Klasik tarzda konak: yeni bir şekilde bir masal

Güzel konak

Modernliğin ön cephesindeki klasikleri eserler ve barok lüksü, Gotik, Art Nouveau unsurları, art deco ile birlikte bolca bohem şıklığı ile konforlu bir konaklama haline dönüşmektedir. Mimarlar ve dekoratörler, stilistik çekirdeğin korunmasıyla sürekli olarak doğaçlama yapar ve ilginç seçenekler sunar. Genel olarak ve özellikle, bir arınma, ihtişam, ihtişam arzusu izlenebilir. Geçmişe hitap eden bir malikaneyi süslerken, tasarımcıların amacı geçmişin iç kısmını doğru bir şekilde kopyalamak değil, üslupla temellendirmek. Tasarım geleneklere sadıktır ve zamana uyum sağlamasına rağmen, organizasyonundaki kendiliğindenliği dışlar. Projenin örneği, konseptin organik doğasının, renk ifadesinin ve çevreye ve mimari özelliklerin yarattığı titiz atmosfere emin olmak için hazır.

Uzaktaki konak görünümünü

Konak, bahçenin derinliklerinde yer almaktadır ve yeşilliklerle çevrilidir. Uzun teraslar, bakımlı çimler, yüksek ön cephedeki kocaman bir çiçek yatağı üzerindeki bitkilerle tepeden bakmanızı sağlar. Havuzdaki şeffaf sular sıcak günlerde serin ve dinlenme alanı kurallara göre düzenlenir. Alternatif olarak, evin tonozlarının altından ve doğayı izlemek için gölgeli alandan hareket edebilirsiniz. Merkez girişinden çıkıp büyük kapıyı açarak kendinizi maddi bir masalda buluyorsunuz.

Ön kapı Havuz alanı Yeşilliklerle çevrili

Saray Salonu kraliyet odalarıyla ilişkili dernekleri getiriyor ve hiçbir duyguya yol açmıyor. Antika denekler, altın yaldızlı beyaz sütunlar, teatral bir avizenin kristal kolye - sanatsal bir şekilde dekore edilmiş kubbesi - Barok ve Art Nouveau'nun stilistik bir karışımı, klasiklerin unsurlarıyla birleştirilmiştir. Tavandan düşen parıltı, gün ışığının yansıması ve merkezdeki cam masadan yansımaktadır. Birlikte, paralel bir dünyada olma duygusu oluşur.

Tasarımcı, çeşitli materyallerin kullanımıyla muhteşem bir çevre oluşturmayı başardı. Altın rengi beyaz duvarlara serpiştirilmiş siyah renkli bir siyah mermer zemin kontrast oluşturur. Kayadan yapılmış bir merdiven, belki de metal dantellerle çerçevelenmiş, modaya uygun bir oniks ile, ağırlıksızlık içinde dondu. Akşam, taş basamaklardan geçen arka ışıktan gelen sarı ışık, alt ve üst ışıkların taşmalarında kırılırken, içteki hikaye gerçek dışı görünmektedir. Salondan açık oturma odası ve diğer odalara açılan kapılar görülebilir.

Kubbenin altında Kraliyet atmosferi Çiçek ve dekor esaretinde

Şömine odası doğal bir palette tasarlanmıştır. Mavi-mavi tonları ve serin gümüş, sarı bagetler, bej döşemeler ve baskın kahverengi skaladan yayılan sıcak radyasyonlarla yumuşatılır. Çok seviyeli tavan, alçı kalıplı bir kaldırım ile dekore edilmiştir ve çok değişkenli bir senaryo ile donatılmıştır. Yerel aydınlatma sistemi, Fransız klasikleri ruhu içinde bir öngörülebilir şamdan tarafından tamamlanmaktadır.

Duvarlar boyunca vitray parçaları ile sırlı bölümleri olan beyaz dolaplar bulunmaktadır. Aralarında şömine - klasikleri ve ev konforunun ayrılmaz bir özelliği. Çit çitinin mermer cephesi ve gotik pimleri, dövme elemanları, yukarıdan aynaya sahip bir raf, işlevsellik ve estetikten sorumludur.

1

İç öğeler ve özellikler doku ve bitişte birleştirilir. Malzemelerin ve ritmik sekansın yerleştirilmesindeki önceliği, kitlerin içindeki eklektik kombinasyon art deco'yu hatırlatır. Modern bir yumuşak bant, farklı bir biçimde yapılmış bir çift koltuk ile tamamlanmaktadır. Şöminenin yanındaki yuvarlak kadife puftan, saçaklar ve figürlü ayaklar tarih ve şaşkınlık ile esiyor.

Aynı şekilde yazılmış resimler toplu dokulu çerçevelerde özel önem taşır. Onlar çevre etrafında asılı ve mobilya raflarında yer kaplıyorlar. Resme, fotoğraflara ve nadir şeylere karşı titreyen bir tavır, aile geleneklerinin yetiştirilmesini gösterir. Sanatsal olarak yürütülen bagetlere uyması için tipik bir çerçevede büyük bir ayna.

Şömine odası

Kraliyet odaları

Oturma odası Viktorya ve saray tarzlarını somutlaştırmaktadır. Şömine holü teması aynı renklerde devam ediyor, tekstilde, astarda, dekorda çoğaltıyor. Mavi skala, parçalara ayrılmış bezeme, çerçeveli tuvallere çerçeveler, mobilya detayları gibi çok sayıda parça yaldızla seyreltilir.

