Rozdělovací obrazovky pro pokoj jako alternativu k zónování

původní obrazovky

Každá rodina chce mít vlastní ubytování, ale ve většině případů se stávají majiteli pouze malých bytů s jednou místností. Ukazuje se, že tato místnost by měla sloužit jako obývací pokoj, ložnice a možná i mateřská škola. Proto byste se měli uchýlit k návrhovým řešením, která mají za cíl zvýšit prostor místnosti, nikoliv skutečnou, ale přinejmenším vizuální.

bílé otvory v rozích květinový styl na bílém pozadí Dubový dům u moře 3 odstíny dřeva

Instalace kapitálového oddělení není možná, protože porazí finance, vytváří nepohodlí a snižuje prostor již malého pokoje. Nejlepším řešením situace je zonace prostoru místnosti pomocí speciálních obrazovek.

Otevřená bílá v hlavě postele černá se zrcadlovou špičkou bílá obrazovka u krbu hnědá stěna

Klasická verze obrazovky je zařízení tří samostatných částí, které jsou spojeny smyčkami a složené jako harmonika. Rámec letáků je vyroben z lehkých materiálů podle druhu plastu nebo dřeva. Pro plnění může být použit papír, kůže, textil a další podobné materiály.

modrá pod startem hnědý v hlavě hlavy bílá obrazovka na kolečkách řezbářství klasika v světlech tónů

Obrazovka pro prostor může sloužit nejen jako prostorový oddělovač, ale také jako elegantní prvek interiéru bytu. Hlavní výhodou takového oddílu je, že může být rychle odstraněn nebo přesunut. Pokud pečlivě přistupujete k výběru obrazovky, můžete jej použít jako prvek výzdoby místnosti nebo zajímavého uměleckého předmětu.

s ptáky na zdi otevřené průhledné bílá pod kůží stehem dřevěné asymetrické široká hnědá na červené zdi

Stručná historie vzhledu obrazovky

Původem obrazovky je Čína, čas jejího vzhledu je 7. století. Ve vzdálené minulosti Číňané instalovali obrazovku před vchodem do bytu, to bylo ve formě speciální obrazovky, která podle věřících lidí odháněla zlé duchy. Listy takového plátna byly vyrobeny z hedvábí, který byl zdoben výšivkami, malbami nebo perleti s barevnými kameny.

1

hnědá s fotkou Anglický styl Bílá s růžovým vzorem v dětském pokoji oranžovou obrazovku bílé dřevo s řezbami fialové v rozích místnosti

Po století se obrazovka začala popularizovat v Japonsku. Zde byl vyroben ze speciálního papíru, který byl zdoben kresbami draků a tygrů. Přepážka prošla do evropských zemí teprve ve století XVII, kdy zde všichni východní obyvatelé získali velkou popularitu, ale Evropané jsou první, kteří ji začali používat jako dekorativní prvek v interiéru.

široká bílá otevřená práce sklopná obrazovka zlatá kovaná bílé v japonském stylu bílá kůže na hlavě postele

Již v 19. století začala obrazovka získávat popularitu v Rusku, kde byl hlavním cílem praktičnost. Zde nebyl okenní oddíl ornamentem, ale prostředkem, a proto sloužil jako oddělovač místnosti do několika zón, obzvláště aktivně využívaných těmi, kteří pronajímali své domovy několika hostům najednou.

velké zrcadlo černá a zlatá žlutá s větvemi květin bílý až černý bod klasický harmonik ve světlých barvách

Neocenitelná výhoda obrazovky

Rozdělení obrazovky pro místnost je pohodlný a multifunkční nástroj, který pomáhá optimalizovat prostor a jeho rozdělení na malé plochy. Pomocí takového oddílu můžete oddělit dětskou postýlku nebo vytvořit vlastní osobní skříň. Kromě toho lze ve druhé verzi aktivně použít i obrazovku a vytvářet v něm speciální "kapsy" pro brožury a letáky.

obrazovka v jednom stylu s lůžkem růžové ženy černá kovaná s geometrickými tvary černá se stehem barevné obrazovky obrazovka v měkkých barvách

Obecně lze nyní použít, jak se vám líbí, od oddělovače školky až po spací a herní zóny, končící záclonovou náhradou.

