כיסא תליון בפנים: 100 רעיונות עיצוב

כורסה מושעה לבית מודרני

הקצב המטורף של החיים בעיר המודרנית דוחף אותנו לחפש דרכים חדשות של מנוחה. ההזדמנות להירגע, לקבל הרגעה והרפיה בתוך הבית שלך הוא יקר. אבל אתה לא צריך "להמציא מחדש את הגלגל", או ליתר דיוק - זה מספיק כדי להפוך את דרכי הרפיה, הידועה לאנושות במשך זמן רב, ואף לשנות את עמדתם ביחס לאדמה. "חוצה" את הנדנדה וערסל אחד, תוך שימוש בחומרים מודרניים עמיד ועמיד, מעצבים יש רהיט סביר ואסתטי - כסא תלייה. שונה בצורה, גודל וחומר של ביצוע, אמצעים אלה עבור מנוחה והרפיה יכול להיות תוספת הרמונית לכל פנים. אנו מביאים לידיעתך 100 פרויקטים עיצוביים לשימוש בכיסא תלוי בפנים ובחוץ של מגורים מודרניים.

תליון כורסה בפנים

כורסה עשויה גפן ומבוק

השם השני של הכיסא תלוי לא בלי סיבה הוא "תלוי כיסא הנדנדה". היכולת להתנדנד בכיוונים שונים ולסובב סביב הציר שלה תאפשר למבוגר להיזכר בילדותו, לאחר שהתיישב בנוחות בנושאי "אדמה אל אוויר". השם מדבר בעד עצמו - מושב השעיה הוא פקעת, מיני-ערסל או כדור ראטן, גפנים או בחומרים מודרניים כגון פלסטיק, אקריליק או פוליאוריטן, תלוי מהתקרה או הקרן באמצעות שרשרת, חבל או סוג אחר של קובץ מצורף.

השעיה של הכיסא אל המוט

המודל המקורי

עבור סגנון לופט

מודל שקוף

קודם כל, כל הכיסאות מושעה מסווגים על פי חומר הביצוע. את הכורסה הנדנדה, להיות שילוב של ערסל כיסא נדנדה, יכול להיות מורכב מ:

1
  • גפנים;
  • ראטאן (טבעי או מלאכותי);
  • פלסטיק;
  • אקריליק;
  • עץ;
  • מוטות מתכת;
  • בד;
  • הוא מוצר משולב של חומרים שונים.

כורסה תליון בסלון

יו

על המרפסת המזוגגת

בצבע לבן

בנוסף לשיטה וחומר הביצוע, הכיסאות ההשעיה שונים מבחינת המשקל המקסימלי שהמבנה יכול לעמוד בו. עבור כל דגם מסוים, אתה צריך לדעת את הגבול העליון לפי משקל - חלק המושבים נועדו עבור מסה של לא יותר מ -100 ק"ג, אחרים מסוגלים לעמוד עומס של 150 ק"ג. הכל תלוי בחומר, בגודל ובצורה של כיסא הנדנדה.

בובת כורסה בסלון

בפנים מוארים

עיצוב מנוגד

כסאות בחדר הילדים

אבל ההבדל העיקרי בין הכיסאות תלוי תלוי העיצוב שלהם. גלובלי, כל הדגמים הקיימים של המושבים נגזרים 2 הדגמים המפורסמים ביותר. הראשון - ביצה כיסא (ביצה) הומצא בשנת 1957 על ידי מעצב מדנמרק. מודלים מודרניים רבים של נדנדות תלויים הם וריאציות על הנושא של "ביצים" שינוי זה או אחר. המיקום הנוח בכיסא ארגונומי הפך לסמל של הרפיה ויצירת אזור בילוי נוח ביותר בכל חדר.

