Bir kır evi iç tasarım

Bir kır evi iç tasarım

Modern dünya telaşla dolu ve etrafta koşuyor. Ve sık sık tüm bu gürültüden ve hayatın hızlı temposundan saklanmak isteriz. Bu nedenle, birçok insan ülke dışında bir yerde kendi evlerini seçerek şehir dışı evler ve evler satın alıyor. Orada rahatlayabilir ve sakin yaşam akışının tadını çıkarabilirsiniz.

Hepimiz eski zamanlarda, köy evlerinin sadece geçici bir sığınak olduğunu, yaz için geldikleri, rahatladıkları, güneşleneceklerini ve bunun gibi şeyleri hatırlıyoruz. Fakat günümüzde bu tür evler önemli bir dönüşüm geçirmiştir. Artık en son teknoloji ile donatılmış ülke evlerinde yıl boyunca ve hatta zevkle yaşayabilirsiniz.

Bir kır evinin iç tasarım özellikleri

Böyle tenha bir sessizliğin düzenlenmesi "ada"  Bir şehir dairesinden biraz daha fazla çaba gerektirir. Kır evi iç tasarımı için gerekenler çünkü ihtiyacı düşünmek ve aynı zamanda iç yaşam alanı tasarımı ve cephe ve sitenin ve evde genel tasarımının yanı sıra ek bina tasarımını ve arazinin hatta görme içerecektir genel projeyi modellemek için biraz daha yüksektir.

Bu tasarımda her ayrıntıya dikkat edilir, aile üyelerinin doğasını, bireyselliklerini ve geleneklerini yansıtmak önemlidir. Evin konforu ve konforu, aile için değerli ve pahalı olan eşyaların yaratılmasına yardımcı olacaktır. Bu tür iç nesneler aile portreleri veya sadece bir rafa veya bir şöminenin üzerine yerleştirilebilen fotoğraflar olabilir. Dekor öğeleri bir büyükanne veya büyük büyükanne antika porselen veya seramik figürler olabilir. Hiçbiri yoksa, o zaman kalbinize iyi olacak herhangi bir dekor kullanın ve size evde coziness verecektir.

Bir kır evinde mükemmel bir tasarım çözümü bir şömine olacak, son zamanlarda ülke yaşamında kalıcı bir yer aldı. Kışın soğuk akşamları şöminenin yanında okumak, sıcaklığını ve bir fincan kokulu çayını okurken ya da sadece alevleri izleyerek okumak çok güzel. Tabii ki, şömine gerçek olmayabilir, ama sadece taklit ya da yapay olabilir.

Bir kır evi iç şömine Iç elektrikli şömine Bir kır evi iç tasarım Fotoğrafın üzerinde ülke ev tasarım stili Iç şömine Şömine ilginç bir fikir Şömineli oturma odası Çok güzel şömine Fotoğrafta olağandışı şömine Fotoğrafın şömineli bir oturma odasının tasarımı Bir kır evi rahat iç tasarım

Şömineli ayrı bir oda oluşturma seçeneği vardır - şöminelidir. Burada tamamen rahatlayabilir, gereksiz düşünceleri atıp gündelik endişelerden uzaklaşabilirsiniz.

Tavandan zemine geniş pencereler, bir kır evi için mükemmel bir tasarım çözümü olabilir.

Büyük iç pencereler Büyük pencereli oturma odasının iç Bir kır evi iç geniş pencereler Bir ülke evinin sıradışı tasarımı Bir kır evi büyük pencerelerden güzel manzara Bir kır evi rahat iç

1

Yatay çubuklar, salıncak ve size bir sürü eğlence için ihtiyaç ve oyun her şey var hamam, bilardo salonu, çocuk eğlence odası, - İsteğe bağlı olarak bir yüzme havuzu, Rus banyosu veya Türk oluşturabilir. Ve en önemli ve ayırt edici avantajı, tüm odaları sadece kendi zevkinize ve zevkinize göre planlayamamakla kalmaz, aynı zamanda her birine size uygun bir boyut kazandırırsınız. Örneğin, mutfak yapabilir, böylece yemek odası onları, hem konut içinde bir araya toplamak ve orada rahat ve rahatlık hissediyorum yoktu. Eğer uyum ya da değil endişelenmeden gerek duyduğunuz, çok sayıda misafir davet etmekten mutluluk, ya da mutfakta ev aletleri kadar olabilir yemek odasında, büyük bir tablo koyun.

Konforlu iç mutfak ve oturma odası Bir kır evi geniş iç Fotoğrafta rahat iç mekan

Modern ve çok kullanışlı bir tasarım çözümü merdiven oldu - kütüphane. Bir yandan bir merdiven ve kitapların çok uyumlu ve şık olduğu yan raflar.

Merdiven tasarımı - kütüphaneler

Ya kütüphane dolabın içine yerleştirilebilir.

Kütüphane - bir kır evi iç kabine

Yumuşak kanepeler ve koltuklar banliyö konutunuzun konforunu ve konforunu tamamlayacak. Oturma odasında onları şöminenin yanına getirebilir ve sizi ziyarete gelmekten her zaman memnun kalacak olan konukları alabilirsiniz. Böyle bir ev her zaman hatırlanacak ve sevilecek.

Iç dekorasyon

Bir kır evin iç tasarımının klasik tarzını seviyorsanız, duvarlar için açık renkler ve malzemeler seçmek daha iyidir: boya, duvar kağıdı, fayans. Mobilyaya gelince, karanlık ama parlak olmayan renkler yapacak. Mobilya malzemeleri - metal, ahşap veya cam olabilir.

Modern iç mekan stilini tercih ediyorsanız, kontrast alımını kullanarak kendinizi renk tonlarını seçmeyle sınırlamayın. Bir malzeme seçerken, sentetik: plastik, çeşitli cam türleri, poliüretan güvenle kullanabilirsiniz. Tasarımcılar, katı çizgilerin yanı sıra katı olanların oluşturulmasını da tavsiye ediyorlar. Bununla birlikte, özellikle aktif insanlar için yumuşak geçişler de uygundur.

Dekorasyonda özgünlüğü ve halk stilini sevenler için, ülke evinin tarzı - İskandinav tarzı - mükemmeldir. Bu tarzın karakteristik özelliği doğal doğallıktır. Bu, tüm evin iç kısmı için geçerlidir: tüm odaların görünümü, renk düzeni ve seçilen malzemeler. Daha önce de anlaşıldığı gibi, malzemeler doğal olarak kullanılmalıdır: taş, ahşap, hatta kumaşlar. Arzu üzerine, bir dekorun küçük objeleri plastikten yapılabilir. Ancak metal, özellikle de büyük miktarlarda, bu tarzda kullanılmaması daha iyidir. Renkler açık ya da soğuk ışık, örneğin açık yeşil, açık mavi, bej, beyaz, açık sarı olarak seçilmelidir.

Her kişi için bir kır evi setinin tasarımı ve her biri kendi harika ve eşsiz için fikirler almak ve onun kişiliği ve tadı yansıtır kendi tarzını oluşturabilir. Evinizi şehir veya kır evinin dışında oluşturarak, hayalinizdeki herhangi bir rüyayı gerçekleştirebilirsiniz.

  Bir kır evi iç Bir kır evi iç dekor Bir kır evinin iç konfor ve rahatlığı Klasik tarzda iç Klasik tarzı tasarım Bir ülke evinin modern tarzı iç Bir kır evi iç ağaç Fotoğrafta ilginç tasarım

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map