Návrh obrazovky rozdělení místnosti

S řádným a správným přístupem k výběru obrazovky se může stát skutečným uměleckým dílem. Krásně vypadají obrazovky z drahých materiálů nebo pletené z bambusových (rákosových, ratanových) vláken. Septum samo o sobě bude zajímavé zdobit: co přesně - vyřešit pouze jeho majitele, protože to mohou být rodinné fotografie, speciální rytiny nebo orientální masky a fanoušky.

skládací dřevo bílá na závěsech zelená v dřevěném rámu černá s hladkými čarami stará obrazovka neměnná klasika

Také v prodeji jsou speciální designové obrazovky, které představují celý umělecký předmět vyrobený ze skleněných disků, kovových kruhů nebo jiných praktických materiálů. Ve většině případů se tyto oddíly používají jako dekorace a vyplňují prázdný roh místnosti. Pro větší praktičnost instaluje regály, na kterých můžete umístit různé dekorativní věci nebo fotografie.

purpur v blízkosti postele obrazovky tvoří samostatnou místnost černá širokoúhlá obrazovka obrazovka, která zavírá koupelnu vícebarevné v květinách

Díky takovému návrháři můžete nejen chránit prostor místnosti, nebo vytvořit kompletní koncepci interiéru, ale také se nechat unést světelnou hrou, která za obrazovkou nastaví původní lampu.

Mimo jiné může být použita jako odkaz. Pokud je interiér místnosti ovládán barvami jednoho směru, ale existují prvky, které spadají mimo obecné měřítko, měli byste si koupit obrazovku stejné barvy jako postel nebo záclony. Můžete tak zdůraznit převládající barvu, zvýšit její přízvuk a pak se všechny prvky interiéru stane jediným celkem, který vypadá jako dokonalá a hotová kompozice.

barevné kulaté sklo zelený slon hnědá dřevěná obrazovka bambusová obrazovka zlaté s kvetoucími větvemi stromů

Zdobení interiéru obrazovkou

Abyste vytvořili útulnou a uvolněnou atmosféru doma, nemusíte hádat přes složitá rozhodnutí o designu, protože nyní můžete jednoduše vyzdvihnout rozdělovací obrazovku místnosti dle vašeho vkusu. Nyní jsou oblíbené obrazovky, které jsou vyrobeny z fotografického papíru s nějakým tematickým obrazem. Například by to mohlo být horská oblast nebo pláž se zlatou pláží. A pokud jste kompetentně přistupujete k tomuto podnikání a navíc zdobíte obrazovku s prvky dekorace, získáte originální a útulný roh, kde se můžete vždy dostat pryč od šedé rutiny a trochu si odpočinout.

černý popel zlato v čínském stylu černá u okna purpurové v tónu s pohovkou

Kromě toho je důležité zvážit rozměry místnosti, kde bude obrazovka stát, protože může také vizuálně snížit velikost místnosti a naopak. Pokud je plášť velmi malý, je lepší koupit přepážku s průhlednými látkami, které poskytnou pocit lehkosti a vzdušnosti.

bílý strom s obdélníky béžová u křesla béžová klasika obrazovka světlých barev za pohovkou u okna

Nedávno se na trhu objevil další typ obrazovky - flexibilní oddělené místnosti. Přispívají k uspokojení potřeb klienta, který může obrazovku ohnout tak, jak by chtěl a pohodlně, protože může získat jakoukoli formu.

V důsledku toho je třeba říci, že obrazovka je velmi pohodlná, užitečná a multifunkční věc. Je to nepostradatelné v malých místnostech, které potřebují jejich oddělení. Také vynikající oddíl je vhodný pro ty, kteří chtějí dokončit původní interiér místnosti nebo použít jako jeden ze spojovacích prvků výzdoby.
sakura bílá se vzory šatna černá s kruhy stará obrazovka obrazovka s dlaňou otevřené kruhy hnědé dřevo v orientálním stylu dřevěné s vzory obrazovka pro ženskou ložnici obrazovky v blízkosti svítidel obrazovky s loděmi zlatá s listy mahagonová obrazovka červené čínské architektonické téma obrazovka v koupelně béžové obrazovky v ložnici tisk města černé a bílé obrazovky klasika v ložnici obrazovku v rohu fotografických měst bílá vyřezávaná obrazovka otevřený strom obrazovka malých bílých kruhů lehké obrazovky se stromy obrazovka z lehkého dřeva modrá obrazovka hnědá klasika rákosu přepážka s dřevem bílá oddíl pro pokoj obrazovka s motýly obrazovka s naloženými policemi obrazovka s kvetoucím stromem

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map