Štýl alpskej chaty

Štýl alpskej chaty

Moderný dizajn je bohatý na štylistické nálezy, rozptýlené oči, pri pohľade na túto veľkoleposť tvarov, farieb, textúr. Avšak vy ste to, kto bude musieť žiť v novovytvorených podmienkach, a preto by ste mali dôkladne pristupovať k voľbe interiéru. Ekologické materiály, ako napríklad drevo a kameň, nestratia svoju popularitu. V tomto prípade je možné ich kombinovať v štýle alpskej chaty. Napriek tomu, že "kamenný" interiér nehovorí o majiteľovi domu, je milovaný pre špeciálnu atmosféru. Kameň dáva dôveru a pocit istoty, ako hovoria: "môj dom je moja pevnosť". V štýle alpskej chaty je to najmenšie vyslanie do rytierskej éry, skôr to je jednoduchý život v odľahlej obci od civilizácie. Určite bude zaujímavé stelesniť tento štýl aspoň v jednej z izieb v apartmáne.

Ako začať štýl horskej chaty

Chaty v interiéri
horská chata
Návrh chatiek

Steny sú základom domu, av byte je tiež možnosť venovať pozornosť drsným formám. Takže, na stenách môže byť položený hrubý drsný kameň. Bude to vyzerať dobre, ak urobíte zaujímavé zvýraznenie - bodové osvetlenie dokonale vyhovuje. Musia sa preukázať všetky nezrovnalosti a praskliny v kameňoch.

Chata na chodbe
Jedáleň Chalet
Obývacia izba horská chata

Na podlahe v štýle chaty budú hrubé dlaždice vyzerajúce skvele, najlepšie z tmavého dreva, čo pravdepodobne napodobňuje drsnosť kmeňov stromov. Pri použití mramoru alebo žuly musí byť materiál dôkladne spracovaný, najlepšie rozomletý.

Dom horská chata
Kuchynská chata
Hosťovňa pre chatky

Romantika pomocou "hrubých" materiálov umožňuje urobiť interiér živý a teplý, plný prirodzenosti, prirodzenosti. Ak už máte nábytok a nemáte v úmysle ho zmeniť, potom ho môžete zakryť hrubým ľanovým handričkou: šijacie kryty na stoličky, pohovky, vaničky. Uprednostňujete si kožený nábytok? Potom by mala byť koža zhruba oblečená.

Dekoratívne recepty alpskej štylistiky

Návrh chatiek
Alpská chata štýl fotografie
Štýlová horská chata v interiéri

Textil zohráva veľkú úlohu pri vytváraní interiéru v štýle alpskej chaty. Je potrebné vybrať len tie tkaniny, pri ktorých účinok "nespracovania" vyzerá dobre roztrhané hrany, imaginárna tekutosť. Pokiaľ ide o interiérové ​​dvere, je lepšie vybrať tmavé dubové farby, masívne, najlepšie mliečne. Takéto dvere by nemali mať okuliare, takže sa dobre hodia do celého interiéru.

Horská chata

Dávajte pozor na výzdobu stropov, snehovo bielu čistotu a hrubé drevené trámy, maľované tmavo hnedými tónmi, čo potrebujete.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

34 − = 28

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map