כורסה לחדר ילדים

על רקע לבן כשלג

כיסא קש בצבע כהה

זוג מושעה

העיצוב השני לא פחות מפורסם של הכיסא תליון הבועה (בועת סבון) נטבע בפינלנד קצת מאוחר יותר, בשנת 1968. אם הביצה-נדנדת המושב עובר שינוי מתמיד, משתנית, את "Safe-הבועה" זמינה המראה המקורי שלה, השינויים יחולו רק כדי לשפר את הכח של חומר וכן מוצרי קישוט - יש דגם עם תאורה, המשטח השקוף של "הבועה" ניתן ליישם ציור, חריטה או הדפסת צילומים.

כורסת פלסטיק

עיצוב מואר

פנים שלגיה

זוג שקוף

המרכיב המרכזי

כל דגם של הכיסא תלוי מצויד עם מוסיף רך, כריות או רולים עבור מיקום נוח יותר. מכירת דגם עם בלוטות אוזן-רכות מוכנות, או שאתה יכול לקנות כיסא, ותוכן פנימי ליצור משלהם (למשל, לבצע מושב רך בצבע של כריות נוי או כל טקסטיל אחר בפנים).

סגנון כפרי

עיצוב יוצא דופן

פנים מקורי

בחלל המשולב

מודלים ראטאן וגפנים יש גוף נוקשה למדי, בהחלט להחזיק את הצורה ולעמוד בדרישות של ארגונומיה. לעתים קרובות, מודלים כאלה נראים כמו פקעת, כאילו עוטף אדם יושב בו. מודל זה יוצר מצב רוח מיוחד לכל מי שנוח עם הפנים. הפרטיות, הביטחון וההרגעה הן רגשות הכרחיים בעולם הדינאמי של ימינו.

כורסאות תלויות בסלון

בתוך שלג לבן

פינה חמימה

טופס מקורי

מודלים של טקסטיל מזכירים יותר ערסלים, רק ביצע וריאציות קומפקטיות יותר. כיסא השעיה, בדומה לערסל יהפוך לחלק אורגני של הפנים, מעוטר באחד הזנים של סגנון כפרי - מן הים התיכון עד פרובנס.

כורסה - ערסל

כורסה תלויה

יו

כורסה - שקועה מתחת לחופה

ארבעת המקורית

כיסא בועה עם מסגרת נוקשה או פלסטיק או אקריליק יהיה מתאים לחלוטין לכל הכיוונים של stylistics המודרנית. סגנון היי טק, לופט, kontemporari זנים של סגנון תעשייתי יכול גם ליהנות מן הנוכחות הפנים של כיסא הנדנדה מפלסטיק שקוף.

בסלון הבהיר

סביבה סימטרית

חדר שינה בגוונים כחולים

חדר שינה עם מעמד

כל גוני האפור

פנים וחוץ עם כיסא תלוי

אז, באיזה חדרים אתה יכול להשתמש כיסא תלייה, כחלק הפנים? כן, כמעט כל. אם קודם לכן אפשר היה לראות את הנדנדה כיסא רק בחדרי ילדים וחדרי שינה, בימינו, זה רהיט ניתן למצוא בסלון, לימוד, חדר אוכל ואפילו מטבח מרווח. הכל תלוי איזה חדר אתם מעדיפים לארגן מקום למנוחה ורגיעה (או מקום לקריאה, נדנדת הילד) ואת הפרמטרים של החנות, כי עבור כיסא נדנדה נוח חייב להיות מקום פנוי.

כורסת כורסה בהירה

מרכז התיאום

חדר ציור מקורי

אם אנחנו מדברים על וריאציות של שילוב של כיסא תלייה בפנים של כל חדר, אז יש רק שתי שיטות פופולריות. האפשרות הראשונה היא אופנתית לקרוא "פינה נעימה" - עבור כיסא מקום מיוחד מוקצה בחדר שבו אתה יכול להירגע, לקרוא, להירגע. שיטה זו של אינטגרציה הרמונית ניתן להשתמש הן חדרי שינה, משרדים וחדרי ילדים (במיוחד אלה שבהם שני ילדים או יותר חיים).

