכנו אפשרויות אחרות. חשוב גם בעיצוב צבע זה לא למשוך תשומת לב לצבע הרצפה, לתת לו להיות ניטרלי.

שילוב כחול ולבן משמש לעתים קרובות כדי ליצור פנים ימיים. איחוד שני הצבעים האלה גורם לנו לקשר עם קצף הים, את פני המים הכחולים האינסופיים ואת השמים הנצחיים שמעל לראשינו. עיצוב זה מתאים לא רק לאוהבי ססקאפים, אלא גם לרומנטיים שאוהבים לשקף באווירה רגועה ושקטה.

פנים הנושא הימי פנים ימיים

עם זאת, לא לשכוח כי שילוב זה עדיין קר מאוד ואם אווירה כזו היא בברכה, אז אתה יכול בבטחה לבחור את גוונים עשירים של כחול.

 • מטבח כחול-לבן בכחול רווי

  תסייע להפחית את התיאבון

  מטבח בעיצוב כחול כהה

 • אבל לא לוקחים הרבה כחול למטבח -

  קיים סיכון של "הקפאת" וכל הזמן "רעב"

  כחול כהה במטבח

 • חדר האוכל הכחול כהה אינו מתאים לכולם

  היא קפדנית, קרה ועניינית

  חומרה בחדר האוכל

 • בשירותים כאלה קל להתאושש מיום עבודה קשה

  ובמהרה מתעורר בבוקר

  אמבט כחול

 • כמה אנשים יודעים כי כחול כהה עם חדר שינה לבן ...

  זהו מקום נהדר להירגע, השינה תהיה קלה ושלווה

  חדר שינה בצבע כחול עמוק

Previous Next
12345

ואם אתה רוצה, כי הפנים לא היה קר מדי, אבל רק מרענן, עדיף להעדיף גוונים רכים של כחול, קרוב כחול וטורקיז. ולבן, אגב, אתה יכול לבחור מתוך צבעים מתוקים: שמנת, צבע קפה עם חלב וכן הלאה.

 • כדי להקטין את עוצמת הכחול יעזור לא רק שילוב עם לבן,

  אבל הבחירה של צבעים רכים

  צבע כחול ושילובים

 • אווירה קלילה ומאווררת

  פינה טובה של הרפיה מרעננת

  פנים אפור-כחול

 • אם חלון גדול נוסף לבית כזה, אז החלום יהיה לא רק קל,

  אבל גם חם מקרני השמש

  כחול קרוב טורקיז

Previous Next
123

לקבלת פנים כחול עץ מתאים באופן מושלם הן כחומר והן כצבע. הם משלימים זה את זה, יוצרים תחכום מסוים. אחרי הכל, שניהם מגלמים את הטבע: עץ הוא עץ, וצבע כחול הוא ים, שמים, פרחי בר. אז, כחול יכול להיות מיוצג בכל צל, אבל העץ עדיף לבחור את גוונים רוויים: דובדבן, אגוז כהה, מהגוני, אלון כהה, ערמון, טיק.

1

על לוח הצבעים, כחול וירוק ממוקמים זה לצד זה, צבעים אלה נקראים דומים, הם בניגוד בניגוד, ולכן, רגוע. שילוב זה צבר פופולריות לא לפני זמן רב, לפני שהוא חשש ופשוט אסור להשתמש הן בפנים והן בבגדים. אבל בימינו אין מקום לדעה קדומה, ולמעשה ברור כי איחוד זה של פרחים הוא פשוט מפואר, זה מביא עומק, הרמוניה וחיוניות.

צבעים אלה הם מאוד מחבב ילדים, בנוסף, העיצוב הזה הוא נהדר עבור החדר, הן בנים ובנות, וגם אם שניהם גרים באותו חדר.

