Kotedžas “Art Nouveau” stiliumi: patogus ir stilingas

Panoraminiai langai

"Art Nouveau" stiliaus apdaila leidžia naudoti daugybę šiuolaikinių technikų ir derinant apdailos metodų gausą. Namelio fasadas, atliktas pagal šį stilių, skiriasi formų teisingumu ir linijų aštrumu. Stiklo ir metalo gausa tapo vienu iš pagrindinių šios krypties požymių.

Plokštis stogas ir aukštieji šios konstrukcijos lubos leidžia sukurti papildomą praktinę sritį viršuje. Neįprastas apšvietimas, sumontuotas konstrukcijos laipteliuose ir sienose, tampa labiau erdvėlaiviu. Akmens plokštės pamušalas takelius derinami spalvos su pačios struktūros, kuri leis harmoningai derinti kraštovaizdžio plotas su namo eksterjeras.

Daugiapakopės gėlių lovos taip pat imituoja jų užsieniečių kilmę. Tuo pačiu metu žaliosios sodinukai veiksmingai atskiedžia pastato projektuotojo pasirinktą pilkos spalvos skalę.

Namo terasa taip pat rodo gausybę akmens ir stiklo. Tokiu atveju japoniškas stilius matomas balduose, kurie yra pasirinkti jo apdailai. Mediniai plytelės ir metalo pynimas kartu su mažo tinka, todėl šie baldai atrodo kaip stalai arbatiniuose ceremonijose.

Didžiulė svetainė apibūdinama erdvine erdve. Natūralios, ramus baldų ir dangų spalvos atspalvios ryškiomis spalvomis, puošiančiomis sienas. Minkšta sofa atrodo labai patogiai. Siauras stalas, esantis tiesiai prie sienos, yra visiškai tuščias. Puošmenų ir mažų aksesuarų gausa nėra savotiška šio stiliaus.

Art nouveau kotedže virtuvė yra praktiška ir ryškiai apšviesta. Matiniai ir blizgūs paviršiai, derinantys vienas kitą, suteikia dizaineriui pageidaujamą rezultatą. Tiesios linijos ir aštrūs kampai dar kartą pabrėžia šio interjero priklausomybę nuo bendro stiliaus. Aukštas kranas, be jo populiarumo ir išvaizda, tapo labai patogiu santechnikos gaminio atstovu, nes jis leidžia panardinti didelius virtuvės reikmenų daiktus po vandens srove. Aukštos kėdės leidžia naudoti darbo paviršių kaip baro skaitiklį.

Valgomojo erdvėje yra didelis ramus spalvos stalas. Jį supa neįprastos formos kėdės. Liukso kambario panoraminio lango vieta leis mėgautis ne tik maistu, bet ir atidarymo vaizdais.

Neįprastas jo dizaino ir apdailos židinys suteikia interjerui šilumą ir komfortą, su kuriuo įprasta susieti tokį dekoro elementą. Chromuoti lėkštės ir metalinės grotelės sukuria tokį dizainą išskirtinį kambaryje. Natūralių rąstų pora rodo, kad be dekoratyvinių funkcijų, židinys taip pat turi praktinį tikslą.

Miegamajame yra didelė lova, padengta odine. Klasikinio stiliaus elementai suteikia kambariui minkštumą ir gludumą, o tai nėra būdinga kietajam ir sausam modernizmo stiliui. Dideli langai savininko prašymu užpildyti kambarį su šviesa. Likusiam laikui į rėmelius įrengtos žaliuzės gali būti naudojamos izoliuoti nuo išorinio pasaulio.

1

Modernus stilius apima didelių dekoro elementų naudojimą:

  • įrenginiai;
  • tapyba;
  • skulptūros;
  • dekoratyviniai baldų detalės.
  • Visi šie elementai suprojektuoti dizainerio nuožiūra, siekiant išlyginti arba pabrėžti kai kurias stiliaus savybes.

Šiame stiliuje galite naudoti zonavimo metodą. Čia yra vieta stumdomoms stiklo pertvaroms, mediniams langams ir kitiems erdvės padalijimo būdams.

Labai svarbus metodas yra zonų erdvės viršutinės dangos panaudojimas. Jei visą kambarį naudosite medinę lubą, toks tamsus paviršius galų gale pasitrauks. Tačiau dalis lubų, apdailinta medžiu, iš tikrųjų išryškins svečių erdvę.

Vonios centrinis elementas yra nuostabi mozaika vienoje iš sienų. Variniai elementai daro stilingą stilingą, pašalinant nereikalingą blizgesį.

Bendras šio stiliaus dekoruotų kambarių būvis priklausys nuo naudojamų dekoro ir apšvietimo detalių.

Kiekvienas tokio namo kambarys negali būti panašus į kitą, išlaikant tuo pačiu metu bendrą namo stilių.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

79 − = 72

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map