פינת קריאה בחדר השינה

מקום להירגע במשרד

בסגנון רומנטי

קומפוזיציה יוצאת דופן

בחוץ כיסא ליד החלון

הגרסה השנייה של "הכתיבה" של כיסא הנדנדה בתוך בית מגורים מודרני קשורה ביצירת אלמנט מבטא, מרכז התיאום ומשיכה של כל הדעות. קל לנחש כי כיסא חיצוני הופך כזה אלמנט הפנים. באותו זמן, זה לא צריך להיות ממוקם במרכז החדר, זה מספיק כדי להדגיש את הרקע הנייטרלי של עיצוב פנים יש שטח פנוי מסביב.

כורסה במרכז הסלון

מדינה סטייליסטים

חלל בלתי רגיל

בחדר עליית הגג

כורסה תליון בסלון

כסא המעטפת או "בועה" הופך לעתים קרובות משלים לאזור בילוי של סלון מודרני. האם קטע המנוחה נוצר על ידי ספה וכורסאות, האם הוא משלים על ידי אח או טלוויזיה, אבל כיסא תליון לעולם לא יהפוך למיותר. מצד אחד - אתה ממוקם בנוחות במקום יחיד למנוחה ורגיעה, מצד שני - אתה יכול לתקשר בחופשיות עם כל מי שנמצא בחדר.

כורסה באזור בילוי

פנים של סלון מרווח

חדר סטודיו עם כיסא תלייה

עיצוב מקורי

כיסאות קש מן הגפן או קש נראו אורגני ביותר בחדר המגורים, מעוצב בסגנון של הארץ, החוף, הים התיכון. פנים אקלקטי של הסלון הוא מסוגל לקחת כל הביצועים של כיסא נדנדה חיצוני.

בסגנון ים תיכוני

גישה יצירתית

סבב נצרים

ברוב המקרים, הכיסא התלוי מחובר ישירות לתקרה. בחלק מהחדרים נוח להרכיב את הכיסא המתנדנד אל התקרה. בחדרי סטודיו מרווחים עם תקרה גבוהה להפליא, שבו בנוי השכבה העליונה של המבנה, ניתן לחבר את כסא המעטפת או ערסל לבסיס הרמה השנייה.

השעיה לבסיס של הרמה השנייה

בתוך פנים שחור ולבן

נדנדה בחדר השינה

הדרך האידיאלית ליצור פינה לקריאה בחדר השינה היא על ידי תלייה כיסא נוח שיאפשר לך ליצור פינת פרטיות אפילו בחדר קטן. למטרות כאלה, מודלים קומפקטיים שאינם תופסים מקום רב מושלמים.

עיצוב חדר השינה מוארת

בחדר השינה לשניים

בלוח האפור- ורוד

עיצוב מואר של חדר השינה

הכורסה הנדנדה "בועה" עם מסגרת שקופה הוא מסוגל להתאים באופן אורגני לתוך סגנונות רבים של עיצוב חדר השינה. כל כיוון של סגנונות מודרניים יהיה רק ​​מועשר על ידי נוכחות של רהיט מקורי, אך מעשית, כמו כסא הבועה.

כורסה

השעיה הכיסא- babl

חדר שינה בגוונים סגולים

מבטאים בהירים

כרית-כריות לבנה-שלג נראית אוורירית להפליא, חסרת משקל. כזה רהיט יהיה להתאים באופן אורגני לחדר השינה, מעוצב בסגנון של Povans, שיק chy, וינטאג '. סגנון רומנטי של קישוט הוא ממש יצר עבור אלמנטים פונקציונליים אלה דקורטיביים.

