Schodisko vo vnútri domu – kľúčom k vytvoreniu exkluzívneho dizajnu

Schodisko vo vnútri domu - kľúčom k vytvoreniu exkluzívneho dizajnu

Každý dom je symbolom ľudského sveta, pretože dokonale povedať všetko o svojich majiteľoch. História schodíšť v interiéri súkromných domov sa datuje niekoľko tisíc rokov. A vo všeobecnosti je ďaleko od toho, kto a kedy bol prvý rebrík na svete, ale každá epocha priniesla niečo nové do svojho dizajnu. A postupom času sa výroba schodov stala aj lukratívnou populárnou okupáciou, ktorá je v skutočnosti dodnes. Len dnes je výber formulárov a dizajnov jednoducho neuveriteľne obrovský.

výnimočná harmónia veľkolepého schodiska so spoločným interiérom Krásne schodisko riadi loptu vo vnútri domu Veľmi originálne točité schodisko - dekorácia obývacej izby Pôvodné schodisko je dominantou celého interiéru Schody sekundárnej prírody, dokonale v harmónii s interiérom

Úloha schodov vo vnútri domu

Schody v dome môžu hrať dve role, a to predné a zadné. Veľkému dizajnu je zverené veľmi dôležité poslanie. dá sa povedať, že vládne v dome v gule a prezentuje kľúčovú postavu.

Luxusné a bohaté predné schodisko - tvár domu Luxusné predné schodisko v nádhernej harmónii s celým interiérom Veľké schodisko moderného štýlu nastavuje tón pre celý interiér

Je tu okolo toho, že celý interiér je postavený na základe jeho polohy, definujú sa funkčné zóny a usporiada sa nábytok. A materiál, z ktorého je rebrík vyrobený, určuje štýl interiéru ako celku. V klasickej verzii - strom cenných druhov, alebo kombinovaná metóda rôznych materiálov. Moderné štýly sa vyznačujú tvorivým schodiskom zo skla (vrátane triplexu) alebo chrómu. Veľmi vítame všetky dekorácie, ako aj prítomnosť zložitého osvetlenia.
Vedľajšie schodisko v interiéri zohráva menej dôležitú úlohu. Spravidla je vyrobený z lacného materiálu (alebo kovu, alebo z rozpočtu stromu) a je bez dekorácie. Namontoval tento dizajn alebo na chodbe k stene, alebo vedie z chodby.

Biele schodisko sekundárneho typu, inštalované v blízkosti steny Skromný rebrík moderného štýlu, ktorý má druhoradý význam Na stene je inštalované sekundárne schodisko s jednoduchým dizajnom

Môže sa tiež vykonať. Takéto rozpätia vedúce do druhého poschodia rozjasňujú fasádu. Mimochodom, aj oheňári, pivnice, manzard alebo interné interné podlahy sú tiež považované za sekundárne schodiská. Schody vedúce k domu sú tiež klasifikované ako sekundárne.

Schody sú rozdelené na pochodov a špirály (skrutky)

Podľa svojho druhu a dizajnu môžu byť všetky schody rozdelené do dvoch hlavných typov:

Marching - predstavovať súvislý rad krokov (z platformy na platformu), ak sú neprítomný, zvyčajne sú nainštalované odnomarshevaya prevedení sa medziprodukt podložky tam, kde je málo priestoru pre niekoľko polí, ak je plocha umožňuje, aby sa rýchlostaviteľné 2- alebo 3-pohonných vzorov, najviac veľkolepé sú považované za hojdačky, živým príkladom toho je predné schodisko, často zdobené stĺpmi, balustrádami, stĺpmi alebo dokonca sochami;

1

Rebríček jednorazového typu Dvojpodchodové schodisko so strednou plošinou

skrutka - vzory, v ktorých nie sú žiadne pochody; Ide o jediný rýchly pasáž, ktorý predstavuje najväčšiu rozmanitosť a predstavivosť, ich tvary môžu doslova vnútra spriadanie okolo seba, rebríky sú vyrobené z dreva, takmer klasický pozrieť, zatiaľ čo šumivé chrómu alebo z nerezovej ocele s skla ako oplotenie - Nouveau atribút