העיצובים הפנימיים בתכנון כחול-ירוק הם חיוביים מאוד לאדם: הם לא מתעייפים, הם לא מרגיזים, להיפך, הם מתקררים, מתפייסים ומרגיעים. זה הכל על הקשר עם הטבע, כי הירוק מייצג את כדור הארץ (ליתר דיוק, דשא), וכחול הוא השמים. בשל כך, פנים כאלה הופכים טריים, מגניב וקל.

פנים קישוט כחול ירוק

כבר אמרנו בהתחלה כי הפנים הכחול של המטבח תורם לתיאבון מתון, כך לתנאי כחול-ירוק יש את אותן תכונות, אבל בנוסף לצמצום התיאבון, הם גם מרוויחים את הרצון לצרוך את המתוק.

בחדר השינה, דואט כזה פועל באופן מועיל על חלום, בסביבה שלו קל להירגע מהר להירדם. במונחים של גוונים, ניתן לומר כי יש כללים בסיסיים: גוונים רוויים - אווירה קריר, רך - אווירה שקטה.

נייטרליות של חום מרגיעה את עוצמת הכחול, מרככת את הקור. אבל טנדם כזה יהיה מתאים רק בחדר מרווח, וחדר קטן בעיצוב כזה יהפוך עגום מדי. בהליך זה, גוונים של צבעים אלה נבחרים. כלומר, בחדר גדול אתה יכול בבטחה לקחת את גוונים עשירים של כחול וחום. אבל בחדר עם ממדים צנועים יותר עדיף לקחת את גוונים מושתק של שני הצבעים, אז אתה יכול למנוע תחושה קודרת.

זהו איחוד של שני צבעים חזקים מאוד. המאפיינים של כחול הם ההפך של המאפיינים של אדום. האדום הוא מוטיבציה לפעולה, רגישות חום מוגברת, פחות מקום, אבל כחול, להיפך, הוא צבע של רוגע, השתקפות, הפחתת רגישות החום והרחבת החלל. אז למה להשתמש בצבעים אלה יחד, אם הם נמצאים אנטגוניזם ברור? זה פשוט מאוד. על ידי יצירת צמד כזה, התכונות שלהם ואת המאפיינים משולבים. לדוגמה, התלבושות של גיבורי הוליווד נעשים בצירוף זה (וכחול יותר). מה זה אומר? העובדה כי הגיבור הוא שקר, רגוע, אדיב, אבל באותו זמן אמיץ ואמיץ. בערך אותו ניתן לומר על פנים בעיצוב כחול ואדום.

אגב, כדי צבעי כחול ואדום להסתדר טוב יותר יחד, לבן הוא הוסיף להם, אשר עובר כזרז ואיזון כוחם.

לנטרל את המאבק הנצחי של כחול ואדום עם צבע לבן

לבן בפנים כחולות-אדומות

עוד דקה. לא לקחת את הצבעים האלה באותה כמות, ואז המאבק שלהם יהיה ברור מדי. עדיף אם אחד מהם הוא דומיננטי, והשני הוא משלים. למי התפקיד לתת תלוי העדפות הטמפרטורה לחדר. אם המשימה של ביצוע החדר חם יותר, אז הראשי צריך להיות אדום. לקבלת אווירה מגניב, לתת את הסולו לכחול.

כחול-אדום פנים

כחול וכתום - זה שילוב בהיר למדי מודגש, קליט מאוד עבור מישהו אפילו לא צנוע. צבעים אלה הם גוונים נוספים, אשר מוביל הבעה קיצונית ואיזון. לרוב ניתן לראות את השילוב הזה בבגדי בני הנוער החזקים, המכחישים את הסמכות, המעדיפים את חופש הבחירה ואת ההשתוקקות להרפתקה. אבל בפנים זה טנדם גם מצאו את היישום שלה: חדרים עם מדרון ספורטיבי, חדרי אמבטיה, קולנוע ביתי, ילדים, שם כתום וכחול לעורר את הדמיון ופיתוח של ילדים.