כרית לבנה

ביצועים שלגים

תחרה לבנה

ריהוט לבן כשלג

כורסאות עם מערכת תליון לחדרי ילדים

קשה למצוא ילד שלא ימצא חן בעיניו. כיום, ההזדמנות להניף בתנוחה נוחה זמין לא רק ברחוב, במגרש המשחקים, אלא גם בחדר של הילד. מושבי סירת מודל נוחים ארגונומי יהפכו לא רק מקום בילוי ילד (תנופה של "הגולם" או "בועה" מאוד כיף), אלא גם את האפשרות של נסיגה בחדר הילדים, שם יש שני ילדים או יותר.

בחדר הילדים הבהיר

בסגנון סקנדינבי

כיסא Blister עם מילוי בהיר

עיצוב אקלקטי

בחדר הילדים חשוב לקחת בחשבון את כל הניואנסים של שימוש בכיסאות תלויים. אם השינה של ההורים, מודל כזה יהיה נתון מתנדנד עדין, חדר הילדים, זה רהיט יעבור בדיקה אמיתית - יהיה ודחייה מהקירות, מתפתל, נדנדה לכל כיוונים האפשריים.

בחדר של נער

בחדר השינה של המשרתת

משטחים לבנים-שלג

אלמנטים בהירים בחדר השינה של הילדים מושעה

כורסאות מושעה בעיצוב נוף

לא רק את הפנים של דירה מודרנית יכול להיות מצויד עם רהיט נוח עבור מנוחה ורגיעה. כדי לשפר את ההשפעה של נדנדה שלווה בכיסא נוח הנדנדה אפשרי רק על ידי נוכחות של אוויר צח. תליית כיסא ערסל על מרפסת, מתחת לחופה או מתחת לעץ היא לא רק דרך יעילה לארגן בילוי בחוץ, אלא גם את העיצוב של עיצוב נוף של חצר פרטית או מגרש הארץ.

כורסה בחוץ

השילוש השקוף

אזור בילוי בחוץ

כורסאות בהירות מתחת לחופה

עבור החיצוני של homeowner פרטית, אתה צריך לבחור מודלים של כיסאות תלויים כי הם מוכנים לעמוד בכל התהפוכות של הטבע באזור שלך. בין ראטאן טבעי מלאכותי, למשל, העדפה היא הטובה ביותר שניתנה האחרונה. חומר מלאכותי הוא נסבל טוב יותר על ידי חשיפה לחות גבוהה לאור השמש ישיר והבדלים טמפרטורה (ועלויות פחות).

זוג כיסאות על המרפסת

זוג כהה

הידוק לעץ

פינה ציורית

אבל מה הבחירה של החומר עבור הביצועים של הסירה בשימוש באוויר הפתוח, מומחים ממליצים כי הבנייה יוסר הנחות לחורף. המקום האידיאלי לא יהיה מחומם, אבל מחסן יבש או מוסך.

כורסה לבנה בשלג מתחת לחופה

בגוונים לבנים וכחולים

מקום נעים למנוחה

כורסה - ערסל ברחוב

ולסיום

לאחר שהחלטת על המודל של הכיסא התלוי, גודלו וחומר ביצוע, הקפד לבדוק את המודל הנבחר לא רק כוח, אלא גם את רמת הנוחות האישית. הצב את עצמך בכיסא הנדנדה ממש בחנות, קח תנוחות שונות, גלה כמה נוח אתה באופן אישי "זרועות" של מודל מסוים. אחרי הכל, הכיסא ההשעיה דורש תיקון לתקרה או קורות רצפות, אם המודל לא אוהב אותך לאחר חודש או שניים של שימוש, תצטרך לעשות קצת תיקון קוסמטי של התקרה כדי להסתיר את עקבות תליית הכיסא ערסל. זו הסיבה המומחים לא ממליצים לקנות כיסא תליון באינטרנט, אבל כדי לוודא שזה מתאים לך באופן אישי.

עיצוב מבריק ויצירתי

זוג לא רגיל

בסגנון של עכשווי

בחדר השינה הלבן כשלג

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

90 − 86 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map