Laminat ambalaj

Laminat ambalaj

Bugün lamine parke, piyasadaki en popüler yapı malzemelerinden biri olarak kabul ediliyor. Nispeten düşük bir fiyat için alıcı, yüksek aşınma direnci, geniş bir renk yelpazesi, çeşitli türler ve mükemmel estetik bir görünüm ile karakterize edilen mükemmel bir zemin alır. Malzeme çevre dostu, dayanıklı ve temizlenmesi ve montajı kolaydır. Herhangi bir mağaza binası ürünlerinde satın alabilirsiniz. Laminat paketlerde satılır, bazı durumlarda ise tek tek satın alabilirsiniz. Laminatın diğer sırları: stil, tarz, iç kısımdaki fotoğraflar, nasıl seçileceğine dair ipuçları ve burada daha fazla okuma.

Lamine ambalajın etiketlenmesi

Laminat ambalaj aşağıdaki boyutta

Laminat - birbirine bağlandığında ve katı bir zemin oluşturduğunda levha veya plakalardan oluşan prefabrik bir zemin kaplamasıdır. Bu nedenle, birçok alıcı genellikle ne kadar malzeme tedarik edilmesi gerektiği ile ilgilenir, böylece istifleme işlemi sırasında satın almanın gerekmemesi sağlanır.

Paketteki laminat miktarı

Paketin kaç tanesinin paketlendiğine ve bir panonun alanının ne olduğuna dair bilgiler paketin kendisinde bulunabilir. Kural olarak, lamellerin sayısı üreticiye bağlıdır, ancak en yaygın olanı 6 ila 9 adettir. Bazen 10-12 adet lamellas paketlenir. Ancak, laminat ambalajda kaç metre, kendinize güvenebilirsiniz, bir kartın alanını paketin içindeki sayılarına göre çarpın.

Sınıf ve markaya bağlı olarak, bir kartın boyutu 1261 x 189 x 7 mm ortalamaları, ancak diğer boyutlara rağmen, örneğin 1285x194x8 mm, 1210x191x8 mm veya 1324x330x8 mm. Örneğin, seramik karoları simüle etmek için 330 mm'ye kadar bir laminat kullanılır. En popüler format yaklaşık 190 mm'dir. Uzmanlar, bu ağacın renklendirilmesinin ve doğal ahşabın çizilmesinin en uygun boyutu olduğuna inanır. Tahtanın uzunluğu da standart değil - 1132'den 1845 mm'ye kadar. Bu nedenle, laminat ambalajında ​​kaç metre olduğunu bilmek, ihtiyaçlarınız için kaç adet paket satın almanız gerektiğini kolayca hesaplayabilirsiniz. Bu arada, gerekli tüm materyalleri hemen satın almak istenebilir. Bazen, hesaplamalarda bir hata yapıp eksik laminat satın alarak, daha önce satın alınandan farklı ton veya gölgede tamamen farklı bir malzeme elde edebilirsiniz.

Malzeme ağırlığı

Laminat paketin ambalajının ağırlığını bilmek gerekli değildir. Bu bilgi, paketlerin nakliyesi için oldukça gereklidir. Hemen hemen her zaman lamellerin ambalajı 15 kg ağırlığındadır, ancak bu bilgiler nispeten farklıdır: levhalar farklı boyutlarda gelir ve ambalajlarında farklı miktarlar vardır. 10 kg'dan az ve 16 kg'ın üzerinde olan ambalajlar vardır. Laminatın ambalajlanması, özel ekipmanlar kullanılarak üretim tesisleri tarafından yapılır:

  1. IMPACK + T40, performansı saatte 2100 paketine kadar ulaşıyor;
  2. FS-40, performans, sevk edilen malların uzunluğuna bağlıdır;
  3. FS-60, kaplamanın uzunluğuna bağlı olarak farklı performansla çalışır.

Genellikle malzeme, kalınlığı 80 mikron olan bir polietilen shrink filmde paketlenir. Bu tip bir paket laminatın kirlenmesini güvenilir bir şekilde korur. Ayrıca, şeffaf laminat ambalajı, alıcıya, kaplamanın resmini ve rengini ve ürün açıklama sayfasını görmesini sağlar. Genellikle ambalajlanmış malzemenin hangi üreticiye ait olduğunu, aşınma direncinin sınıfını, bir kartın alanını ve laminat paketin ağırlığını belirtir. Diğer şeylerin yanı sıra, kod paketin üzerinde ve kartın dekorunun adı üzerinde işaretlenmelidir.

Laminat üretimi

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (10 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 49 = 54

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map