כמו כן, בעזרת שילוב זה, ים תיכוני יפה, חוף טרופי פנים נוצרים. כדי לעשות זאת, לקחת בעיקר גוונים חמים של צבעים כחולים וטבעיים של כתום (חול). וכדי ליצור סגנונות ימיים בלבד, כחול יכול להיות בצורת קלאסית, אבל עדיף לקחת כחול ירוק, אקוומרין כחול רך.

השילוב של כחול וצהוב נקרא לא רק מבריק, אלא חודר. פרחים אלה אין דבר במשותף, הם מייצגים את אחד הניגודים חזקים מעטים. זה מתאים לאימפרסיוניזם, המשלב את הרגשות והרגשות הסותרים ביותר. האיחוד הכחול-צהוב בולט מאוד, אבל זה לא מעצבן, בזכות השקט הכחול. לכן, עבור עיצוב פנים, עדיף להשתמש יותר כחול, צהוב פחות, כפי שהומלץ על ידי מעצבים 1 \ 3. כמו כן, אנשי מקצוע לציין כי בעזרת שילוב זה אתה יכול לעשות את החדר אקספרסיבי יוצא דופן. ובשביל החדר של הילד, הצבעים האלה מצוינים, הילדים באמת אוהבים את הדואט הזה עם הבהירות שלהם, לא לחינם, שמלת שלגיה כחולה-צהובה. לגבי חדרים אחרים, ואז להפוך אותם כחול וצהוב מעז רק דמויות יצירתיים, אוהבי הריגוש וסובלנות.

כל צלחת הפסטל, ובמיוחד בצבע בז 'וחול, הופכים את הכחול ליותר חמים ורכים. עבור סלון קטן שאתה רוצה לעשות נעים ובהיר באותו זמן זו היא האפשרות המוצלחת ביותר.

שילוב זה לוקח את הטוב משני צבעים: מרעננות כחול, מן הנוחות בז '

צבע כחול ושילובים

שילוב זה מתאים כמעט לכל חדר (למעט ילדים), נותן קלילות, פשטות ובאותה עת חסד.

חדר כחול-בז '

פנים זה לעולם לא יהיה משעמם, זה יהיה מצב רוח ידידותי ושלווה.

נוחות ונוחות של כחול עם לוח פסטל פנים רך ונוח

בעזרת האיחוד הזה, אתה יכול לעשות כל סגנון מודרני בגרסה הקלאסית, אשר באה לידי ביטוי בבחירת צבע.

אם אתה לוקח גוונים רוויים יותר של כחול, ובצורה הדומיננטית, החדר ירכוש מגע של חומרה ומוצקות, לא בלי שום נטייה.

כדי להדגיש את מוצקות ואת הכבוד של הצמד הזה יעזור גוונים עשירים של כחול

צבע כחול ושילובים

כחול ושחור

זהו שילוב נדיר מאוד, עבור רבים זה נראה קודר מדי. שחור, כביכול, מחריף את העוצמה הקרה של כחול, ולכן זה לא רצוי עבור חדרים קטנים להשתמש באיחוד כזה. אבל בחדר מרווח אתה יכול לקחת סיכון.

כחול-שחור פנים

כאשר עובדים עם שילוב כזה של מעצבים לייעץ הראשי לקחת כחול, שחור רק להדגיש את הצורה. זה ייתן הפנים עדינות ואלגנטיות.

כדי צבע שחור לא להפוך את הפנים הכחולים מאוד קודר, תפקידו צריך להיות מדגיש ומשלים

צבע כחול ושילובים

אז, את פנים כחול, מה אתה יכול להגיד? כן, הם קרים, אבל רגועים ומפוכחים, נותנים שלום וקלות. וכדי לשפר את התחושה הרצויה, אתה רק צריך לבחור את הגוון המתאים צבע - "שכן".

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

75 − = 65

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map