Klasikler vuruşlar ve detaylar tarafından oluşturulur. Kumaş halıların hacmi, koltukların döşemesindeki büyük desenlerin, ipek ve kadife perdelerin, gökyüzünün ve güneşin renkleri ile ifade edilmesi, zengin bir çevre yarattı. Sarayın lüksü ve oturma odasındaki pahalı şeylerin ihtişamı ile rahat ve hafif hissettiriyor.

Ev, bakımlı bahçeye bakan büyük pencerelere bolluk borçludur. Doğal ışığa ek olarak, diğer aydınlatma kaynakları da söz konusudur. Büyük bir avizeyle birlikte, bir koleksiyondan, etrafına asılan cihazlar görülebilmektedir. Duvarlarda, gökyüzüne istinaden, antik çağın mimari formları aktif bir şekilde sömürülür. Eşzamanlı olarak konumlandırılmış pilasterler, büyük ölçekli bir duvarı, masif çerçevelerdeki resimlerle parçalara ritmik olarak ayırır ve bu da sarayın ihtişamlı odasını verir. Kolonlar, kabartmalar, sıva pervazları, pervazlar kompozisyonun temelini oluşturur ve gerekli sırayla evin her yerine yerleştirilir. Klasik simetri, çizgilerin netliği, dekoratif anların detaylı ifadesi, tarihsel kesinlik ile korunur.

Geniş oturma odası Klasiklerin mimari özellikleri

İş ve dinlenme için daireler

Dolabın içi, İngiliz tarzının karakteristik kahverengi kahveden yapılmıştır. Renk şeması zeytin çekimi ile bir ağacın tonları ile çözülür. Sağduyulu bir baskıya sahip dokulu perdeler, aynı şekilde ve tek renkli alanı bir araya getirerek tasarlanan bir halıya mükemmel şekilde uyum sağlar. Üstteki kabartma süs eşyaları düz bir küre için bir çerçeve görevi görür ve ana vurgu noktası haline gelmiştir. Yerleşik aydınlatma sistemi 3 işlev gerçekleştirir: hacim yanılsamasını yaratır, orijinal haritanın izlenimlerini arttırır; Günün herhangi bir saatinde sanal yolculara giden yolu vurgulamaya hazır. Masaüstünün yanındaki yuvarlak yerleşim düzenine bakarak, ev sahibinin yolculuklara olan tutkusunu görebilirsiniz.

Döşeme, ana kaplamadan çok daha açık renktedir ve tavanı mükemmel şekilde gölgelemektedir. Basit dişlere sahip kitaplıklar, üst çevreyi yansıtır. Astar ve iç nesneler aynı ruh haline ve yumuşak bir uyum içinde birbirini tamamlar. Şömine, deri koltuklar, birkaç sandalye ve mini-abajurlu bir avize, küçük özellikler iş ve eğlence için gerekli koşulları yaratır.

Ofiste

Eğlence için, diğer dairelere gitmek daha iyidir. Lüks sinema salonu klasiklerin karakteristik özelliklerine sahip ahşapla kaplıdır. Büyük ekranın ve deri koltukların altında. Acı çikolata rengi ve bir anahtarda birleştirilen nesneler ile masanın yalnızca mermer yüzeyi ve tavanın mütevazi vurgular, alacakaranlık izlenimlerinden uzaklaşır.

Ev sinema salonu

Rahatlama teması kraliyet yatak odasında devam ediyor. Dekorda değişmeyen mavi, kahverengi ve altın vuruşlar, grinin opaklığıyla tamamlanır. Kanepenin ve çekmeceli sandığın arka yüzündeki bağbozumu kaplama, antika bir mağazada satın alma ya da türün geleneklerinde kusursuz bir stil yaratma olasılığından bahsediyor. Tekstilde saten parlaklık, yaldızla süslenmiş büyük süslemeler, beyaz sütunlar, şeffaf şamdanlar, çift resimler, güneşe ve tavan süslemesinin parlak yansımasına gömülür.

Vintage Yatak Odası Kraliyet kapsamı ile

Mutfak, klasiklerin tipik unsurlarıyla modern bir tarzda dekore edilmiştir. Odağın kaynağı yan kalem kutuları ile işaretlenmiştir. Üstteki büyük saatler, geleneklere bağlılığı vurgulamaktadır. Abajur olmadan, "ada" nın üzerinde düşük asılı, seramik kapların varlığı yoktu. Karmaşık süslü bir tavan dekoru, ortasındaki süslemeli bir şerit, sobanın üzerindeki bir mozaik panelden bir rengarenk kompozisyon, beyaz mobilyalar, bir tavan duvarı ve duvar kağıdının etkileyici bir resminin ortasında oldukça göze çarpar. Çalışma alanı sadece işlevsellik ile donatılmıştır ve yemek odasının üstünlüğüne kıyasla mütevazı görünmektedir.

Mutfak alanında Bir avize ışığında

Yemek odası, tüm dikkati çeken bir mum avizesinin elmas plakasına gömülüdür. Perdedeki altın dekorun bolluğu, Viktorya tarzı bağlamında perdeler ve tam bir dekoratif nüanslar belirsiz bir izlenim yaratıyor. Belki birisi için - bu bir frank kitsch, ama birisi güven ve önem veriyor.

Göz alıcı yemek odası lüks

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map