Baltas prieškambaris – šviesus namų interjeras

Baltas prieškambario interjeras

Dauguma praeitą šimtmetį pastatytų daugiabučių namų koridorių yra labai kuklios, o privačiuose namuose dažnai pasitaiko didelio kvadraturos. Būtų logiška pasiūlyti šviesią ar net sniego baltą apdailą mažiems kambariams prie įėjimo į namus ar butą. Tačiau dauguma mūsų tautiečių niekada nepritars baltos grindų sienų apdailai ar lengvų baldų, kilimų naudojimui. Paprastai manoma, kad šeimininkė yra rimta prieškambario problema, susijusi su priežiūra ir priežiūra. Bet galų gale apdailos medžiagos skiriasi. Tarp šiuolaikinių paviršių apdailos, įskaitant baltų, apdailos būdų, kasdienio priežiūros požiūriu, yra daugybė medžiagų, kuriose nėra problemų. Mūsų įspūdingą kolekciją koridorius, atsižvelgiant į registravimo sistemą imamasi atspalvių balta, mes norėjome parodyti, kad kambarys, kuris "atitinka" mus ne savo namuose įėjimo gali būti lengvas, šviesus, patrauklus ir šiuolaikiškas.

Baltosios sienos

Sniego baltumo apdaila

Ne paslaptis, kad lengvieji paviršiai (ypač baltieji) gali vizualiai išplėsti erdvę. Atsižvelgiant į tai, kad dauguma mūsų apartamentų koridorių dažnai būna mažais dydžiais ir sudėtinga, kartais net asimetriška forma, tai yra baltos spalvos plius kaip paviršiaus apdaila.

Ryškios dėmės

Pastelinės spalvos

Sniego baltumo apdaila padeda vizualiai nuslėpti architektūros, struktūrų ir struktūrų trūkumus, pusiausvyros asimetriją ir įvairius kakliukus. Nepamirškime ir tai, kad su baltomis sienomis nereikia nerimauti dėl kombinatorikos su baldų spalvų paletėmis, dekoru ir įvairiais priedais. Balta spalva tarnauja kaip puikus fonas bet kokio atspalvio sienoms dekoruoti, net pastelinės spalvos atrodo laimingos, spalvingos.

Visi atspalviai balti

Baltas pamušalas

1

Apie tai, kaip baltos spalvos veikia mūsų psichologinę būseną, taip pat gerai žinomi - šviesią paletę ramina mūsų emocijas, ji atneša balansą ir harmoniją minties, leidžia jums sureguliuoti poilsiui ir atsipalaidavimui. Nes daugelis balta spalva asocijuojasi ne tik su šviežumo ir grynumo tos utilitarinė erdvėje taip pat yra labai svarbus, tačiau taip pat su kai atostogų dvasia, teigiamą požiūrį ir pakili nuotaika dvasios, virš kasdieniams fasadams prasme.

Rytų stiliaus

Baltas prieškambaris

Balta apdaila - mes ištriname erdvės ribas

Balta apdailos paletė - puikus fonas tikrai ryškiems, spalvingiems dekoro objektams ar baldams. Kartais sunku įsivaizduoti bet kokią kitą spalvą kaip perspektyvią "Parama", kaip išraiškingas elementų.

Ryškūs elementai

Šviesus dekoras

Ryškumas baltu fonu

Sniego baltumo apdaila su dideliais veidrodžiais arba visa veidrodine siena gali visiškai ištrinti garderobos erdvės ribas, vizualiai keisti kambario formą ir dydį.

Dideli veidrodžiai

Dėl sniego baltų sienų kontrasto tamsių elementų fone puikiai atrodo, pavyzdžiui, lengvi baldai, pakabos arba atviros lentynos priedams. Juodojo metalo elementai prideda aiškumą ir tam tikrą geometrinį šviesos prieškambario kambarį.

Juoda balta

Kontrasto dekoras

Juostinis spausdinimas

Kai kurios sniego baltos koridoriai reikalauja didesnio kontrasto, nei atskiri dekoro elementai ar nedideli baldų komplektai. Akcentuota tamsi siena kartu su baltu kraštu atrodys ryškiai, išraiškinga ir stilinga. Siekiant išlaikyti pusiausvyrą šiuo atveju logiška tamsus dekoro objektus, rėmelius su nuotraukomis ar grafiniais piešiniais uždėti ant baltųjų sienų.