Drevené točité schodisko vo vnútri klasickej obývačky

Návrh sály so schodiskami

Stenové konštrukcie vedúce do druhého poschodia môžu byť inštalované v hale alebo v obývacej izbe. Vzhľadom na to, že ide o dosť ťažkopádne štruktúry, vyvíjajú dostatočne silný vplyv na dizajn interiérov. Schodisko inštalovaný v hale (alebo v hale, inými slovami) schopný vizuálne, aby miestnosť svetlejšie, rovnako ako vysoké, najmä v prípade, ľahká konštrukcia sama o sebe a má svetlú tón.

Konštrukcia bieleho interiéru so schodiskom v hale vizuálne zjednodušuje priestor

Ak inštalujete klasické drevené schodisko, dokonale skombinujete všetky prvky v miestnosti do jedného celku: dvere, podlahy, oblúky. Získame teda jedinú harmonickú kompozíciu. Vo všeobecnosti nezabúdajte, že chodba (alebo chodba) je druh vizitky vášho domu. Toto je úplne prvá miestnosť, kde k vám prichádza osoba, ktorá prichádza do vášho domu, čo môže zanechať celkový dojem o interiéri. V tomto ohľade je mimoriadne dôležité, aby sa čo najviac pozorne zaobchádzalo s jeho usporiadaním. A rebrík v tomto prípade dokáže v tejto veci značne pomôcť a stáva sa skutočnou dekoráciou interiéru.

V hale je inštalované nádherné moderné schodisko Krásne schodisko a interiér sálu s klavírom

Návrh obývacej izby so schodiskami

Nezvyčajná dekorácia dokonca aj obyčajného interiéru obývacej izby je špirálovitá krása, ktorá sa zázračne zvlní pozdĺž steny.

Svetlá špirálovitá krása, vyhotovená ich zromom a sklom, ozdobuje a oživuje interiér obývacej izby

Okamžite priťahuje jej pohľad, prináša efekt prekvapenia a oživenie interiéru jeho prítomnosťou. Možnosť elegantného točitého schodiska však absolútne nie je vhodná pre staršieho majiteľa domu alebo osobu, ktorej fyzické možnosti sú veľmi obmedzené. Navyše sa cez ne môže pohybovať viac ako jedna osoba.
Samozrejme, najvýhodnejšou, jednoduchou a bezpečnou možnosťou je drevené schodisko. Jeho dizajn môže byť iný, vrátane kombinácie s inými materiálmi. Ak chcete, aby schody boli svetlé, mali by byť kroky oddelené od seba.

Ľahká verzia dreveného rebríka s oddelením schodov

Ozdobu zábradlia by ste mali venovať osobitnú pozornosť a použiť svoju fantáziu, pretože Zábradlia môžu byť vyrobené nielen z dreva, ale aj z plastu, železa, skla, kameňa atď. Formu môžu mať aj rôzne a dokonca neuveriteľne zložité.

V interiéri obývacej izby je ťažší pochod
Okrem iného schodisko vo vnútri obývacej izby pomáha šetriť priestor. Táto skutočnosť je dôležitá najmä pre domy s malou plochou. Tiež otvorený dizajn vizuálne spája priestor, zatiaľ čo uzatvorený dizajn ho rozdeľuje na polovicu.

Nie je to bezpečné schodisko bez moderného zábradlia Svetlo módne sklenené schodisko bez koľajníc - nie pre každého

Dnes sú schody bez drôtov veľmi módne, ďaleko od bezpečné, najmä v domácnostiach, kde sú malé deti, rovnako ako starší ľudia - je lepšie opustiť tieto návrhy naraz.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

29 − = 21

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map