Akcentinė siena

Nuotrauka ant sienų

Klasikinio garderono interjero apdailai, sniego baltojo apdailos lentos ant lubų ir sienų taps pagrindiniu apdailos elementu. Siūlomos raižybos, karnizai ir plytelės su baltos spalvos apdaila atrodys efektyviau neutralaus šešėlio fone - nuo pilkos arba smėlio spalvos paletės. Kartu su marmurinių plytelių grindų šachmatų modeliu, visas interjeras atrodo prabangus, išskirtinas ir turtingas. Kiekvienas, įeinantis į jūsų namus, galės parodyti savo skonio nuostatas nuo pirmųjų butų ar namų nuosavybės sekundžių.

Klasikinis stilius

Prieškambario stiliaus Shabby-chic arba Provence būtinai lydi baldų buvimą, kuris specialiai ar senas, nuskuręs sniego baltumo tapyba, arba perkamos kaip antikvariniai, kad tiesiog "vaikščiojo" tokio pavasario rūšies operacijai daugelį metų kopiją.

Provence

Jei jūsų butas ar namo nuosavybė yra dekoruota naudojant jūrinio stiliaus elementus interjere, tada bus logiška naudoti sniego baltos ir mėlynos spalvos tonus ir prieškambaryje. Ratinės apdailos, dryžuotų spaudinių apdaila, aksesuarai ir dekoracijos bus tinkamos utilitarizuotame kambaryje.

Jūrų stilius

Naudojant tik tris atspalvius interjero dizainui, galite sukurti tikrai unikalų ir nepamirštamą prieškambario dizainą. Balta kaip pagrindą, juoda ir iš šviesaus medžio atspalvio į intarpų bendrojo šviesiame fone Sukurti laimėti aljansas, patrauklią įvaizdį utilitarinė erdvę, kuri gali tekėti sklandžiai bendrų patalpų erdvę, pavyzdžiui, gyvenamasis kambarys arba valgomasis forma.

Trys spalvos

Balta siena panelė su labai matomos tekstūros gali būti naudojamas kaip dalis sienų, sukurti vadinamąją prijuostė registracijos likusios dalies vertikalių paviršių, galite pasirinkti bet kokią kitą spalvą. Pažymėtina, kad balta spalva gali būti naudojama ir apatinės sienų dalies apdailai, ir erdvei virš prijuostės.

Sienų plokštės

Balto garderono laiptai gali tapti kontrastingais elementais, kontrastingais su šviesos paletėmis ir centru. Galite naudoti tamsią arba ryškią spalvą, kad papuoštumėte patys žingsnius ir juostelę esančią erdvę arba pritaikytumėte priešais laiptų detalėms, laiptų dekoravimui.

Kontrastingos kopėčios

Balta spalva ir natūrali mediena - prabangus koridoriaus aljansas

Sniego baltos spalvos paviršiai puikiai suderinami su atspalviais ir medžiagomis. Tačiau siekiant sukurti harmoningą ir išoriškai patrauklų komunistinių patalpų įvaizdį, mediena kaip apdailos medžiaga ir baldų gamyba bus ideali alternatyva. Faktas yra tai, kad baltos spalvos apdaila neišvengiamai atneša tam tikrą vėsos vietos dizainą, o natūrali medžiaga sugebės šildyti paletę ir subalansuoti interjerą.

Knygų lentyna

Baltasis koridorius

Balta ir mediena

Sniego baltos sienos ir parketo grindys, pagamintos iš šviesios medienos, taip pat panašios medžiagos naudojimas kambario baldams atrodo paprasti, praktiški, bet elegantiški ir švieži.

Medinis parketas ir lentynos

Vienu tonu

Balinta mediena

Ypač medinių paviršių "koridoriuose" reikia, kad, be balto, interjero vėsa sukuria grindų plyteles pilkšvai mėlynais tonais. Būtinos įmontuotos saugojimo sistemos su medinėmis durimis arba atvirais baldų ir priedų lentynomis.

Plytelės ant grindų

Kai kurie dizaineriai ir namų savininkai nesustoja naudoti šviesios medienos baltos koridoriuose tik grindų apdailai arba baldams gaminti. Medinės sienų ir lubų plokštės su įmontuotu apšvietimu netaps natūralų šilumą namų apyvokos kambaryje, bet ir padės sukurti unikalų koridoriaus vaizdą.

Mediniai skydai apdailai

Balta baldų koridoriuje - stilingas interjeras

Galbūt tik baltos įmontuotos saugojimo sistemos - spintelės ar lentynos - negali kurti polių mažose erdvėse koridoriuose ir koridoriuose. Dažniausiai į utilitarizmo pastatų plotas apribojimas diktuoja seklių built-in saugojimo naudojimą, tačiau net tokie maži baldų gali tilpti drabužių ir aksesuarų, kuriuos norite išsaugoti tai, kas vadinama "po ranka" daug.

Balta lentynos

Kaimo namuose

Originalus vaizdas

Priklausomai nuo prieškambario dydžio, galima sukurti įvairių spalvų, modifikacijų ir parametrų saugojimo sistemas. Tai gali būti kaip spintelė, arba atviros lentynos, spintelė su veidrodžiu arba aklinės durys. Galite naudoti stiklo arba matinio stiklo intarpus, tamsios medienos elementus, dekoratyvinius fasadus.

Prieškambario baldai

Balti lentynos

Daugeliuose butuose ir privačiuose namuose savininkai negali sau leisti naudoti koridorių tik pagal paskirtį - perkelti iš vieno kambario į kitą. Reikia didinti saugojimo sistemas, stumti namų savininkus į bet kokius laisvus namus, bent jau mažus lentynos. Ir tokiu atveju tokių baldų balta spalva tampa savininkų rankose.

Apšvietimo niuansai

Saugojimo sistemos

Nedidelis baltos spalvos pjedestalas su pasukamais durelėmis arba stalčiais gali atlikti ne tik didelės laikymo sistemos funkcijas, bet ir sėdimųjų vietų erdvę. Norėdami tai padaryti, pakanka pakabinti savo baldą minkštu substratu, kurį galima išimti arba stacionariai modifikuoti.

Spintelės

Minkšta prieškambario zona

Apdaila ir apšvietimas baltajame koridoriuje - švarus lakštas jūsų vaizduotei

Kaip jau minėta, baltas dekoro fonas - ideali alternatyva. Galite naudoti tik sienų apdaila - pakabinti nuotraukas ar kadrus su šeimos nuotraukomis, paveikslėliais ir amatų, padaryti mažų veidrodžių kompozicija originalioje rėmo, arba tik vieną didelį veidrodį be apvadu, galimybės yra daugybė. Viskas priklauso nuo jūsų prieškambaryje dydžio, parinktys dizaino erdvės ir noras išreikšti savo individualumą per interjero išdėstymo prie įėjimo į būstą.

Dekoro

Paprasta papuošti

Spalvinga prieškambaris

Apšvietimo sistemos pagalba jūs galite ne tik pasiekti norimą jūsų koridoriaus apšvietimo lygį, bet ir sukurti visiškai kitokią atmosferą, iki statinių, nišų ir paviršių sustabdymo iliuzijos. Jei jūsų prieškambaryje yra lentynos su atviromis lentynomis, tuomet dekoratyvinėse laikymo sistemose esančių nišų paryškinimas atrodys ne tik tinkamas, bet ir sukuria papildomą interjero elementų išraišką.

Apšvietimas

Lempos apšvietimas

Erdvios laikymo sistemos

Įvairių šviesos šaltinių derinys prieškambaryje leidžia vienu metu ar kitaip sukurti ne tik skirtingą apšvietimo lygį, bet ir kontroliuoti atmosferą šiame utilitariniame kambaryje. Pvz., Integruoto lubų apšvietimo ir sieninių sieninių ar grindų lempos (jei tai leidžia kambario dydis) derinys sukuria originalų ir patogų kambario vaizdą, kuris bus jūsų namų ženklo bruožas.

Apšvietimo sistema

Erdvi salė

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 33 = 34

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map